Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

jambo - Profil | Po 10.5.2010 7:47:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

SkulalukS >> no já že ti ho ten vercajk sem tam přidrží,když je potřeba,třeba prut než nahodíš apod.:-))

    SkulalukS - Profil | Po 10.5.2010 7:45:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Chodí, i nosí vercajk :-)

      yvana - Profil | Po 10.5.2010 7:29:37

      sticansum >> STICANSUM - >> A co otázku otočit,jezdí s váma mužský na ryby?Jezdí,když ho vezmu,je rybář,ale jako v manželství:-všeho moc škodí,tak i manželé rybáři si musí od sebe odpočinout.muž u televize a já s partou na ryby a spokojenost na obou stranách.

        sticansum - Profil | Po 10.5.2010 7:15:59

        Zajda >> jo sedí.

          Zajda - Profil | So 24.4.2010 21:28:02

          sticansum >> STICANSUM - 24.4.2010 21:22:26 >> Nic mi do toho není, ale ten věk v kartě fakt sedí? Se mi to nějak nechce věřit...I když stát se může cokoliv...

            mirkac - Profil | So 24.4.2010 21:27:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            To je ale otázka :-))))) Můj mužský se mnou v životě nebyl, a to jsme spolu 25 let.

              tuzemak - Profil | So 24.4.2010 21:23:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              sticansum >> STICANSUM - >> tahat k vodě vlastní robu???nerozum,jen tu sousedovu:o)))

                STICANSUM - Profil | So 24.4.2010 21:22:26

                Zajda >> akorát škoda že ted už budu asi po 6.5letech bez obědů:-))a bez lahváčků:-)

                  Zajda - Profil | So 24.4.2010 21:20:57

                  sticansum >> STICANSUM - >> Tys musel být hodně čipernej...:-)

                    TWIN 69 - Profil | So 24.4.2010 20:58:47

                    sticansum >> STICANSUM - >> Ahoj,jsem na tom asi tak jak Ty,možná ještě hůř.Protože ta moja mě ani ten oběd nedoveze.byla se mnou u vody jen jednou a to v zimě na procházce.ALE!!!Neházím flintu do žita,letos sa to pokusím změnit!!!

                      Mike1977 - Profil | So 24.4.2010 20:55:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ano chodí. Jsem sám, ale loni, bylo se mnou na rybách cca 8 žen (23-36 let). Několikrát. Ony mají rády klid, přírodu, podívají se na zvířátka, rády se sluní...a když donesou (nenuceně, ale povinně) 3-5 vychlazených lahváčků, mám si na něco stěžovat? Ne, jsem moooc rád. :-)

                        Batour - Profil | So 24.4.2010 20:34:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jo choděj

                          Marian22 - Profil | So 24.4.2010 20:04:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Priatelka chodi rada a vzdy za to dostane sladku odmenu ;-)

                            Salamanterus - Profil | St 31.3.2010 17:56:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            A nechodí samy berou s sebou i pejsky to pak není rybaření ale venčení a obyčejná procházka. I tak je to ale zážitek.

                              Salamanterus - Profil | St 31.3.2010 17:53:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Moc s sebou osoby ženského pohlaví neberu a věřte mi pohlaví v tom nehraje roli. Jednou za čas je však třeba udělat vyjímku a i zapříčený rybář sklouzne s cesty a vezme své sestřenky na lov :-)

                                pavlas1 - Profil | Čt 25.3.2010 9:47:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                novy nydejny clen rybarskeho zväzu

                                  pavlas1 - Profil | Čt 25.3.2010 9:44:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Radi so mnou na ryby chodia,maju svoj bivak:-))) a spaci pytle tak, vydrzia aj tri noci

                                    Sarge - Profil | St 24.3.2010 17:28:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    aj ta moja občas jezdí...

                                      certbert - Profil | St 24.3.2010 16:50:23

                                      Simík1987 >> S Tebou no problema-:o)))

                                        Dan.J - Profil | St 24.3.2010 16:39:09

                                        pit-bull >> Ha tak to jsem poslal pozdě,blahopřeju.Má to holt někdo štěstí tak tu předešlou mažu:-))