Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

NHrouzek - Profil | St 17.3.2010 14:22:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Moji začalo bavit jezdit se mnou na ryby tak, že i sama loví. Těší se až se oteplí a budem bivakovat:-) Takže jsem na tom dobře. :-D

    NVenca888 - Profil | St 17.3.2010 13:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    nechodí... maximálně se přijde na chvíli podívat, pokud to má kousek nebo jede kolem. s vyjímkou nějakejch hromadnějších akcí např. s kamarádama na hausbotu/ na chatě, kam přijedou i ostatní ženský, takže to se nedá počítat (nejede tam kvůli rybám).
    popravdě řečeno mě to nemrzí.

      NIan - Profil | St 17.3.2010 13:35:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      už počítá kdy bude moc!

        Nsardelpasta - Profil | St 17.3.2010 13:02:08

        MIRAXD >> Jj taky se těšíme už máme aji novej bivak větší vario dome tak se těší až ho postavíme a já až vyzkouším navijáky od ježíška snad už brzo na dyji 7

          NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:53:05

          sardelpasta - tak to jezdi aj moja je rada že si odpočine už se mě od unora vyptava kdy pojedem na řeku moravu nemože se dočkat vic než ja

            Npetr07 - Profil | St 17.3.2010 12:48:32

            Zdenál11 >> A takto vznikají fámy.Nesmíš věřit všemu co ti kdo řekne.

              Nsardelpasta - Profil | St 17.3.2010 12:47:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jo nechci nikomu brat iluzi nebo tak něco ,ale moje semnou jezdí za každýho počasí hlavně mě nutí aby jsme jeli to se každýmu nestává a ještě,když přijdu s práce má místo jídla navařený bolky.Jo jsu štastnej jiná by řekla už zase jedeš na ryby stejně hooo chytneš.

                Nvanvan - Profil | St 17.3.2010 12:44:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Pánové opatrně s těma ženskejma!! Dopadnete takhle!! Ale já nelituju. Nadále spolu rybaříme učíme to i vnoučka a těšíme se na sraz na Vášáku. Jo a že mě přechytá a sebere mi ten nej cajk... no vždyť já jí to přeju. Mám jí totiž rád!!

                  NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:38:22

                  bart.bm - je to tak moje mladi

                    NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:34:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    a tady bydlim

                      NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:29:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      M

                        NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:23:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ULOVEK

                          Nbart.bm - Profil | St 17.3.2010 12:22:27

                          MIRAXD >> ty jo Tap pokud se nemílím o))))) a prut vypadá na laminát o)) se už u vody moc nevidí

                            NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:19:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            PRVNI NAHOD

                              NMIRAXD - Profil | St 17.3.2010 12:17:32

                              v letě jezdi se mnu muj budoci synovec když moja nemože

                                Npački - Profil | Út 16.3.2010 17:44:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Moje baby tiež občas idu ale to musi byt +30 a tiež stale držkuju tak to je po rybach.

                                  Nkendy.dom - Profil | Út 16.3.2010 11:38:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  manzelka taky chodi ,kdyz cas dovoli a mame hlidani

                                    NDulf - Profil | Út 16.3.2010 11:33:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    S manželkou občas jedu,ale musí být počasí a nálada.Nijak zvlášt mi to neomezuje a ten servis má taky něco do sebe.Přináší mi i štěstí na pěkný úlovky,akorát ji vadí když v noci zpustí příposlech a mám spory s trotlama co si říkají vodáci.Některým slovo ohleduplnost nic neříká,ale to už je jiný téma.

                                      Nvolfino - Profil | Út 16.3.2010 11:28:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      manzelka somnou jezdi na kazde vypravy ted nevim jestli je to dobre nebo spatne

                                        Njambo - Profil | Út 16.3.2010 11:25:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        sticansum >> STICANSUM - >> jsem na tom podobně, proto nebrat na ryby ty naše ženský, ale raději ty vaše !!! :-))