Těrlická přehrada - aktuálně !!!!

Co se a kde aktuálně chytá. Kde jste byli na rybách , co se chytlo - foto. A taky aktuální info o akcích na této vodě.

NSharry - Profil | Čt 5.12.2019 11:58:44

Kreja >> 😉

Jedna malickost. Ja byl kdysi kontrolovan na Zerkach jen proto, aby si porybny overil, zda nejsem z Terlic.., ze ho serou terlicaci, ze jim chodi na vodu.. Jak videl, ze jsem s kolegou z OVy, taknam vratil papiry, ani nekontroloval co a jak a odesel..
Tak kdo vi, jak je to na Terlicich...😂😂 ( mozna tam ma kazdy svoje no), a jakse tam resi " kontroly" . Na zerkach zas chodil porybny vyzjistit, kdy pujdem uz do prdele, ze jsme mistnim stahlu " veechny ryby" 😂😂😂, bo moc krmime😊

    NKreja - Profil | Čt 5.12.2019 11:16:18

    Je to tady jak s Babišem..Koukám ale že nejvíc si stěžují ostraváci tak jeden tajný tip - Marcela na Odře nepotkáš a máš klid.Někteří možná pamatují porybného Juru z Orlové to by jste teprve zažili neuvěřitelné.Tak jsem tam přestal jezdit a měl jsem klid.
    Pokud vím tak Marcel měl i spustu kontrol v Šenově a nikdo si tu nestěžoval.A jestli někdo z rybářů při kontrole hned dělá ramena tak to nemůže dobře dopadnout.Kolikrát jsem zažil že se hned pustili do porybného že zarybnění stojí za h... a apod. jako by ten porybný mohl nějak ovlivnit.Taky pamatuji dávné doby kdy přijel "cizinec" na domácí rybník a málem by ti zkontrolovali i trenky.
    Tady už stejně víc nevyřešíte věnujme se raději blížícímu se konci sezóny a vánocům. J.

      NNeznaboh:-D - Profil | St 4.12.2019 20:57:58

      silan >> to je taky pravda. Celkově se měl snížit počet ponechanych ryb. A co by se "usetrilo" se mohlo investovat do většího počtu profi rs... A bylo by... ale v téhle banánové republice...:-)

        Nsilan - Profil | St 4.12.2019 20:38:18

        Neznaboh:-D >> tak to máš určitě pravdu a je to velká škoda že v noci nechodí .

          NNeznaboh:-D - Profil | St 4.12.2019 20:25:20

          silan >> Nemyslím si,že by to bylo tím... vždy si jd3 vyžádat součinnost od pcr. Spíše hodně těch chlapu to dělá pri práci...

            NDavid Fuzia - Profil | St 4.12.2019 19:11:42

            To je dobře že ten non-stop končí.

              Nsilan - Profil | St 4.12.2019 19:07:09

              Tak mám teda i po tehle radosti jo.No marne když se bojí porybní chodit v noci tak se to raději zakaže co???

                NHADESD - Profil | St 4.12.2019 18:46:49

                silan >> non stop příští rok na Těrlické nebude.Na svazu jsem byl 25.11 a ptal jsem se předsedy jelikož mě zajímal příspěvek ktery zde dal Marcel 21.11 ohledně toho že ma byt povoleno vyváženi a krmeni z lodky. A při te příležitosti jsem se okamžitě ptal na non stop a další věci a u vše mi bylo řečeno že nic nebude .

                  NStroft - Profil | St 4.12.2019 17:54:42

                  Něco na tom pravdy bude, místo pod benzinkou bylo"Rambove" a jen těžce snášel, když mu tam někdo vlezl. Na druhou stranu bez takových rázných porybných pořádek nikdy nebude.

                    Nhrasek82 - Profil | St 4.12.2019 17:48:48

                    Tak co Marceli :)))) jak to teda je???

                      NKlapoč - Profil | St 4.12.2019 17:39:11

                      Marceli trochu tady kecáš. Protože s tím místem pod benzinkou u altánku je to tak trochu pravda, že si ho tak nějak přivlastnuješ. Byly doby, kdy jsi měl nick ještě RAMBO a nebyl jsi porybný, že jsi tam i přibijel cedule SOUKROMÝ POZEMEK. A ještě jsi se rozčiloval, že tě natáčím. A není to jen nějaký můj výmysl. Viděl to i Rosťa a David, přijmení psát nebudu, ty víš o koho se jedná. Jinak s tebou problém nemám a i poslední kontrola od tebo proběhla bez problému. Čím to je těžko říct, že někteří s tebou mají problém. I když možná bych věděl :)

                        Nsilan - Profil | St 4.12.2019 17:26:33

                        Moravskoslezský územní svaz (výjimka platí od 16. 6. do 31. 8. 2020)

                        Morava 17A (471 048)
                        Stonávka 2A (471 131)
                        Harta 1A (471 200)
                        Lov non-stop

                          NDominikOV - Profil | St 4.12.2019 14:06:39

                          MACO666 >> krasna hliva tvl,dobrou chut pane

                            Nkkkarlos - Profil | St 4.12.2019 13:42:00

                            MACO666 >> Čus parádní úlovek, lepší než ryby ... ;-)

                              NDžou - Profil | St 4.12.2019 12:39:22

                              PlumLuke >> to ze jsou kontroly je fajn... Treba se ten den jen spatne vyspal -D ja napsal co se stalo u vody nam, nic vic v tom nehledam...

                                NPlumLuke - Profil | St 4.12.2019 12:27:41

                                Já to vidím asi takhle. Za posledních 4-6 let jsem neměl kontrolu RS z MO Havířov ani jednu. Docházek na Těrlicko 40-60 za rok. Od minulého roka co je Marcel u RS asi 15-20 kontrol a a ni jednou nebyl žádný problém. Takže pokud je někde problém určitě nebude ze strany RS !!!

                                  NMACO666 - Profil | St 4.12.2019 12:26:23

                                  Džou >> Ano celá přehrada je moje to máte pravdu ,protože za celý rok tam nikoho jiného než sebe nepotkám ........každý normální rybář ví koho tím myslím.......

                                    NMACO666 - Profil | St 4.12.2019 12:21:48

                                    kkkarlos >> Karlos čau dnešní úlovek

                                      NMACO666 - Profil | St 4.12.2019 12:12:45

                                      Myslíš tady to toho mého kámoše ?

                                        NMACO666 - Profil | St 4.12.2019 12:10:20

                                        Neznaboh:-D >> Ondro čau taky tě zdravím .......

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, valach45, ovelord, toth