Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

97 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 14:40:56

SlavnýLovecPampalini >> já kapry chytám jedině s tropodem a na koule. Bow fishing není sportovní

    NSlavnýLovecPampalini - Profil | Po 10.6.2013 14:36:45

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> hele slyšel jsem že nějací kapři zůstali u labe na polích v loužích, my s klukama jsme snažili něco zachránit ale měli jsme málo vidlí... napadlo mě že bys tam mohl zkusit ten bowfishing abys nám ulehčil práci :-)

      Nhadiuspavac - Profil | Po 10.6.2013 14:27:16

      taketo :D

        Nhadiuspavac - Profil | Po 10.6.2013 14:26:50

        rozne

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 12:34:07

          retrívr >> Nevysral. Byl jsem mimo. Jenom jsem psal, že tahle diskuse je přes tři roky stará. Tehdá na něco reagovala a parodovala. Dneska je doba jiná (na Mrku) a vtípky na kaprařinu jsou již omšelé, staré a nehumorné

            Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 16:29:06

            Chme1da >> Jo.

              Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 16:28:24

              Pvl >> Dík.Lepší napsat to nejde.

                NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:26:36

                Tak to by bylo ....a nevíte náhodou jak to jde na Štítě ?

                  NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:24:26

                  alda2211 >> No , takhle to je napsáno jednodušeji :o§)

                    NŠámik - Profil | So 8.6.2013 16:24:22

                    Pvl >> Znám to tak z hospody.dva IQ borci šijou do těch okolo.Neměl jsem to rád.Sečtělost ještě nedělá Ajnštajna.

                      NChme1da - Profil | So 8.6.2013 16:22:12

                      Pvl >> Za život jsem měl čest poznat několik skutečně inteligentních lidí, zajímavé je, že ani jeden z nich neměl potřebu dělat z lidí ve svém okolí blbce. Něco na tom opravdu bude :-).

                        Nalda2211 - Profil | So 8.6.2013 16:17:14

                        Pvl >> pro hlupáka každý hlupák :-))))))

                          NPvl - Profil | So 8.6.2013 16:11:12

                          Šámik >> Někdo si je vědom své // "inteligence"// a všichni ostatní jsou blbci .Takový "inteligent" bude nejspíš v očích ostatních, taky za blbce :o§))

                            Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 16:09:44

                            Šámik >> Víš o čem mluvíš, to jsem rád. Souhlas.Tady je i jiný problém. Když jse přijde někdo, kdo neví o čem to je, tak si často dělá obecně šílený obrázek na všechny.A o tom to taky často je.

                              NŠámik - Profil | So 8.6.2013 16:06:13

                              retrívr >> Si vzpomínám,když jsem sem vlezl poprvé.Řikám si ty woe,kam jsem to vlezl.Kaprařinu v profilu.A Malamut s Netipou.Provokatéři,ale beru to.Taky nemám rád,když někdo dělá z druhých blbce.Někdo si je vědom své inteligence a všichni ostatní jsou blbci.To myslím obecně.:-)

                                Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 15:42:28

                                Šámik >> Asi máš tak nějak pravdu. Mě vadí, že často zachází za hranici, zkouší lidi, často z nich dělá blbce, tedy z těch, kteří něco nechápou ale je pro ně Netipa pojem.Ano i pro mne je určitý pojem, jak jsem psal, tak mu často chci dělat " tátu". Vše má své hranice a ty Netipa nectí, zkouší to přesně jako umělci, kdo na to zkočí, protože neví kde je. Nic víc, nic míň.

                                  NŠámik - Profil | So 8.6.2013 14:44:41

                                  retrívr >> Nejsem zastánce a občas mě ty řeči taky ser..u,ale myslím,že pár lidem otevřel oči,aby spadli na zem.Vždyť je to v jádru kaprař:-)))

                                    Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 14:33:20

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> rzí mne, že jsi z diskuze utek, tedy si se na na mne vys..l.ožná jsem si zasoužil napsat polib mě p.del. No nic. To si třeba vysvětlíme. Jen se pořád zdá, že jdeš dolů....

                                      Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 14:07:06

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo jen maličkost. Když mě upozorňuješ na termíny. Tak nechápu, když necháš běžet tři roky mrtvou diskuzi,pak mě termínově nabádáš. Trochu mimo mísu.Hochu, jdeš zde v úrovni dolů. Jsem, opakuji přiznivec, Tobě se ale nedaří. Možná procitnou i Tvoji rádoby příznivci. Víš, já si tu na ego, body, jic dalšího nehraju.Ale neměníš humor, rád z lidí děláš blbce, ne každý je ta Tvé úrovni, o které nepochybuji. Vrať se na zem. Věřím, že tu dostanu čočku, to mi ale jen potvrdí, co jsem napsal. Tak Domino, jsem stále příznivec, jen Ti chci pomoct. Možná i pro Mrkšpatně.Nic víc, nic míň.

                                        Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:56:53

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Co mi chceš naznačit, jsem starší a mezi řádky číst je pomalejší.Ale jak víš, nemám problém.

                                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 8.6.2013 13:55:14

                                          retrívr >> 3 roky stará je tahle diskuse

                                            NFidisak - Profil | So 8.6.2013 13:48:56

                                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já jsem si koule vyrobil nedávno podle článku jak tu byl. Klasický kuličky z krmící směsi, akorát jsem do nich dal ještě třeba rybí moučku a tak. No když to nakrmím tou stejnou krmítkovkou, ze které mám koule tak kapříci na to chodí.

                                            Nejúspěšnější je velikost mezi 12mm co jsem si uválel.

                                              Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:48:44

                                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> To už není ani vtip. To je zkouška , co ti lidi vydrží. Věřím, že vyvolení budou tleskat. Ber mě pořád jako příznivce, vše má ale své hranice.No možná, že blbost je bez hranic. Nic víc, nic míň.

                                                Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 13:38:44

                                                fishryhan >> Nezlob se, nerozumím otazníku. Klidně se zeptej.Už vůbec ale vůbec nevím, za co jsi dostal pochvalu. Kluci, kluci.........

                                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 8.6.2013 13:21:29

                                                  fishryhan >> Je to tak, jak píšeš. Je to tu samej rádoby vtipálek, ale k tématu se vyjádří jen málokdo

                                                    Nfishryhan - Profil | So 8.6.2013 13:14:52

                                                    retrívr >> ?

                                                      Nretrívr - Profil | So 8.6.2013 12:12:55

                                                      fishryhan >> Už jsi viděl u Netipy smysluplnou diskuzi?. Ber to jako bonus pro vyvolené.Případně se tam zařaď a vše bude OK.Nic víc, nic míň.

                                                        Nfishryhan - Profil | So 8.6.2013 12:04:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                        Chlapi tady ste na rybarské diskuzi takže ty nesmyslné videa bych tu nedaval

                                                          Nminatrix - Profil | Pá 7.6.2013 19:48:49

                                                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> už se, kuličkáři... :-)
                                                          http://www.youtube.com/watch?v=a86cQobU-n4

                                                            Nelhierro - Profil | Pá 7.6.2013 13:31:16

                                                            Jaké mám koule? To je otázka na mou starou...... :-) Sakra, jsem tu vůbec dobře na rybářském webu? :-) Je to všeobecná otázka o koulích, tak teď nevím......

                                                              NJZ - Profil | Pá 7.6.2013 13:29:01

                                                              jedině Jet-fish

                                                                Ndigi.sedlik - Profil | Pá 7.6.2013 13:05:37

                                                                fishryhan -Moje řeč jedině JET FISH

                                                                  Nfishryhan - Profil | Pá 7.6.2013 9:27:53

                                                                  Jedině jarda těšínák

                                                                    NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 9:19:04

                                                                    Miras >> Když jdou malé ryby, rád používám tenisák obalený v těstě... Funguje to skvěle, je to opravdu velice selektivní, malá ryba to nesezobne, problém je ovšem v tom, že tak velká ryba, aby to sezobla, u nás neplave... Ale ty menší to spolehlivě vyselektuje :-)

                                                                      NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 9:10:37

                                                                      Přemet:-) >> A pořádnou plovoučku máš? Já jo. Pro porovnání vlevo je 2x20mm:-)

                                                                        NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:50:55

                                                                        Miras >> presne tak, vzdyt ty jsi kluk znalej :-))

                                                                          NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 8:45:37

                                                                          Přemet:-) >> Myslel jsem si to - zbytek je naložen v dodávce:-)

                                                                            NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:40:11

                                                                            Kapr555 >> njn, neudelas nic... :-))

                                                                              NKapr555 - Profil | Pá 7.6.2013 8:33:49

                                                                              Přemet:-) >> Na jednu výpravu ? to bych měl na rok :DDD

                                                                                NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:29:46

                                                                                Miras >> to mam samozrejme pripraveno mimo zaber :-))

                                                                                  NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 8:25:29

                                                                                  Přemet:-) >> A na čím budeš krmit druhý den?:-)

                                                                                    NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 7:52:29

                                                                                    Machino >> bohuzel ne zasoba, ale varka na jednu vypravu... :-)

                                                                                      NMachino - Profil | Pá 7.6.2013 7:46:23

                                                                                      Přemet:-) >> pěkná zásoba:)

                                                                                        NHalen - Profil | Pá 7.6.2013 1:12:56

                                                                                        Nejhorší koule jsou máselné, po týdnu rybolovu v třicetistupňovém horku na nádrži plné sinic. xD

                                                                                          NŠámik - Profil | Pá 7.6.2013 0:04:58

                                                                                          A 16.jsou nejlepší a nepraskají.

                                                                                            NSlavnýLovecPampalini - Profil | Čt 6.6.2013 23:21:36

                                                                                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> no teďka vyšla nová kolekce http://www.berem.cz/Erotika/ANALNI-KULICKY-SASSY-LO​VE-MOMENT.html ale myslím že je oželím a zůstanu u klasických jelcařských kuliček

                                                                                              NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 23:07:00

                                                                                              kritik >> to si pis, kam se na me Mozart hrabe :-))

                                                                                                NMorák - Profil | Čt 6.6.2013 23:06:23

                                                                                                Já mám malé a zmrzlé

                                                                                                  Nkritik - Profil | Čt 6.6.2013 23:04:13

                                                                                                  Přemet:-) >> Přemetovo koule, to zní líp než Mozartovo ! :-))

                                                                                                    Narnošt - Profil | Čt 6.6.2013 23:01:44

                                                                                                    Doufám,že v pořádku,všechny obě... ;-)

                                                                                                      NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:49:04

                                                                                                      Tomajo >> tak tedy tady mas ty moje koule :-))

                                                                                                        NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:45:52

                                                                                                        Tomajo >> to by se ti libilo, co? Jeste bys mi je zavidel :-))

                                                                                                          NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:45:53

                                                                                                          Přemet:-) >> radši taky ukaž svoje koule :-)

                                                                                                            NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:44:08

                                                                                                            Tomajo >> sorry, jsem poplet tu predponu :-))

                                                                                                              NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:43:19

                                                                                                              Přemet:-) >> tak možná napařený :-)

                                                                                                                NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:41:26

                                                                                                                Tomajo >> mne ty tvoje koule prijdou nejaky zapareny :-))

                                                                                                                  NTavris29 - Profil | Čt 6.6.2013 21:30:09

                                                                                                                  Tomajo >> Máš je ňáký ořezaný :o)

                                                                                                                    NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:14:37

                                                                                                                    mám krásný koule :-)

                                                                                                                      NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 6.6.2013 21:10:26

                                                                                                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Natohle by ti nejlíp odpověděla moje manželka, Ale věřim že jsou perfektní

                                                                                                                        NHrdobec - Profil | Čt 6.6.2013 21:08:57

                                                                                                                        celkem pjekný...nechci se chlubit ale nenadělám nic ))

                                                                                                                          Nretrívr - Profil | Čt 6.6.2013 21:04:11

                                                                                                                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Koule mám svý, stále OK. Jaké koule má Nikl a ostatní borci mne je u prd..e.Jak v životě, tak u ryb. Nic víc, nic míň.

                                                                                                                            Nrománek - Profil | Čt 6.6.2013 21:01:00

                                                                                                                            jaké máte koule ???



                                                                                                                            doufám že zatím vpořádku :-)))

                                                                                                                              NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:53:56

                                                                                                                              Netipa - poslední hrdina MRKu - o))))) Asi jsem zaspal dobu , jsem spíš na retro :-))))))

                                                                                                                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 20:52:35

                                                                                                                                Erva >> koule jdou poslední dobou strašně dopředu. Tam není nasnadě váhat

                                                                                                                                  NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.6.2013 20:44:44

                                                                                                                                  Všehochuť aneb někdy věřím těm a jindy oněm. :-)

                                                                                                                                    NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:23:15

                                                                                                                                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Už 38 let mě šlapou jedny , tak není třeba měnit :-)))

                                                                                                                                      NMačař - Profil | Čt 6.6.2013 19:36:08

                                                                                                                                      V teplé vodě dobrý,ve studené vodě se drobet scvrknou.

                                                                                                                                        Nflekos - Profil | Čt 6.6.2013 19:35:36

                                                                                                                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na levé 2 a na pravé 3 klíštata .:-))

                                                                                                                                          NTWIN 69 - Profil | Čt 6.6.2013 19:12:54

                                                                                                                                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Žádný,furt mi šlapou moje starý a osvědčený koule.

                                                                                                                                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 18:56:52

                                                                                                                                            Jaké novinky máte pro letošek?

                                                                                                                                              NMethodCarp - Profil | St 15.12.2010 13:07:53

                                                                                                                                              Tak tohle je ze stránek feministky.cz nekdo tady hodil odkaz a ja jsem se malem podelal :D

                                                                                                                                              http://www.feministky.cz/perverzni-uchyl-v-pocitaci​-me-dcery

                                                                                                                                              Kuwa to mysli jako opravdu vážně?? !!

                                                                                                                                                NMartík - Profil | So 11.12.2010 23:49:32

                                                                                                                                                Nejlepší koule má Božský Kája! Ty jsou i ve studené vodě velmi atraktivní a v teplé naopak odolají malým rybám.

                                                                                                                                                  Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:16:55

                                                                                                                                                  visage >> nejde ti to !! nebo mě aspon nééé

                                                                                                                                                    Nlobotomie (fanik) - Profil | So 11.12.2010 23:12:41

                                                                                                                                                    Šlapeto >> zkus rande.cz, ale musíš se regnout jako ženská, to se pak nachlámeš =)

                                                                                                                                                      NJarda Š. - Profil | So 11.12.2010 23:08:12

                                                                                                                                                      Šlapeto >> Existuje: http://www.vydry.cz/

                                                                                                                                                        Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:08:11

                                                                                                                                                          Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:05:51

                                                                                                                                                          doufám že jsou zdravý !!

                                                                                                                                                            Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:05:22

                                                                                                                                                            lobotomie (fanik) >> tak je načase aby som sa aj ja už pratal do sprchy a bude sa to menovat DOVE-gule :D