Nonstop - jsme na to připraveni?

Myslíte, přátelé, že už jsme schopni a připraveni k nonstop rybolovu na svazových vodách, dodržovat pravidla ryb. řádu a chovat se podle nich? Pište pouze své názory.
Autor diskuse: KOLIBŘIK - Profil , 14.2.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

MYSLÍTE PŘÁTELÉ ŽE JSME PŘIPRAVENI CHYTAT NONSTOP?

A) ZKUSÍME TO2%

B) JEŠTĚ MÁME ČAS18%

C) UŽ JSME MĚLI DÁVNO LOVIT NONSTOP13%

D) NIKDY SE TOHO NEDOČKÁME2%

E) BRZDÍ TO NAŠI FUNKCIONÁŘI44%

F) MŮŽOU ZA TO KOMUNISTI3%

G) JE TO NÁŠ SEN7%

H) BUDU DODRŽOVAT RYBÁŘSKÝ ŘÁD AŽ DO ......8%

I) NEJSEM SI JIST2%

J) JASNĚ PROTO ŽE SI VĚŘÍME3%

Od 15.2.2010 hlasovalo 116 čtenářů.

Nsyny - Profil | St 17.2.2010 13:04:42

Fery >> na NM je takovy usek nesmysl,hloubka,silne proudeni atd stejne ryby rozprasi po jezere,to neni 6ha rybnicek.

    Nsyny - Profil | St 17.2.2010 13:02:37

    Fery >> no asúpon by jsme konecne videli ty testery on-line a nemuseli by jezdit do madar a francouz,rad bych se od nich neco priucil,jsem prece jen jeste takove kaprarske embryo..:o))))

      NFery - Profil | St 17.2.2010 13:01:49

      syny >> proč nedopřát rybám odpočinek ne jen 4h ale 12h denně..jinak tohle se dá vyřešit hájeným úsekem..podle mě by měl být takový úsek na každé vodě..nemusíme hned kvuli tomu zakazovat způsob luvu,kteří někteří preferují..

        NFery - Profil | St 17.2.2010 13:00:06

        Kocháč >> chytám pokud možno tak daleko,aby to tam nikdo nevozil:-)))..rybáře na břehu svoji přítomností nijak nechci omezovat..voda je dost velká..nikdy jsem prakticky nechytal blíž než cca 600m.-)..fakt myslíš,že to projde?..jsem teda fakt zvědav jak moc se pak naplní moje slova o enormně zvýšeném tlaku na vodu a zvýšeném odvozu trofejních kaprů..

          Nsyny - Profil | St 17.2.2010 12:58:07

          Fery >> nejde o preference,ale o ochranu ryb,taky mam lod,neboj se ze ne,ale proc nedoprat rybam aspon tech par mist,kde je nebude nikdo bombardovat zradlem a olovama....

            NKocháč - Profil | St 17.2.2010 12:56:48

            Fery >> nechci ti kazit náladu, ale nonstopka asi klapne a navíc možná i vyvážení, takže si představ, že ti kolem lodi v noci ofiko projede borec s vyvážkou :o)))

              NFery - Profil | St 17.2.2010 12:56:15

              Sla >> tak to už je uplně zas o něčem jinym

                NSla - Profil | St 17.2.2010 12:53:34

                Fery >> nemusis zavazet. klidne to tam lupni ze brehu tech 30 m.

                  NFery - Profil | St 17.2.2010 12:51:54

                  syny >> mě třeba vyvážka vůbec nebaví..baví mě chytat na 30metrech..bojovnost ryb je pak uplně někde jinde,než když je taháš ze 400m vzdálenosti..zakazovat způsob lovu,kterej sám nepreferuju neni to správný řešení

                    Nsyny - Profil | St 17.2.2010 12:44:14

                    Fery >> proc,pokud povoli vyvazet,neni duvod chytat z lode,ja v tom problem nevidim,dokonce chytam na odhoz a problem me to taky nedela,spis dobre pro ryby,takhle by byly opravdu klidove zony,kam se ani ti nejvetsi magori s vyvazkou nedostanou.

                      NFery - Profil | St 17.2.2010 12:40:04

                      syny >> ale to by jsi šel stejnou cestou,jak celej svaz už leta..to co se těžko kontroluje,tak radši zakážem,ať máme klid a ti slušní tím budou trpět..

                        Nsyny - Profil | St 17.2.2010 12:25:31

                        Fery >> za zatacku nevidis..:o)))
                        zakazal bych to pro tezkou kontrolovatelnost,pocet nahozenych prutu,nastraha v dobe hajeni dravcu atd,asi vis co myslim.

                          NFery - Profil | St 17.2.2010 12:08:21

                          syny >> proč by jsi zakazoval lov z lodě?..jinak opravdu jsou týdny,kdy tam neni skoro nikdo..v poměru k rozloze..dalekohledem vidim i stojan neboj:-)

                            Nsyny - Profil | St 17.2.2010 12:02:13

                            Fery >> plno biwaku ani videt z lodi nemuzes,jsou pod hrazi,ale to je jina kapitola.Travim tam dost casu,tak vim o cem pisu.Tlak by se mozna zvedl,ale jen o prazdninach a to at si tam ti blazni klidne shori,sam dobre vis,jak to je v lete se zabery.Cim vic bude lidi v noci chytat,tim lip,aspon bude vetsi kontrola navzajem a nebude treba se spolehat jen na RS,spis bych zakazal lov z lode...:o)))))))

                              NDring - Profil | St 17.2.2010 11:53:27

                              Fery >> tak to mas asi pravdu ja tam jezdim docela casto jeo okolo autem obcas kolem vody na kole, nebo za kamaradama posedet bez udic, podivat se jestli se neco nezmenilo k lepsimu tak me pripadlo ze letos byla D5 nrejaka prazdna :-)

                                NFery - Profil | St 17.2.2010 11:50:03

                                Dring >> ..tak to jezíme oba na jinou D5:-)..protože se běžně stává,že na hrázích neni ani noha a stává se to v měsících,jako je květen a nebo září,tak se mi to líbí:-)))..jinak to o tom tlaku na vodu jsem si nevycucal z prstu..myslím,že kakr(nejsem si jistej) sem dával statistiku návštěvnosti obou jezer a bylo to ještě před ůdajným lyscem z d7..na D7 je a byl větší tlak než na D5..

                                  NDring - Profil | St 17.2.2010 11:47:53

                                  kakr >> Mozna mas pravdu, ale je nejaka statistika ohledne kontrol a prestupku zjistenych pres den a v noci ? Kdyz jsem se na to ptal Kanice tak me odpovedel hodne vyhybave.
                                  Stavy RS jsou v zalostnem stavu a Musov ohlidat nejde v tom s tebou plne souhlasim, ale neni to zpusobeno impotenci MO pripadne svazu v tomhle smeru neco delat, nebo zmenit ? Sam asi vis nejlip jaka je ochota k jakymkoliv zmenam a kdyz me tady Hraji napsal, ze teprve nyni nebo nedavno se podarilo zajisti PC a nejak spojit databazi v kazde MO tak jsem se byl nekolikrat podivat do kalendare jestli je opravdu rok 2010 .
                                  Kochac zde napsal, ze kdyz projevil zajem o placku tak ho od ni zastupci domovske MO odrazovali urcite jsi jeho prispevek cetl, kdyz neni podpora tak je z myho pohledu zbytecny se v necem angazovat a ver, ze je hodne lidi alespon z meho okoli, moji vekove skupiny, kteri by se angazovali radi .

                                    Nkakr - Profil | St 17.2.2010 11:29:46

                                    Dring >>
                                    Platíme daň za demokracii, bohužel už to někdy okolo vody začíná zavánět anarchií. Neskutečně stoupl počet přestupků (a potrestaných rybářů). Je fakt, že valná většina z nich je - lov mimo stanovenou dobu. Ale, na to se nabalují další přestupky páchané pod pláštíkem noci, lov na více udic, lov na rybičku v době zákazu, ponechání (nezapsání) ryb, ponechání ryb hájených atd.
                                    Neříkám, že se tak ve dne neděje, ale v noci se asi vše násobí.
                                    K RS, v současnosti není v silách , možnostech a personálním obsazení D5 a D7 uhlídat. To fakt a když někdo píše, jak by to šlo zařídit, mýlí se.
                                    A teď něco pozitivního, ačkoli nejsem příznivcem K70, K80 bych doporučil. Kapří důchod by získal asi každý stý ulovený kapr, to by ničemu a nikomu vadit nemělo.
                                    K lovu 24hod mám neutrální stanovisko, stejně jednou bude prosazen, otázkou jen zůstává kdy?

                                      NDring - Profil | St 17.2.2010 11:19:19

                                      Fery >> Tlak na D7 umele vytvorili minulou sezonu hlavne panove co chytaji jen na par kulicek v letech minulych tomu tak zdaleka nebylo a na D5 co jsem mel tu moznost videt tak tech lidi krome obyvatel slamu je porad stejne

                                        NDring - Profil | St 17.2.2010 11:17:01

                                        Sla >> jak to chces udelat, mas v kapse nejaky kapriky, ktery bys tam poslal protoze evidentne tam neni nekej rybar jako byl byvalej ministr zemedelstvi pan Palas, kterej je nimrod diky nemu se prosadilo pro tuhle skupinu hodne veci .Ti panove jedou jen na $$$ viz clanek na Idnes o Pandurech :-)
                                        Mozna by se chytil Jirka na lep, preci jenom skupina rybaru je pocetna a on na voličske hlasy slysi, poslete nekdo do Lihového domu tip a treba se jeste pred volbama dockame prislibu na lov nonstop a nakupovani a vysazovani monstr kapru nakoupenych z dividend CEZu ;-)