Chodí s Vama,Vaše ženský na ryby?

Ahoj chci se na to zeptat, protože Tu moju to nebaví, akorát moje 2 dcery se mnou chodí. Ta moja mi akorát třeba doveze oběd, :-)) jak jste na tom Vy?
Autor diskuse: STICANSUM - Profil , 13.3.2010 všeobecné - ostatní

NHadd - Profil | Po 15.3.2010 10:41:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Ahoj pánove , tak moje žena se mnou jezdí i na delší výpravy jezdila i se svým otcem takže už je zvyklá a moc jí to baví a líbí se jí u vody a v přírodě. Je to fajn ale občas je i lepší když si člověk k té vodě zajede sám a nebo s rybářským partákem.

    Nhraji - Profil | Po 15.3.2010 10:40:13

    Zdenál11 >> já nejsem chytrolínek, ale ty píšeš nesmysly. Protože si pleteš zápisné s rybářským lístkem, je to přesně tak, jak jsem psal, pleteš si jablka s hruškama.
    Ceny Rybářského lístku jsou stanoveny v zákoně.
    Zápisné je otázka rybářského svazu. Ovšem pochybuji, že by ČRS zvedl zápisné na částku 5000 korun. Taková razantní změna by musela projít republikovým sněmem a ten se, pokud vím, konal nedávno a nic takového neschválil.

      NZdenál11 - Profil | Po 15.3.2010 10:04:38

      hraji >> Ty jsi nějakej chytrolínek,nemyslíš.To co tady publikuju jsou informace od rybářů.Co bys chtěl měnit za zákony,tam stáčí že zvýší zápisný.Ale jestli bude potřeba změna zákonů ,pokud půjde o zdražení,není problém zákon schálit ke konci roku,to naši poslanci umí.

        Nhraji - Profil | Po 15.3.2010 7:36:14

        Zdenál11 >> kde jsi tuto krávovinu slyšel? Víš že by se kvůli tomu musel změnit zákon a o tom by se asi něco vědělo. Jestli ty si nepleteš hrušky s jablkama?

          NČendík - Profil | Po 15.3.2010 7:12:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          U vody se mnou byla moje žena asi 2x v životě, ale jelikož ji to nebaví, tak ji k tomu nijak moc nepřemlouvám. Důležité je, že je k mému koníčku velmi tolerantní. Taky má ona i moje dcery rády ryby na talíři, takže když nějakou rybu vezmu domů a udělám v neděli dobrý oběd, je spokojenost na obou stranách.

            NIan - Profil | Po 15.3.2010 6:15:46

            CarpPavel >> escorrt - hmm, pěknej kousek

              Nescorrt - Profil | Po 15.3.2010 6:11:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jasně že chodí

                NVítek - Profil | Po 15.3.2010 6:03:36

                když jsem hodnej, tak chodí

                  NMojo - Profil | Po 15.3.2010 1:53:10

                  Tu mojí to taky nebaví. Ale je dobrý, že to jakž takž toleruje. Ale stejně, než se dívat, jak se u toho nudí, to by bylo horší, kdyby jezdila se mnou. Takhle se můžu soustředit jen na ryby, i když by přišlo vhod občas nějaký to spestření, když neberou. Vyyrazí se mnou tak dvakrát do roka, ale oběd, to mi k vodě rozhodně nenosí-:)

                    NHooks - Profil | Po 15.3.2010 1:45:27

                    Zdenál11 >> No to si děláš kozy s tim lístkem?????????????????????


                    A s tou ženskou:Beru,je to jediný místo kde dokáže mlčet dýl než pět minut,někdy i dýl.

                      NIan - Profil | Ne 14.3.2010 14:12:24

                      tak si bude muset najít nějakou co už ho má, a tuhle pustit ke splavu

                        NZdenál11 - Profil | Ne 14.3.2010 14:11:11

                        Rybářský lístek na příští rok pro nováčka,má stát 5.000,-.Docela mazec

                          NMattys - Profil | Ne 14.3.2010 13:58:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          K vodě ženskou neberu. Mohla by vyplašit tu, na kterou mám políčíno. :-)

                            NIan - Profil | Ne 14.3.2010 13:56:38

                            HonzaR. - řekni jí, že si je má udělat letos, mám zprávy, že se příští rok bude zdražovat

                              NHonzaR. - Profil | Ne 14.3.2010 13:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              sticansum >> STICANSUM - >> Mám to štěstí, že přítelkyně se mnou jezdí na ryby a i "ráda" pománá s děláním boilie, ikdyž masové jí moc nevoní:) Ale vždycky mi pomůže, jednou to zvládla i uplně sama:) Dokonce se už naučila i navazovat a můj další plán je, že jí nechám udělat papíry, tomu se zatim brání, ale příští sezónu to snad už výjde:) Jinak je to nejlepší parťák jakýho mám:)

                                NIan - Profil | Ne 14.3.2010 13:51:00

                                pajagogo - jen tri-pod?

                                  Npajagogo - Profil | Ne 14.3.2010 13:49:35

                                  mara vydra >> se dá taky využít jako tripod -:))

                                    Nmara vydra - Profil | Ne 14.3.2010 13:44:56

                                    povidala něco o prdeli tak nevim asi to neprojde

                                      NKača. - Profil | Ne 14.3.2010 13:44:27

                                      mara vydra >> Samozřejmě, že je. Spousta vodních živočichů, mezi ně patří i bobr mořský...........................:o)

                                        Nmara vydra - Profil | Ne 14.3.2010 13:42:39

                                        je to ještě o rybařině?