Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:29:01

tony.bobo >> A fotečka by nebyla?Neboj,manželka si mě hlídá.

    Nangelo - Profil | Pá 12.2.2010 18:27:27

    Ja nemam jeste zadne bobky...uz bych to mel pomalu pokupovat :)) Volim od Mikbaits boilie, mel sem minulou sezonu moznost na ne zachytat a fungoval nam Monster Crab, ale kupim jednu eXpressku - Ananas N-BA a jednu mrazenku - Krvavy hunacek+svestka a olihen :) a pak se uvidi :) Jinak chytavam na Richworth svestka nej boilie pro me, mam nato uz par pekny kapru. Sice je to levne boilie a proto lidi tyto boilie nekupujou ale pro me je to favorit a funguje mi :)

      NNetipa - Profil | Pá 12.2.2010 18:25:51

      tony.bobo >> Ano přiznávám, že z pohledu pravého kapraře je zadání a následný popis otázky lehce matoucí

        Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:25:11

        vydrák >> To víš já ti řeknu že jó a budu hledat zas další.

          Ncipa - Profil | Pá 12.2.2010 18:22:40

          tony.bobo >> tak to by měl asi pak vydrák koule modré:-))))))))

            Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:21:44

            tony.bobo >> Je hezká?

              Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:20:58

              vydrák >> Prý ti mám říct že děkuje a že je ta správná ženská ale jestli si budete přezemě dopisovat tak bude tlučka.

                Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:17:40

                tony.bobo >> No vždyť to Netipovi říkám,že to napsal blbě.Pozdravuji Tvou přítelkyni,je velice bystrá.

                  NSochyč - Profil | Pá 12.2.2010 18:16:21

                  Zdarec, letos budu zkoušet boilie od R. Podrazila carpinferno, citron, česnek atd vloni jezdil, jinak i něco od Nikla budu zkoušet. Hlavně ať se všichni už dočkáme.

                    Ncertbert - Profil | Pá 12.2.2010 18:15:38

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> svoje cizí bych v kalhotech nesnesl-:o)))))

                      Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:14:37

                      vydrák >> Před chvílí sem to dával přečíst mé přítelkyni a ačkoliv ví že je to ryb.servr v oblasti kaprařina a zná různé nástrahy a boilí tak se sama začala smát.

                        Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:11:00

                        tony.bobo >> Bodejť.Vždyť jsem to pro pousmání také napsal.Každej vůl ví,o čem je řeč.Ale Netipa to napsal tak neobvykle,že jsem musel reagovat.Přeji Všem kaprařům Petrův zdar

                          Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 18:05:41

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Však ti taky nic nevyčítám ale přece jen se to dalo čekat.Beru to tak že pro tebe jako kapraře je to vcelku dost podstatná věc leč zajímavě napsaná a to musíš uznat sám i když máš napsanou kaprařinu.Ber to s nadhledem a usměj se tomu.

                            NFlorish - Profil | Pá 12.2.2010 18:03:50

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> jj hotovky od Václavíka lidi chválijů, já s ním teda žádné zkušenosti nemám ... Já jdu určitě po MikBaits .... :)))

                              NDendan - Profil | Pá 12.2.2010 18:02:05

                              Já chytám CDB a měnit nebudu z toho co tam máš bych zkusil Krásu,ale pokud žerou seberou vše

                                Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 18:01:27

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> To neznamená,že pod tímto tématem se nemůžou skrývat kaprařovi koule-kule.
                                Napsals:Nejlepší koule má
                                1.Krása
                                2.Václavík
                                3.atd.Tak co si o tom máme mi nekapraři myslet.Piš to pořádně a ubudou dvojsmysly.Nazdar

                                  NNetipa - Profil | Pá 12.2.2010 17:59:48

                                  tony.bobo >> To je škoda. Já chápu, že je zima dlouhá a všem už pomalu hrabe, avšak já jsem toho názoru (ostatně jako řada mých kolegů), že z kaprařiny, potažmo z kaprařů se sranda nedělá, páč to je vážná věc

                                    NNetipa - Profil | Pá 12.2.2010 17:58:10

                                    vydrák >> Pokud se podíváš na otázku, která spadá pod kaprařinu - nástrahy, návnady a řeč je o koulích, potom je téma zcela jasné. To, že někteří rádoby humoristé pojem "koule" v kaprařině pojmou coby dvojsmysl a začnou se ze ohánět varlaty, za to já nemůžu. Můj záměr byl ryze čistý a vytvořený příslovečným kaprařským srdíčkem. Kapraři vpřed

                                      Ntony.bobo - Profil | Pá 12.2.2010 17:57:32

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Ber to trochu s nadhledem,je vidět že nám hrabe už všem ale na druhou stranu když sem si tvou otázku a ten odstavec přečet tak je pravda že mě hned napadly tyto blbosti a koukám že né jen mně.

                                        Nvydrák - Profil | Pá 12.2.2010 17:53:54

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tak to si to měl lépe specifikovat.Tam není o kaprařině ani mrť.Snad o kaprařových koulích,to jo.