Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

Netipa - Profil | So 13.2.2010 15:02:01

Zatím to vypadá, že nejlepšejší koule má Michal Kučera. Z mé strany tichá závist a gratulace

    NeBeroun alias Qwerty81 - Profil | So 13.2.2010 14:19:34

    Pvl >> :-)

      Pvl - Profil | So 13.2.2010 14:18:53

      Chemik >> A co soused ? Ten tě nenapadnul . Jen se ptám . :o§))

        jina - Profil | So 13.2.2010 14:15:18

        Chemik >> tak to byl rosek tohle :D :D :D

          Chemik - Profil | So 13.2.2010 14:11:30

          Nejlepší koule mám já.Mám kluka a holku a jezdí to pořád supr :DDD

            Netipa - Profil | So 13.2.2010 14:08:11

            Smetana >> Pravda, pravda. Ani ty nejvoňavější a nejlepšejší koule ti nezaručí dobrý úlovek. Je třeba ještě pořádný prut, trpělivost, troška sebevědomí a chuť experimentovat

              Netipa - Profil | So 13.2.2010 14:06:21

              macin >> Děkuju za postřeh. Raději se s ním budu vyhýbat osobnímu konktaktu

                Smetana - Profil | So 13.2.2010 14:03:25

                macin >> :-D

                  Smetana - Profil | So 13.2.2010 14:01:31

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Ale to není pravda :-))) Když nemáš dobré místo a zkušenosti,tak nechytíš nic ani na předraženýho krásu :-D

                    macin - Profil | So 13.2.2010 14:00:21

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Smetana je hroznej škudla, buď rád, že ho neznáš osobně, akorád by Tě zkazil

                      Netipa - Profil | So 13.2.2010 13:59:34

                      Smetana >> Když má někdo dobrý koule, to mu to potom jezdí.

                        Smetana - Profil | So 13.2.2010 13:56:50

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> V klidu :-) Když už bych měl vybírat z nabídky,tak určitě Nikl.....když jsem byl s mladym Karlem,tak mu to pěkně jezdilo :-)
                        Ale hold,já bych do toho ty love nedal :-)

                          Majo86 - Profil | So 13.2.2010 13:55:26

                          Ja si myslím že by sa sem mali pripojit priamo výrobcovia aby Vám ukázali svoje "koule" a možno sa poserete jake ich maju :)))))) dvojzmysel ....

                            Netipa - Profil | So 13.2.2010 13:54:15

                            Smetana >> Aha. No firmu neznám, takže o kvalitě koulí majitele nebudu raději ani spekulovat

                              Smetana - Profil | So 13.2.2010 13:52:12

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> :-D No nevim jestli jsou exkluzivní a na pohled pěkné,ale velký kapři na to berou :-)
                              Myslel jsem pustil.cz :-)

                                Netipa - Profil | So 13.2.2010 13:51:00

                                Smetana >> To je zase kdo? Já jsem do ankety umístil pouze přední kapraře, jejichž koule jsou exklusivní a na pohled pěkné

                                  Smetana - Profil | So 13.2.2010 13:48:42

                                  chybí mi tu pustil :-)

                                    Netipa - Profil | So 13.2.2010 13:34:40

                                    vydrák >> Zájem o koule upadá

                                      vydrák - Profil | So 13.2.2010 10:51:07

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Sakríš,nějak to tady vázne.

                                        jambo - Profil | So 13.2.2010 7:37:28

                                        GUGU >> každý na ty svoje, varlatkule ! :-))