Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NKreja - Profil | Út 31.12.2019 18:14:57

Hodně úspěchů v nové sezóně J.

    NKreja - Profil | Ne 22.12.2019 19:33:33

    Hezké svátky a prima dárky J.

      NKreja - Profil | Čt 19.12.2019 18:53:46

      Pavel FM >> takový padesátky jsme v dubnu chytali běžně a když nechceš klepat kosu tak si pujč klíče od chajdy co tam stojí dotyčný bydlí hned nahoře.Občas za ním taky zajdu.

        Nkkkarlos - Profil | Čt 19.12.2019 18:06:54

        Pavel FM >> no vidíš, jen se toho nebát ;-)

          NPavel FM - Profil | Čt 19.12.2019 16:27:45

          Hoši dik moc za rady, pod benzinou, takový ten ,, upravený" flek. Rovnych 90cm 14,5kg. Zabral v 1 ráno.

            Nkkkarlos - Profil | Út 17.12.2019 6:37:56

            barny >> přesně !

              Nbarny - Profil | Út 17.12.2019 5:20:13

              kkkarlos >> A má tam i altán:-))

                Nkkkarlos - Profil | Po 16.12.2019 20:48:58

                Pavel FM >> top místo na to "předjíždění" jak říkáš máš pod benzinkou ;-)

                  NPavel FM - Profil | Po 16.12.2019 20:26:25

                  smike >> nikdo neříká, že bych měl plakat jak mi vezmou papíry. A na to jsem přesně mířil otázku... vždyť každý známé nějaký úsek, kde můžeme ,,předjíždět" aniž by to nekdo zaznamenal, bez postihu ;)

                    NPařezz - Profil | Po 16.12.2019 19:54:38

                    Pavel FM >> Tvůj dotaz má daleko hlubší rozměr. Systémy/společenstva/státy atd. fungují/prosperují, když existují pravidla/zákony. Máme štěstí, že žijeme v zemi, kde můžeme vyjít ven na ulici a nebát se o holý život. Když si bude dělat každý co chce, bude to velký průser.

                      Nsmike - Profil | Po 16.12.2019 19:53:50

                      Pavel FM >> myslet znamena howno vedet.az te Marcel vykosti, tak potom neplac, ze je rybarsky rad napicu.je spousta nezamrzlych soukromaku na ostravsku, kde si muzes potahat svazove ryby nonstop

                        NKnedla12 - Profil | Po 16.12.2019 19:31:19

                        Pavel FM >> ....a to je přesně důvod, proč jsem se ze Slezska odstěhoval ;)
                        Nikomu to neberu, dělejte si tam co chcete, ale prosím, nepraktikujte to jinde.

                        Díky

                        PS: neškatulkuji všechny stejně, dokonce si myslím, že většina to vidí jako já

                          NPavel FM - Profil | Po 16.12.2019 16:07:14

                          Knedla12 >> Já myslím, že lov nonstop je ještě ok. Nikoho tím neomezuji. Jen bych si dovolil reagovat na tvoje ,,pravidla předem domluvené". Ty snad nejezdíš někdy rychleji než je povoleno, nebo nepřecházíš přechod na červenou, určitě jsi si také nikdy nezkrátil cestu přes zákaz vstupu nebo nepředjel někoho přes plnou.

                            NKnedla12 - Profil | Po 16.12.2019 15:59:57

                            Pavel FM >> Já si vždycky myslel, že když někam dobrovolně vstoupím, tak taky budu dodržovat podmínky předem stanovené.

                              NPavel FM - Profil | Po 16.12.2019 15:35:14

                              Chlapi, nevím o co vám jde. Člověk se slušně ptá. Na Těrlice moc nejezdím, ale všude tady Karvinsko, Ostravsko se dá teď chytat nonstop, jednak pro to mají pochopení i porybní, že my ty ryby nebereme a je na ně stejně zima.

                                NKreja - Profil | Po 16.12.2019 11:38:23

                                Pavel FM >> nenech se zvyklat normálně to tam nechej přes noc a hlavně si přes noc zapal nějaké to dřevo ať ti není do rána zima.Porybní už v prosinci nechodí mají jiné starosti - uzení,shánění stromků nebo dělají přesčasy ať mají na dárky.Běžně tak chytáme leden-únor je to bez problémů a sbíráme jen kapry nad 80.1cm.Většinou sedíme pod Jaškovskou krčmou ať je to kousek na grog a auto necháváme u policajtů aspoň máme jistotu že nám ho nikdo nevykrade nějaký pytlák.

                                  NDědek - Profil | Ne 15.12.2019 22:56:00

                                  Dart Ness >> Petře, že se rozčiluješ :-)) Jen provokuje :-)

                                    NDart Ness - Profil | Ne 15.12.2019 22:38:02

                                    Pavel FM >> Bóže, to nemá cenu ani komentovat...... Ty máš buď známé nebo jsi tak blbý, že riskuješ papíry pro nic za nic.....Tys ty papíry neměl ani dostat (kdyby to věděli). Jeď na soukromák a nemusíš se tu tak debilně ptát.

                                      Nsmike - Profil | Ne 15.12.2019 21:54:04

                                      Pavel FM >> klidně si tam na presnočku nahoď:-) aspoň bude příští rok rybářský tlak o jednoho rybáře menší :-)))

                                        NPavel FM - Profil | Ne 15.12.2019 21:43:50

                                        F16 >> Tak to je hezké, ale chci chytat cíleně kapry, tak to s rybičkou asi moc nepojdu

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth