Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

mi-ku - Profil | Ne 14.3.2010 11:04:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

vydrák >> už mám tuhle...)))

    mi-ku - Profil | Ne 14.3.2010 11:03:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    vydrák >> už s ní nejsem...))))

      vydrák - Profil | Ne 14.3.2010 11:00:15

      mi-ku >> No fuj.Takhle mi kazit dopoledne.

        mi-ku - Profil | Ne 14.3.2010 10:57:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jo ženská u vody je dobrá věc, jen nesmí bejt moc velká....))))

          kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 10:55:47

          sticansum >> STICANSUM - 14.3.2010 10:52:42 >> To není kámoška ale už 22let moje zákonitá manželka.

            kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 10:54:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Majo86 >> Já nic nelámal to ona sama říkala přece tady nebudu sedět jako blbec!!!!!!! Kup mi papíry já chci chytat taky a bylo to. Odpadl mi problem co k vánocum koupím feedr nebo naviják a jsem bez problémů do toho hodím prstýnek a je to.

              Hromy - Profil | Ne 14.3.2010 10:53:46

              kapr000 >> hele proc sem zverejnujes moji segru? xD :-D

                STICANSUM - Profil | Ne 14.3.2010 10:52:42

                kapr000 >> takovou kámošku na ryby,bych bral:-))

                  Majo86 - Profil | Ne 14.3.2010 10:52:24

                  kapr000 >> Ten naviják neni nahodou Ultegra? :))))

                    STICANSUM - Profil | Ne 14.3.2010 10:51:40

                    Já mám tady jednu,to mi asi vezla oběd:-))

                      Majo86 - Profil | Ne 14.3.2010 10:51:35

                      sticansum >> STICANSUM - >> Ja som na tom velmi špatne k vode snou ani bohovi bud je zima, horko, prší, komáre, neni čas alebo mi do toho ešte aj nerv robi ked idem sám :)))

                        kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 10:49:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Tohle není ona ale hezky jse na to kouká že jo?

                          Majo86 - Profil | Ne 14.3.2010 10:49:29

                          kapr000 >> pekne tie ženy vedieš, kež by sa každá dala zlomit tak ako napr. tie tvoje ...

                            kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 10:46:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Vase zprava

                              kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 10:46:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak teda ještě něco

                                vydrák - Profil | Ne 14.3.2010 10:29:55

                                z1 >> Sakríš,to je panečku postava.Celá mamka.Jinak souhlasím s Kaprarem k70.

                                  kaprarK70 - Profil | Ne 14.3.2010 10:27:25

                                  z1 >> čau tuto foto raději smaž můžeš mít problém.....

                                    z1 - Profil | Ne 14.3.2010 10:25:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A jěště jedna

                                      z1 - Profil | Ne 14.3.2010 10:22:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jezdí se mnou paní a mladší dcera je to pohoda. A paní má od letoška taky povolenku. Ta starší je zas radši když vypadnem.

                                        kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 9:58:35

                                        dosec >> Mě jo až prijde dcera tak jsem dám fotky. Máme záchod a žena i sprch když jse chce jde všechno ale taky jsem to okoukal nebyl to můj nápad.