Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NFOUSATEJ HAT - Profil | Čt 6.6.2013 21:10:26

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Natohle by ti nejlíp odpověděla moje manželka, Ale věřim že jsou perfektní

    NHrdobec - Profil | Čt 6.6.2013 21:08:57

    celkem pjekný...nechci se chlubit ale nenadělám nic ))

      Nretrívr - Profil | Čt 6.6.2013 21:04:11

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Koule mám svý, stále OK. Jaké koule má Nikl a ostatní borci mne je u prd..e.Jak v životě, tak u ryb. Nic víc, nic míň.

        Nrománek - Profil | Čt 6.6.2013 21:01:00

        jaké máte koule ???



        doufám že zatím vpořádku :-)))

          NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:53:56

          Netipa - poslední hrdina MRKu - o))))) Asi jsem zaspal dobu , jsem spíš na retro :-))))))

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 20:52:35

            Erva >> koule jdou poslední dobou strašně dopředu. Tam není nasnadě váhat

              NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.6.2013 20:44:44

              Všehochuť aneb někdy věřím těm a jindy oněm. :-)

                NErva - Profil | Čt 6.6.2013 20:23:15

                Netipa - poslední hrdina MRKu - Už 38 let mě šlapou jedny , tak není třeba měnit :-)))

                  NMačař - Profil | Čt 6.6.2013 19:36:08

                  V teplé vodě dobrý,ve studené vodě se drobet scvrknou.

                    Nflekos - Profil | Čt 6.6.2013 19:35:36

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na levé 2 a na pravé 3 klíštata .:-))

                      NTWIN 69 - Profil | Čt 6.6.2013 19:12:54

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Žádný,furt mi šlapou moje starý a osvědčený koule.

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 18:56:52

                        Jaké novinky máte pro letošek?

                          NMethodCarp - Profil | St 15.12.2010 13:07:53

                          Tak tohle je ze stránek feministky.cz nekdo tady hodil odkaz a ja jsem se malem podelal :D

                          http://www.feministky.cz/perverzni-uchyl-v-pocitaci​-me-dcery

                          Kuwa to mysli jako opravdu vážně?? !!

                            NMartík - Profil | So 11.12.2010 23:49:32

                            Nejlepší koule má Božský Kája! Ty jsou i ve studené vodě velmi atraktivní a v teplé naopak odolají malým rybám.

                              Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:16:55

                              visage >> nejde ti to !! nebo mě aspon nééé

                                Nlobotomie (fanik) - Profil | So 11.12.2010 23:12:41

                                Šlapeto >> zkus rande.cz, ale musíš se regnout jako ženská, to se pak nachlámeš =)

                                  NJarda Š. - Profil | So 11.12.2010 23:08:12

                                  Šlapeto >> Existuje: http://www.vydry.cz/

                                    Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:08:11

                                      Nrománek - Profil | So 11.12.2010 23:05:51

                                      doufám že jsou zdravý !!

                                        Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:05:22

                                        lobotomie (fanik) >> tak je načase aby som sa aj ja už pratal do sprchy a bude sa to menovat DOVE-gule :D