Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 12:08:18

dodo-sk >> Moc děkuju v kempu takhle bez lidí to je super to místo je super doufám že jse tam někdy dostanem z kámošem a z babama. Jsou tam i ryby? Můžeš mi prosím říct i nějaký ceny?

    STICANSUM - Profil | Ne 14.3.2010 12:06:18

    bart.bm >> Ahoj to jsme na tom stejně moja taky rybu nedržela,taky má ráda něco jinýho:-)))ale su rád že holky chytajou,furt mi chodijou do komory pro navíjaky atd.a když chcu jít na ryby tak chcou jít vždycky:-))

      dodo-sk - Profil | Ne 14.3.2010 12:04:06

      kapr000 >> Prěhrada Pastviny Petrův palouk a rozdělat ohen tam není problém je to v kempu

        vitold - Profil | Ne 14.3.2010 12:03:29

        bart.bm >> S tím arielem bere v tašce špinavé prádlo na vyprání? :))))

          bart.bm - Profil | Ne 14.3.2010 12:00:23

          ty jo nějak mi to blbne bo mi nejdou vhazovat fotky

            bart.bm - Profil | Ne 14.3.2010 11:58:57

            příprava na jednu noc v podání lásky

              bart.bm - Profil | Ne 14.3.2010 11:58:20

              Tak moje láska jezdí pokud je hezky ale tu smradlavou ku..u by prej do ruk nevzala a prej má raději v ruce něco jiného o))).To se ještě uvidí o))) jinak mladej už to neřeší o)) jednou byla ale dokonce i na noc a to dokonce v září o)) kosa jak z nosa ale ryby šli sice karpa kolem 60 ale za noc cca 5 záběrů.K prvnímu ještě vstala pak to hlídala ze spacáku o)) jo teplo je teplo.Super rybačka jen doufám že to bude někdy i na déle než na jednu noc.Ale bude se muset koupit další lehátko na jednom se ve dvojko fakt nedá spát o)))

                STICANSUM - Profil | Ne 14.3.2010 11:57:04

                vikikaca >> máš moc pěknou manželku,Ti rybáři kolem toho asi moc nechytnou:-))

                  david.kalbac - Profil | Ne 14.3.2010 11:56:15

                  z1 >> Fotka ty malý holky je hloupa,sprosta a blbá.Že ti to neni hlopé.

                    špaky - Profil | Ne 14.3.2010 11:54:39

                    vikikaca >> zdar,no při pohledu na fotku si myslím,že se těší hlavně kolegové co budou sedět vedle vás...:-)

                      vikikaca - Profil | Ne 14.3.2010 11:45:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ze zacatku manzelka rikala ze rybari jsou blazni ted kazdy den vyhlizi z okna kdy bude jaro a kdy uz pujdem k vode

                        Pája7 - Profil | Ne 14.3.2010 11:39:20

                        kapr000 >> ta zima me uz prijde nekonecna je tu jeste snih a o ledu ani nemluvim... uz me dost svrbi ruce ...

                          kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 11:32:24

                          dodo-sk >> Kde to je ? Docela hezká voda a co to dříví tam to tam můžeš normálně rozdělat ohen?

                            kapr000 - Profil | Ne 14.3.2010 11:27:23

                            Chlapi to je nádhera už aby to bylo nemůžu jse dočkat. ted tady do mě žena tluče že by jsme mohli příští víkend že už má bejt hezky. Kluci já bych jel až bych brečel to slunko mi chybí a ta pohoda taky. Zima byla letos zatraceně dlouhá.

                              dodo-sk - Profil | Ne 14.3.2010 11:22:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              A hlavně hlída .

                                dino2 - Profil | Ne 14.3.2010 11:19:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                téměř deně je se mnou u vody

                                  dodo-sk - Profil | Ne 14.3.2010 11:19:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jezdí se mnou moc ráda a už třetím rokem chytá a to jsem rád i já.Proto že takovýho partáka mít sebou se vždy hodí.

                                    STICANSUM - Profil | Ne 14.3.2010 11:11:10

                                    mi-ku >> :-))

                                      bambus - Profil | Ne 14.3.2010 11:06:48

                                      mi-ku >> no to je jasny, utec od ni. kdys na tebe skoci je po tobe :-D

                                        vydrák - Profil | Ne 14.3.2010 11:06:00

                                        mi-ku >> Tak to se ti nedivím.Ta první byla maxi.Ale v obličeji je celkem hezká.Kdyby zhubla 100Kg,nemusela by bejt špatná.