Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NGUGU - Profil | Pá 12.2.2010 23:10:11

Netipa : vdaka tvé otázce mi to docvaklo...na rok 2010 jen natural-chlupatý (hledaj se vhodný dárci... ) :-D

    NAzbest - Profil | Pá 12.2.2010 23:03:19

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> tak to mu není co nakopat...leda erteple:-))

      Npjarmil - Profil | Pá 12.2.2010 19:33:18

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> ted kdyz to vydis jak se vyvali v plne krasde nejaka 13ka atak si myslis ze je to minimalne 17ka :-)) jojo pod patnact je to onicem a navic a flastr :-))

        Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 19:22:00

        tony.bobo >> Uvidíme,hlavně aby to bylo oboustraný.Ha-ha-ha

          Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 19:19:59

          Možný to je.Přeju ti to.-.

            Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 19:10:52

            tony.bobo >> To je proto,protože si se ženil moc brzo.Já se ženil ve 27a půl,až když jsem to měl promyšlený.Tak snad to klapne do zlatý svatby.

              Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 19:07:53

              vydrák >> Já se po 13 letech rozvedl pak to cca 7 let střídal ale tuhle si nechám.

                Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:57:17

                tony.bobo >> Jsem se svou mamkou 12 let a zatím neuvažuji o výměně.Snad až nebude fungovat.(jéje,ta mě tak slyšet)

                  Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:55:07

                  vydrák >> Tak jak je to v té reklamě..Dělej jen takové rozhodnutí které můžeš kdykoliv změnit.

                    Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:48:31

                    tony.bobo >> Souhlas.Běda mužům,kterým žena vládne.

                      Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:45:14

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Dík,koukal sem na ty pufíny ve vyhledávači ale to jsou foukačky ale tohle bylo jiný ale přesto dík.

                        Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:44:00

                        vydrák >> To jó ale nesmí bejt chytřejší jak chlap.

                          Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:40:50

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Rádo se stalo.

                            NNetipa - Profil | Pá 12.2.2010 18:39:48

                            vydrák >> asi máš pravdu. Na to být admin nemám. Děkuju, že jsi mne usměrnil a poukázal na to, na co mám a na co ne

                              Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:38:24

                              tony.bobo >> Dobrá,dobrá.Tak ji pozdravuj.Chytrá a vtipná ženská je terno.

                                NNetipa - Profil | Pá 12.2.2010 18:38:18

                                tony.bobo >> pufiny vím co je, avšak popis z mé strany vázne. Přišlo mi to jako malý marshmallow a rozhodně bych to do vody nikdy nehodil

                                  Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:36:20

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Pomatuj si.2x měř a 1 řež.Než něco napíšu,promyslím si to.A to chceš být adminem?Zdaleka na to chlapče nemáš.

                                    Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:35:45

                                    vydrák >> Což o to byla by ale nedám.A nedotírej nebo to du říct.

                                      Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:33:39

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tak vidíš ale teď se tě optám z kaprařiny.V loni sem byl s mojí na jednom soukromáku a tam chytali na pufíny,co to je? Byl to takovej 2cm velkej bílej knoflík 5mm vysokej a připadalo mi to jako lisovaná pukancová kukuřice.

                                        Ncertbert - Profil | Pá 12.2.2010 18:30:04

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> tu to otázku dej někam na serer babek důchodkyň-:o))) třeba ti poví které maji okoukané-:o)) asi vyhráváš soutež o nejvtipnější otázku-:o)))