Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

NDan.J - Profil | St 24.3.2010 16:37:32

pit-bull >> .

    Npit-bull - Profil | St 24.3.2010 16:36:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    ne fakt se mnou jezdí

      NDan.J - Profil | St 24.3.2010 16:34:34

      Simík1987 >> Ne ne ne:-)) To psal Jarda Š

        Npit-bull - Profil | St 24.3.2010 16:33:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dan.J >> přece nebudu kazit akové pěkné fotky

          NSimík1987 - Profil | St 24.3.2010 16:32:08

          Dan.J >> ne ne ne :) Ty jsi psal: >> Ten Tvůj s Tebou na ryby chodí? tak ti odpovídám teď momentálně sama. jako že na ryby chodím sama :) Je pravda, že jsem to tam mohla dopsat . omlouvám se.

            NDan.J - Profil | St 24.3.2010 16:28:42

            pit-bull >> Tak se pochlub společným fotem:-))

              Npit-bull - Profil | St 24.3.2010 16:26:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              se mnou taky jezdí

                NDan.J - Profil | St 24.3.2010 16:22:05

                Simík1987 >>Ahoj,nějak si zapomněla na svou otázku ne?Jsem tak deně a kde nic tu nic:-))

                  NSimík1987 - Profil | St 24.3.2010 16:17:31

                  Jarda Š. >> Ale je to nezvyk po 5-ti letech

                    NSimík1987 - Profil | St 24.3.2010 16:17:06

                    Jarda Š. >> Ted momentálně sama.

                      NJarda Š. - Profil | St 24.3.2010 16:09:10

                      Simík1987 >> Ten Tvůj s Tebou na ryby chodí?

                        NSimík1987 - Profil | St 24.3.2010 16:05:37

                        Hmm, škoda, že ta otázka, není trochu jiného pojmu :) Jestli se ženskýma chodí chlapi na ryby :)

                          Nloda30 - Profil | St 24.3.2010 15:56:50

                          Vase zprava

                            NDan.J - Profil | St 24.3.2010 15:53:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Lukášek se svým kaprem,kterého si sám zdolal (jen jsem ho musel držet za pásek aby ho nestáhnul).

                              NDan.J - Profil | St 24.3.2010 15:50:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              No kolegové rybáři,dost vám závidím,bude tomu jíž deset let co jsem se poprvé pokusil o to aby moje drahá polovička jela se mnou na výpravu.Do dnešního dne se mi to nepodařilo,nevím jak to ti šťastlivci dělají.Nicméně mou útěchou jsou moji dva synové,kteří občas vyrazí společně se mnou.Dám vám sem jejich foto z výprav,jen doufám že to zadavateli nebude vadit.Jsem na ně patřičně hrdý.Jen pro informaci,Tomášovi je 11 let a Lukáškovi 7.

                                Ncertbert - Profil | St 24.3.2010 15:44:19

                                vanvan >> Ahoj posílám oboum pozdrav z K.Várů a snad na Vášák dovalim-:o)))

                                  NFrederik - Profil | St 24.3.2010 15:27:47

                                  RADEK S:presne ten klid u ty vody to nam obema vyhovuje ani se nam potom nechce jet domu...

                                    NRadek Š - Profil | St 24.3.2010 15:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Taky se snažím brát manželku sebou, a jede ráda, však ten božský klid nic nemůže vynahradit.

                                      NFrederik - Profil | St 24.3.2010 15:11:28

                                      STICANSUM: ja jezdim vetsinou se svji pritelkyni,dela mi partaka,foti me s ulovky kdyz se zadari a v loni si udelala listek taky takze temer veskery volny cas co mame travime v prirode na rybach a chytame spolu co vic si muze rybar prat kdyz se ho zena zepta pojedem na ryby?????pro me max.spokojenost

                                        Npeeta@carp - Profil | St 24.3.2010 15:05:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ked sa nudii :o)