NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 10.6.2013 14:36:45
Netipa - poslední hrdina MRKu >> hele slyšel jsem že nějací kapři zůstali u labe na polích v loužích, my s klukama jsme snažili něco zachránit ale měli jsme málo vidlí... napadlo mě že bys tam mohl zkusit ten bowfishing abys nám ulehčil práci :-)
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 12:34:07
retrívr >> Nevysral. Byl jsem mimo. Jenom jsem psal, že tahle diskuse je přes tři roky stará. Tehdá na něco reagovala a parodovala. Dneska je doba jiná (na Mrku) a vtípky na kaprařinu jsou již omšelé, staré a nehumorné
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 16:28:24
Pvl >> Dík.Lepší napsat to nejde.
NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:26:36
Tak to by bylo ....a nevíte náhodou jak to jde na Štítě ?
NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:24:26
alda2211 >> No , takhle to je napsáno jednodušeji :o§)
NŠámik - Profil | So 8.6.2013 16:24:22
Pvl >> Znám to tak z hospody.dva IQ borci šijou do těch okolo.Neměl jsem to rád.Sečtělost ještě nedělá Ajnštajna.
NChme1da - Profil | So 8.6.2013 16:22:12
Pvl >> Za život jsem měl čest poznat několik skutečně inteligentních lidí, zajímavé je, že ani jeden z nich neměl potřebu dělat z lidí ve svém okolí blbce. Něco na tom opravdu bude :-).
Nalda2211 - Profil | So 8.6.2013 16:17:14
Pvl >> pro hlupáka každý hlupák :-))))))
NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:11:12
Šámik >> Někdo si je vědom své // "inteligence"// a všichni ostatní jsou blbci .Takový "inteligent" bude nejspíš v očích ostatních, taky za blbce :o§))
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 16:09:44
Šámik >> Víš o čem mluvíš, to jsem rád. Souhlas.Tady je i jiný problém. Když jse přijde někdo, kdo neví o čem to je, tak si často dělá obecně šílený obrázek na všechny.A o tom to taky často je.
NŠámik - Profil | So 8.6.2013 16:06:13
retrívr >> Si vzpomínám,když jsem sem vlezl poprvé.Řikám si ty woe,kam jsem to vlezl.Kaprařinu v profilu.A Malamut s Netipou.Provokatéři,ale beru to.Taky nemám rád,když někdo dělá z druhých blbce.Někdo si je vědom své inteligence a všichni ostatní jsou blbci.To myslím obecně.:-)
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 15:42:28
Šámik >> Asi máš tak nějak pravdu. Mě vadí, že často zachází za hranici, zkouší lidi, často z nich dělá blbce, tedy z těch, kteří něco nechápou ale je pro ně Netipa pojem.Ano i pro mne je určitý pojem, jak jsem psal, tak mu často chci dělat " tátu". Vše má své hranice a ty Netipa nectí, zkouší to přesně jako umělci, kdo na to zkočí, protože neví kde je. Nic víc, nic míň.
NŠámik - Profil | So 8.6.2013 14:44:41
retrívr >> Nejsem zastánce a občas mě ty řeči taky ser..u,ale myslím,že pár lidem otevřel oči,aby spadli na zem.Vždyť je to v jádru kaprař:-)))
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 14:33:20
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> rzí mne, že jsi z diskuze utek, tedy si se na na mne vys..l.ožná jsem si zasoužil napsat polib mě p.del. No nic. To si třeba vysvětlíme. Jen se pořád zdá, že jdeš dolů....
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 14:07:06
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo jen maličkost. Když mě upozorňuješ na termíny. Tak nechápu, když necháš běžet tři roky mrtvou diskuzi,pak mě termínově nabádáš. Trochu mimo mísu.Hochu, jdeš zde v úrovni dolů. Jsem, opakuji přiznivec, Tobě se ale nedaří. Možná procitnou i Tvoji rádoby příznivci. Víš, já si tu na ego, body, jic dalšího nehraju.Ale neměníš humor, rád z lidí děláš blbce, ne každý je ta Tvé úrovni, o které nepochybuji. Vrať se na zem. Věřím, že tu dostanu čočku, to mi ale jen potvrdí, co jsem napsal. Tak Domino, jsem stále příznivec, jen Ti chci pomoct. Možná i pro Mrkšpatně.Nic víc, nic míň.
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:56:53
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Co mi chceš naznačit, jsem starší a mezi řádky číst je pomalejší.Ale jak víš, nemám problém.
NFidisak - Profil | So 8.6.2013 13:48:56
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já jsem si koule vyrobil nedávno podle článku jak tu byl. Klasický kuličky z krmící směsi, akorát jsem do nich dal ještě třeba rybí moučku a tak. No když to nakrmím tou stejnou krmítkovkou, ze které mám koule tak kapříci na to chodí.
Nejúspěšnější je velikost mezi 12mm co jsem si uválel.
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:48:44
Netipa - poslední hrdina MRKu >> To už není ani vtip. To je zkouška , co ti lidi vydrží. Věřím, že vyvolení budou tleskat. Ber mě pořád jako příznivce, vše má ale své hranice.No možná, že blbost je bez hranic. Nic víc, nic míň.
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:38:44
fishryhan >> Nezlob se, nerozumím otazníku. Klidně se zeptej.Už vůbec ale vůbec nevím, za co jsi dostal pochvalu. Kluci, kluci.........
Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 12:12:55
fishryhan >> Už jsi viděl u Netipy smysluplnou diskuzi?. Ber to jako bonus pro vyvolené.Případně se tam zařaď a vše bude OK.Nic víc, nic míň.
Nfishryhan - Profil | So 8.6.2013 12:04:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Chlapi tady ste na rybarské diskuzi takže ty nesmyslné videa bych tu nedaval
Nelhierro - Profil | Pá 7.6.2013 13:31:16
Jaké mám koule? To je otázka na mou starou...... :-) Sakra, jsem tu vůbec dobře na rybářském webu? :-) Je to všeobecná otázka o koulích, tak teď nevím......
NJZ - Profil | Pá 7.6.2013 13:29:01
jedině Jet-fish
NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 9:19:04
Miras >> Když jdou malé ryby, rád používám tenisák obalený v těstě... Funguje to skvěle, je to opravdu velice selektivní, malá ryba to nesezobne, problém je ovšem v tom, že tak velká ryba, aby to sezobla, u nás neplave... Ale ty menší to spolehlivě vyselektuje :-)
NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 9:10:37
Přemet:-) >> A pořádnou plovoučku máš? Já jo. Pro porovnání vlevo je 2x20mm:-)
NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:50:55
Miras >> presne tak, vzdyt ty jsi kluk znalej :-))
NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 8:45:37
Přemet:-) >> Myslel jsem si to - zbytek je naložen v dodávce:-)
NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:40:11
Kapr555 >> njn, neudelas nic... :-))
NKapr555 - Profil | Pá 7.6.2013 8:33:49
Přemet:-) >> Na jednu výpravu ? to bych měl na rok :DDD
NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:29:46
Miras >> to mam samozrejme pripraveno mimo zaber :-))
NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 8:25:29
Přemet:-) >> A na čím budeš krmit druhý den?:-)
NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 7:52:29
Machino >> bohuzel ne zasoba, ale varka na jednu vypravu... :-)
NMachino - Profil | Pá 7.6.2013 7:46:23
Přemet:-) >> pěkná zásoba:)
NHalen - Profil | Pá 7.6.2013 1:12:56
Nejhorší koule jsou máselné, po týdnu rybolovu v třicetistupňovém horku na nádrži plné sinic. xD
NŠámik - Profil | Pá 7.6.2013 0:04:58
A 16.jsou nejlepší a nepraskají.
NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 23:07:00
kritik >> to si pis, kam se na me Mozart hrabe :-))
NMorák - Profil | Čt 6.6.2013 23:06:23
Já mám malé a zmrzlé
Nkritik - Profil | Čt 6.6.2013 23:04:13
Přemet:-) >> Přemetovo koule, to zní líp než Mozartovo ! :-))
Narnošt - Profil | Čt 6.6.2013 23:01:44
Doufám,že v pořádku,všechny obě... ;-)
NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:49:04
Tomajo >> tak tedy tady mas ty moje koule :-))
NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:45:52
Tomajo >> to by se ti libilo, co? Jeste bys mi je zavidel :-))
NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:45:53
Přemet:-) >> radši taky ukaž svoje koule :-)
NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:44:08
Tomajo >> sorry, jsem poplet tu predponu :-))
NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:43:19
Přemet:-) >> tak možná napařený :-)
NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:41:26
Tomajo >> mne ty tvoje koule prijdou nejaky zapareny :-))
NTavris29 - Profil | Čt 6.6.2013 21:30:09
Tomajo >> Máš je ňáký ořezaný :o)
NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 6.6.2013 21:10:26
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Natohle by ti nejlíp odpověděla moje manželka, Ale věřim že jsou perfektní
NHrdobec - Profil | Čt 6.6.2013 21:08:57
celkem pjekný...nechci se chlubit ale nenadělám nic ))
Nretrívr - Profil | Čt 6.6.2013 21:04:11
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Koule mám svý, stále OK. Jaké koule má Nikl a ostatní borci mne je u prd..e.Jak v životě, tak u ryb. Nic víc, nic míň.
Nrománek - Profil | Čt 6.6.2013 21:01:00
jaké máte koule ???
doufám že zatím vpořádku :-)))
NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:53:56
Netipa - poslední hrdina MRKu - o))))) Asi jsem zaspal dobu , jsem spíš na retro :-))))))
NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.6.2013 20:44:44
Všehochuť aneb někdy věřím těm a jindy oněm. :-)
NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:23:15
Netipa - poslední hrdina MRKu - Už 38 let mě šlapou jedny , tak není třeba měnit :-)))
NMačař - Profil | Čt 6.6.2013 19:36:08
V teplé vodě dobrý,ve studené vodě se drobet scvrknou.
Nflekos - Profil | Čt 6.6.2013 19:35:36
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na levé 2 a na pravé 3 klíštata .:-))
NTWIN 69 - Profil | Čt 6.6.2013 19:12:54
Netipa - poslední hrdina MRKu >> Žádný,furt mi šlapou moje starý a osvědčený koule.
NMartík - Profil | So 11.12.2010 23:49:32
Nejlepší koule má Božský Kája! Ty jsou i ve studené vodě velmi atraktivní a v teplé naopak odolají malým rybám.
Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:16:55
visage >> nejde ti to !! nebo mě aspon nééé
Nlobotomie (fanik) - Profil | So 11.12.2010 23:12:41
Šlapeto >> zkus rande.cz, ale musíš se regnout jako ženská, to se pak nachlámeš =)
Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:05:51
doufám že jsou zdravý !!
Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:05:22
lobotomie (fanik) >> tak je načase aby som sa aj ja už pratal do sprchy a bude sa to menovat DOVE-gule :D