Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

hraji - Profil | Po 15.3.2010 11:34:31

Zdenál11 >> MO Brtnice patří do MRS a v MRS se nic takového nechystá. Takže můžeš klidně spát.

    meteor - Profil | Po 15.3.2010 11:34:28

    lojd - >> ta "tvoje" je nějaká do zelena... není to mořská panna po plastice ocasu? :-) (ber to jako humor, nedalo mi to sem nenapsat - jinak je tvoje přítulka móc pěkné stvoření)

      Mafi - Profil | Po 15.3.2010 11:34:21

      hraji >> Co vidíš ?? - no vidíš !!

        hraji - Profil | Po 15.3.2010 11:33:08

        Mafi >> ty máš pravdu, na tebe asi dám.

          hraji - Profil | Po 15.3.2010 11:32:48

          bart.bm >> ano, baví mě to. Stačí?

            Donkey23 - Profil | Po 15.3.2010 11:31:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Ahoj , moje ano a baví jí rybařit sice nechce stávat ve 4. ráno a nahazovat ale má to ráda. A když zrovna neberou tak alespoň není nuda. Její zatím největší Kapřík je 75cm, pěkně se při zdolávání spálila o vlasec jak ho chtěla přibrzdit. Jenže kapři z Labe nejsou jako z rybníka. A ještě s sebou vozím dceru ta jezdí také moc ráda.

              Mafi - Profil | Po 15.3.2010 11:28:38

              hraji >> Nehádej se a mlč - viz jeho karta mluví za vše !!

                rybomil - Profil | Po 15.3.2010 11:27:49

                Zdenál11 >> Stejně máš nějaký divný počty :-(

                Unás :
                Zápisné 1000,-
                Členský příspěvek dospělý 400,-
                Rybářský lístek, ten nejdražší na 10 let - 500,-
                Povolenka MP celosvazová ( asi ??? ) 1850,-
                brigáda ( v případě odpracování se částka vrací ) 600,-

                ...... ani tak mi to nevyjde 5000,- , ale jen 4350,-

                  bart.bm - Profil | Po 15.3.2010 11:27:00

                  hraji >> baví vás to?Napsal že má stát a odůvodnil to že to slyšel.Bože zvás nikdo nikdy neřek co slyšel?A co když to pak pravda bude?Tak se nikdo neomluví dotyčnému že měl pravdu.

                    Albak - Profil | Po 15.3.2010 11:23:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    já mám v tomhle případě asi tu nej ženu na světě :-)
                    Na ryby jezdíme zásadně spolu a mám veškerou podporu, minulý týden jsme byli nakoupit věci na boilies a nebýt jí, polovinu bych zapoměl, zkrátka pohoda

                      Zdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:22:59

                      Mafi - Třeba třikrát.

                        Zdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:21:54

                        hraji - Tuhle informaci mám s MO Brtnice.Nebude se o tom dohadovat.Slyšel jsem to od dvou lidí nezávisle na sobě.

                          lojd - Profil | Po 15.3.2010 11:21:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Jojo jezdí a nejlépe když je pějné počasí at se může slunit.

                            Mafi - Profil | Po 15.3.2010 11:18:57

                            Zdenál11 >>
                            Krajská - 750,-kč
                            Zápisné - 200,-kč
                            členství -400,-kč
                            lístek na rok - 100,-kč
                            brigády - od 500 do 1500,-
                            Nějak se do těch tvej 5000,- vejdu dvakrát ??!!

                              hraji - Profil | Po 15.3.2010 11:16:10

                              Zdenál11 >> Ale ani to není pravda, počítej jak chceš. Už jen protože každý územní svaz má jinou cenu povolenky. Cena členství je 400,-Kč a nebude se měnit, cena celorepublikové (té úplně nejdražší) povolenky je 2600,-Kč, a tím ti pořád scházejí 2 000 korun, když víme, že se žádná změna výše zápisného nepřipravuje, tak ......
                              Navíc jsi podle karty z Jihlavy a Jihlava je MRS. A kdyby se něco podobného chystalo v MRS, asi bych o tom věděl.

                                Zdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:12:43

                                hraji >> Mělo to vyznít jako celková cena se vším dohromady,mohl jsem to napsat jinak,uznávám.

                                  pajagogo - Profil | Po 15.3.2010 11:11:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  ještě jsem zapomněl dodat že nejen že loví občas manželka ale někdy zaskočí i mladší dcera

                                    hraji - Profil | Po 15.3.2010 11:05:57

                                    Zdenál11 >> napsal jsi přesně tohle: "Rybářský lístek na příští rok pro nováčka,má stát 5.000,-.Docela mazec"
                                    A to je krávovina, zkus to uznat jako chlap.

                                      Zdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 11:02:10

                                      Jak jsem psal níže,lístek pro nováčka(zápisný,povolenka,členství) na rok 2011 by měl stát 5000,..

                                        Šlapeto - Profil | Po 15.3.2010 10:52:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Velmi zřídka. Ještě že tak, protože na rybách má být klid :)))
                                        Ala kakaíčko s bábovkou má něco dosebe :))))