Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NF16 - Profil | Ne 15.12.2019 20:38:59

Pavel FM >> nahoď rybičku.Má to výhody.
Neožere ti to drobotina
Žere to i kapr
Možná chytneš i blbého candáta.

    NPavel FM - Profil | Ne 15.12.2019 20:25:46

    Knedla12 >> Za zeptání nic nedám...

      NKnedla12 - Profil | Ne 15.12.2019 19:52:09

      Pavel FM >> Jako vtip dobré :D

        Nraďula - Profil | Ne 15.12.2019 19:19:51

        Hora >> To neni stížnost. Jen takové zamyšlení. Ja na to taky prdim.

          NPepaodprčic - Profil | Ne 15.12.2019 14:59:36

          Pavel FM >> Ahoj, letos jsem neměl žádnou kontrolu po půlnoci, ani v létě, ani teď...ale nemám odvahu na to, aby mi to tam celou noc leželo. Uvidíš, co ti řeknou ostatní.

            NPavel FM - Profil | Ne 15.12.2019 14:58:25

            ahoj hoši,
            nevíte jak to je letos s kontrolama na Těrlicích ?
            Myslíte, že už se dá v těchto pozdních měsících chytat nonstop, a nebo to tam stále střeží ?
            Přece jenom, je blbost ty koule stahovat v 10 a nenechat to tam ležet celou noc...

              NHora - Profil | So 14.12.2019 18:13:32

              raďula >> přečetl jsem to zpětně a stejně tu Tvou stížnost na jeho chování nepochopil. Ale prdím na to. Měj se.

                Nraďula - Profil | Pá 13.12.2019 23:16:05

                Hora >> Přečti si zpětně.

                  NDavid Fuzia - Profil | Pá 13.12.2019 22:55:09

                  Za mě dobrý porybny ten Rambo666. Kontroloval nás jednou. Překecaval a překecal kámoše k pušteni druhého kapra:-) Kdyby s ním měl někdo problém, tak má rád Hlívu:-)

                    NHora - Profil | Pá 13.12.2019 22:29:32

                    raďula >> jak si představuješ kontrolu porybného, aby to mělo styl ?

                      Nraďula - Profil | Pá 13.12.2019 14:04:10

                      Dart Ness >> Ano masař s výučním listem - s papírem na masaře, tzn řezník, jojo není jak se nechat chytit. Á propos letos jsem odnesl od vody 3, slovy tři ryby. Ještěže pan porybný pokračoval dále a kontroloval další rybáře, jak znenadání přišel, tak se i ztratil. Nevadí mi kontrola, nemám co skrývat, vadí mi styl.

                        Nkkkarlos - Profil | St 11.12.2019 23:30:40

                        Kreja >> to je jedno odkud to je, já jak to viděl jsem dostal hrozný hlad. Vlastně i teď když na to koukám 😂
                        No ani mi nemluv, asi mám po sezoně ... 😐

                          NKreja - Profil | Út 10.12.2019 18:01:41

                          kkkarlos >> jo ale ilustrační foto z internetu - koukám na jiném fóru jak jsi se pěkně "domrzačil"

                            Nkkkarlos - Profil | Po 9.12.2019 19:38:36

                            Kreja >> paráda 😉

                              NKreja - Profil | Po 9.12.2019 18:43:51

                              Tak se to tu uklidnilo a ti šťastní teď můžou nas..í.at nás měšťáky jak se chystají na vánoce - ilustrační foto J.

                                Nkolib - Profil | Pá 6.12.2019 7:40:17

                                Sharry >> někteří lidé jsou vážně idioti... i když krmí tak nemají nikdy jistotu že si tam nesedne někdo jiný :-) :-) takové blbečky mám nejraději :-)

                                  NSharry - Profil | Čt 5.12.2019 18:26:49

                                  F16 >> ale kaj..😂😉
                                  Ale bylo to podivuhodne no.

                                  Jinak jsem zazil na terlicich u pritoku ( cca 150 m po leve strane, byla tam jakoby spice a slo se tam na flek z nejakeho mensiho kopecku, ze priletel borec k vode ( vlacel.jsem na vecer candose) ..a ze co tam delam?? 😊, rikam, chytam.., vlacim dravce..
                                  A on " a haa" ok..,no ja uz myslel.., ja si to tu krmim vis 😂😂😂
                                  No a po chvili koukani, kdy tam mlcky stal, tak odesel. a jak uz byl otoceny, tak jem rekl, tak at berou..

                                    NSharry - Profil | Čt 5.12.2019 18:21:58

                                    barny >> presne tak.😉

                                      Nbarny - Profil | Čt 5.12.2019 17:09:14

                                      Chlapy ,ku...r.va když rybář dělá co má ,tak je jedno jestli chodí porybný ,nebo má blbé kecy a nebo je nadmíru přísny. Pokud mi nedokáže přestupek tak mi muže skočit do p...rdele:-)))

                                        NF16 - Profil | Čt 5.12.2019 16:05:16

                                        Sharry >> no ty jsi ale živel :-)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth