Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

TribalXT - Profil | So 13.2.2010 21:53:42

Ja mam KOULE po zanedbani chlpate ale inak ta moja sa nestažuje,Ale k veci gulam si doma tak nech už rozmrzne a ide sa testovat kua nech je už jar!!!!!!!!!!§

    Pavel Polák - Profil | So 13.2.2010 21:50:56

    Tak když se tady bavíte o těch koulích,tak já je mám třeba woholený a docela velký,ale pokud jde o ty na chytání ryb,tak jednoznačně Salmon baits!-:DDDD

      Zindys - Profil | So 13.2.2010 21:47:36

      No ja sem ze svyma koulema spokojenej, velikost je taky dostacujici. :-D


      K otazce: od letoska beru koule Salmon baits, asi je neznate, ale je to nova firma (ktera ma jen svuj e-shop, a jejich koule jsou fakt bombový!), takže pro letošek jasná volba!!! :-)

        sklena - Profil | So 13.2.2010 21:25:28

        Já mám koule docela velký! A pokud se jedná o bojlí,tak to nevím,páč chytám na rohlíček!-:DDD

          bambus - Profil | So 13.2.2010 20:52:10

          PLCH >> jasnze ze lestim :-D

            u x a - Profil | So 13.2.2010 20:50:29

            já mám koule v pořádku nosím volnější slipy

              kobr.d® - Profil | So 13.2.2010 20:45:01

              studený

                Glgin - Profil | So 13.2.2010 19:39:14

                mám je zdravé:-)

                  Netipa - Profil | So 13.2.2010 19:29:19

                  PLCH >> toto je otázka o koulích. Leštění prutů se řeší jinde

                    PLCH - Profil | So 13.2.2010 19:23:39

                    Ještě by se hodila otázka: Leštíte si pruty ?

                    k otázce:Já na koule moc nejsem :-)...

                      Netipa - Profil | So 13.2.2010 18:17:10

                      sadraj >> Naprosto dostačující odpověď. Přesně to, na co jsem se ptal

                        sadraj - Profil | So 13.2.2010 18:01:17

                        Mě se taky na jaře koule v e studený vodě ztrácejí ale myslím si že je tonormální reakce organismu na podchlazení a kdo je má tak to zná sám dost dobře co to s koulema udlěá taková ledová jarní voda .
                        Rozhione si je od spesialistu upravvat nenechám a uchovávám si je celkem v teple . (teplý spodní prádlo) a žádné speciální koule na jaro 2010 si nehodlám nechat přišívat stačí mi ty co mám od maminky a tatínka.
                        Stačí to takhle odpovědět na tu otázku co je napsaná nahoře prosím ?

                          c.smrt - Profil | So 13.2.2010 17:16:59

                          Je to už dávno co jsem si přečetl prvni zprávy o boilie.Sehnal vlasec 0,08,podle receptu uvařil první boilie,navázal do obloučku a šel to zkusit.A ono to fungovalo.Chytám jen na jednom revíru,převážně dopoledne a 99%nástrahy a návnady je kukuřice.Nemohu se přehoupnout přes 10kg a tak jsem toho poslední dobou hodně přečetl at v časopisech nebo zde na MRKu a začal vařit a koulet s tím že to letos změním.Nevím jesli jsem to vše správně namíchal ale hodně často jsem četl,že musím nástraze věřit,a já jí věřím.Je to směs z ptačích zobů,sladká s příchutí scopex.Hodně mi dal MRK,všechny diskuze,odkazy takže všem dík.

                            jambo - Profil | So 13.2.2010 16:57:52

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> tož jich můžeš válet či jináč plácat :-))

                              Netipa - Profil | So 13.2.2010 16:49:54

                              jambo >> Rolování koulí mě opravdu neláká. I když proti gustu

                                jambo - Profil | So 13.2.2010 16:36:35

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Teď je na koule matrošu dost ,můžeš rolovat co srdce ráčí :-)) A zadarmóóó !

                                  Netipa - Profil | So 13.2.2010 15:12:24

                                  vydrák >> Naštěstí se v tomto ohledu nezadařilo

                                    vydrák - Profil | So 13.2.2010 15:10:13

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Jo tááák,z ankety.Takže osobně si neměl tu čest.

                                      Netipa - Profil | So 13.2.2010 15:09:13

                                      vydrák >> Usuzuju tak z ankety, což bystřejší respondent zcela jistě pochopil

                                        vydrák - Profil | So 13.2.2010 15:07:24

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Hm,jak to víš?On ti je ukazoval?