Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Ndosec - Profil | Ne 14.3.2010 9:55:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

když jsme spolu začali chodit tak se mnou občas vyrazila,ale to už je třináct let zpět.Možná by jela i teď,ale zaprvé ji to vůbec nebere a nudí se a za druhé najít loviště se záchodem a sprchou se mě ještě nepodařilo :-)))
Jsem rád,že je žena tolerantní a ví,že jezdím k vodě za rybama a ne za štětkama :-))

    NFrantos - Profil | Ne 14.3.2010 9:50:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    sticansum >> STICANSUM - >> ahoj, ano, moje přítelkyně se mnou chodí na ryby. Jezdí se mnou na skoro každou výpravu za jakéhokoli počasí a podmínek. Je to rybářka tělem i duší, ale až po té, co jsem jí do toho zasvětil já. Mě samozřejmě patří od ní dík, že jsem jí naučil tak krásnému koníčku jako je rybařina. :D

      Nkapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 9:48:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      a ještě jedna

        Nkapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 9:46:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Vase zprava

          Nkapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 9:46:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Jsme spolu 22let a 19let semnou jenom jezdila. Ted už třetí rok chytá taky a od lonska začala dělat feedr Je sní k nevydržení ale to už jsem včera psal. Nechápu jak může někdo říct že po 20letech manželství jse nebude otravovat ještě na rybách? Asi je někde něco šptně ale to je jen můj názor.

            NOK2IEN - Profil | Ne 14.3.2010 9:34:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Moje bývalá žena byla se mnou jednou a vydrželo jí to hodinu. Nová přítelkyně se kterou jsem rok se mnou byla letos už dvakrát. Vzhledem k počasí to byl uctihodný výkon. Pořád o rybách povídá, ta druhá vycházka byla vlastně na její nátlak. Už se moc těší až bude teplo. Je učitelka, v práci horda štěbetavých děcek a na rybách si prý hezky odpočine. Tak mi držte palce aby to dopadlo.

              NMOndo - Profil | Ne 14.3.2010 9:14:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ahoj,,je mi 16 a sem častěji na rybách s ženskýma jak s chlapama... Ono je to asi tím, že nemám parťáka ale parťačku... Je s ní na rybách neskutečná sranda a větší vydru snad ani neznám (: Jinak už se mi podařilo dostat k vodě i nerybářky a myslím, že si to parádně užily... U vás ženatých je to asi něco jiného,,, Ale pokud chci klid a pohodu, sbalím pořádnou svačinu nahodím pruty, lehnu do trávy... a tomu se nic nevyrovná....(Na fotce je parťačka s kapříkem 52 cm)

                NDan.J - Profil | Ne 14.3.2010 0:22:55

                Milan Malíček >> čakin - 13.3.2010 14:28:48 >>To jo,není to moc štěstí najednou?

                  Naktimell - Profil | Ne 14.3.2010 0:19:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  A když ryby zrovna neberou.............

                    Naktimell - Profil | Ne 14.3.2010 0:17:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Ještě jedna:)

                      Naktimell - Profil | Ne 14.3.2010 0:15:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      I mezi ženami se najdou vyjímky. Tahle je moje:)

                        NMike1977 - Profil | So 13.3.2010 23:58:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jsem svobodný, bez závazků....ženské kamarádky chodí za mnou na ryby jen proto, že je tam fajn, klid, ticho, zvířátka, donesou mi lahváče....a pak po chvilce jako by u nich projevilo volání divočiny....Ale varuji, víc jak dvě denně se moc nedá stihnout :-)

                          NBejmák - Profil | So 13.3.2010 23:36:21

                          sticansum >> STICANSUM - >> nechodí a sem rád ,poslouchat jí doma a potom ještě na rybach to tak :)

                            NDobříšák - Profil | So 13.3.2010 23:07:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Manželka a ryby? To moc nechápu. U vody nevydrží, jo ještě tak když je pěkně a nechá se tam koupat, jenže pak se tam nenechá rybařit páč se tam koupou lidi. Když přinesu náhodou rybu domů tak to je věčně : "a jak dlouho ta ryba bude v té vaně?". Zas to má výhodu že když řeknu jedu na ryby ať už na 2 hod nebo na 4 dni tak řekne " "Jeď, aspoň bude doma klid". Ale jinak je manželka v pohodě, ale ryby to není pro ní to pravé ořechové.

                              Nskruff - Profil | So 13.3.2010 22:52:13

                              Realita jednoho únorového večera: dostala v práci výpověd, sesypala se z toho a nálada se jí střídala během dvou minut z nucenýho veselí přes skoro hysterickej pláč. Povídám dej si panáka , prober se z toho šoku a zítra to vyřešíme, ale chtěla to řešit hned. Cokoliv jsem řekl bylo špatně, tak jsem radši zapnul olympiádu a držel hubu. To zase řeči jak jí ignoruju. Najednou se podívala na stůl a uviděla rybářskej řád na rok 2010 a spustila: no jo zase ty tvoje ryby, když to nejsou ryby, tak je to potápění nebo práce, já se na to můžu vykašlat a jít domu. Zase jsem radši držel papulu. Sebrala se a za 5 minut došla smska, že klíče mám v kastlíku :-) ani jsem neodpověděl. Mrknul jsem na jednu seznamku, udělal si profil, napsal že hledám ženskou, která mi bude tolerovat výlety za potápěním a rybařením, Jsem tam 3 týdny a .... ty holky ze seznamky jsou dneska děsně rychlý a tolerantní , snad neumřu vyčerpáním hahahaha

                                NKača. - Profil | So 13.3.2010 22:24:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                sticansum >> STICANSUM - >> Osobně paní na ryby neberu, protože jí to nebaví a je to pro ni zbytečnej čas. Takže to u nás dopadá tak, že zabalím sebe a děti a mažu na týden na ryby. Paní si zatím stihne udělat domácí práce, třeba vymalovat a sem tam nám přivézt něco dobrýho. :o)

                                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 13.3.2010 22:14:53

                                  jurda >> hele to je můj flek.. :-) krásná voda.. :-)

                                    Nfoxxx - Profil | So 13.3.2010 22:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    sticansum >> STICANSUM - >> Ano vzal,jednou a naposled na noc na úhoře....za dvě hodiny jsme jeli domů a já hlavu jak "pátrací balón" a naprosto znechucen!:-(Raději jezdím sám nebo s kamarády rybáři....

                                      Neda 2 - Profil | So 13.3.2010 22:09:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      ale někdy jí to taky už moc nebaví a usíná u vody :-)

                                        NSalamanterus - Profil | So 13.3.2010 22:05:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jsem rybář v začátcích, 16ti-letý student , ale i přesto mám s rybářkami hodně zkušenosí. Moje známá mě několikrát prosila, abych ji vzal na ryby. Nechtěl jsem nad ní zlomit hůl a tak sem ji tam vzal. Netrvalo dlouho a chytila prvního kapříka. Začlo nám ale docházet krmení a já jí musel předat i svůj druhý prut a odjet na pár minut pryč. Za tu dobu stihla hodně věcí. Utopila podběrák a při nahazování vyhodila 2 montáže do lísky. Nejhorší ale bylo, když jsem přišel k mému prutu a ona s ním měřila hloubku. Posledních 30 cm prutu bylo zalepeno bahnem, které mi zničilo i samotný naviják. Vše to vyšperkovala tím, že mi řekla že tak to měřil i sousední rybář a když sem se na něj koukl a viděl jeho pruty, připomínající klacky a za nimi nasmívajícího se dědulu, měl jsem dost. Osobně já rád na ryby ženy neberu. Buď nevydrží sedět bez hlukua chození podél břehu, nebo kibicování a donutí vás po 1 hodině odjet, jelikož ji štípou komáři a stejnak nic nechytneme (ale její vinou ). Proto si užívám pohodu u vody sám, nebo s kolegou.