Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

Njob22 - Profil | Út 16.3.2010 11:20:13

Podle me drahe polovicky k vode nepatri pokud to nejsou priznivkine petrova cechu.Jednou jsem si ji k vode vzal a asi po 5hod chytani zacala remcat,ze chce jit domu ze po ni lozi mravenci a stipou komari atd..Meli jsme zustat pres noc,akorad mi sku.....la chytacku a naladu.Od te doby dost, k vode jen rybarama/kama.

    NRoberto2 - Profil | Út 16.3.2010 11:05:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Přestal jsem s ní chodit . Pořád vyrušovala a tahala mě do křoví ...))))

      NKOLIBŘIK - Profil | Po 15.3.2010 15:23:12

      hraji >> Nerad se pletu do tvý diskuse ale co to sem pleteš do této diskuse.Otevři si diskusi na tvé téma.A drž se zadané otázky.Přečti si zadání a neotravuj tady tvýma rozumama.

        NMajsher - Profil | Po 15.3.2010 12:09:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        koukám, že hezký ženský a rybařina si nijak zvlášť neodporují
        ta moje se mnou chodila občas, k prutu se moc neměla a nevydržela moc dlouho, ale zase mi nosila štěstí, s ní jsem chytil svý největší ryby. Na letošní sezonu budu sebou brát moji fenku Tosa Inu - během svých dnů budu mít pocit jistoty a bezpečí :)

          NKamy - Profil | Po 15.3.2010 11:55:52

          hraji >> Snažil jsem se objasnit tu cenu 5000 za povolenku. Oni to tam berou jako samozřejmost. Takže prodávají "povolení k lovu" za vyžší cenu. To že v tom jsou dvě různé povolenky už tak veřejně známé není. Proto se asi kolega doslechl že tam stojí více. To je vše co jsem chtěl říci.

            NKamy - Profil | Po 15.3.2010 11:53:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Já s sebou drahou polovičku vozím jen občas. Většinou je to jen když je pěkný počasí ale 1x ročně s ní musím jet na prodloužený víkend na pálavu, kde se začátkem května koná v kempu Merkur zahájení sezony. Tam to o rybách moc není. Ale zase tam s ní jezdí dost bývalých spolužaček.....

              Nhraji - Profil | Po 15.3.2010 11:52:41

              Kamy >> MO Brtnice si může sice cenu stanovit jakou chce, to je možné, ale pořád to jaksi je v rámci jedné MO samostatně hospodařící, ale ne v rámci svazu.

                Nluft - Profil | Po 15.3.2010 11:50:59

                Někdy s sebou beru svoji desetiletou dceru. Jednou vylezla na strom a hlásila. Tati jde sem takovej divnej pán, asi to bude porybnej . . .

                  NKamy - Profil | Po 15.3.2010 11:46:06

                  hraji >> Ahoj. Omlouvám se že se vměšuji do diskuse. Patřím k MO kousek od Brtnice. Vím že oni mají povolenku opravdu dražší, protože automaticky do ní spadá povolenka na vyjmuté revíry MO. Proto asi kolega mluvil o 5000,--. Nevím přesnou částku ale vím že si za to připlácejí. Oni to berou jako samozřejmost a tak to nerozlišují od povolenky MRS. Protože takle zarybněný nejsou kolikrát ani soukromáky, tak každý člen to bere komplet. Myslím že tam mají povolený dokonce 3 pruty a 3ks kapra. (platí pro revíry soukromé pod MO Brtnice)

                    NTurňa - Profil | Po 15.3.2010 11:45:17

                    Zdenál11 >> Klííd, moje mamka byla celníkem 24 let, vím co ta práce obnáší a že to je fuška.

                      Nlojd - Profil | Po 15.3.2010 11:44:44

                      meteor >> Spís to bude tim ze je to focene mobilem.ale jinak dobry pokus :)

                        Nrybomil - Profil | Po 15.3.2010 11:44:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Moje byla varována kolegyní z práce, která " " musí " " pravidelně vozit manžela třebas o 03,30 hod. někam na flek, tam s ním pobejt, aby si mohl u vody vylemtat pár piváků a pak ho odvézt, nebo pro něj na foun přijet. To prozhodně odmítla a já to respektuju.
                        Chodíme jen na její přání tak 1x ročně zalapat načerno na soukromáku, to jí ani komáři neva, adrenalin je zkrátka prevít. Jsou to krásný noci.

                          NZdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:43:52

                          Jen si poslušte pánové.

                            NČehun - Profil | Po 15.3.2010 11:43:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jezdí jezdí

                              Nhraji - Profil | Po 15.3.2010 11:41:47

                              Turňa >> jo tak to potom jo, to je pochopitelné.
                              Ještě že mu neřekli, že celníci přístí rok povolenku vůbec nedostanou, kdo ví, co by sem psal.

                                NTurňa - Profil | Po 15.3.2010 11:40:48

                                Mafi >> Já mámu na ryby neberu, nahrazuji ji o trochu víc mladším exemplářem. Ale zase si tak nezachytám.

                                  NMafi - Profil | Po 15.3.2010 11:39:33

                                  Turňa >> Krásný - !!!!

                                    NMafi - Profil | Po 15.3.2010 11:37:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Tak moje manželka by se mnou ráda jezdila, dříve docela často, ale jako účetní má dost málo času, tak to musím zachánit sám, děti se v tomto moc nepovedli, ale třeba časem na to příjdou .
                                    Ps - když jede tak jsem druhej !!!!!

                                      NZdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:37:26

                                      hraji - Ty jsi jasnovědec,sorry.Já spím klidně,tak bud bez starostí.

                                        NTurňa - Profil | Po 15.3.2010 11:35:24

                                        hraji >> To bude platit jen pro celníky, ostatní to mají jako vloni.