Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NŠlapeto - Profil | So 11.12.2010 23:04:04

lobotomie (fanik) >> myslíte, že existuje podobný server, jako je mrk, ale v ženském vydání? No...že by se tam nebavily o koulích.
Díky za tip :o))))

    Nlobotomie (fanik) - Profil | So 11.12.2010 23:02:01

    visage >> ale moje voní...! před dvaceti minutama jsem byl ve sprše... nazval bych to nivea mix =)

      Nvisage - Profil | So 11.12.2010 23:00:12

      lobotomie (fanik) >> chcel som napisat svoje ,chlpaté,smradlavé asi je to na ČK :DDD

        Nlobotomie (fanik) - Profil | So 11.12.2010 22:58:16

        takový normální... zásadně svoje

          NŠlapeto - Profil | So 11.12.2010 22:49:24

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> promiň, na veřejnou odpověď nemám koule, můžem to probrat přez soukromé zprávy, pokud budeš chtít.

            Nretrívr - Profil | So 11.12.2010 22:44:32

            vedro >> Je vidět, že nejsi taky moderní, jako já. Pozor, doba žádá pokrok, vše se usnadňuje, zlehčuje, tak je to i u ryb.Všemu napomáhá komerce.

              Nvedro - Profil | So 11.12.2010 22:40:51

              retrívr >> Taky nejsem příznivcem , když vidím ty ceny , mám za cenu několika kg koulí každý rok něco pěkného do výbavy. Nebuďte blázni....

                Nretrívr - Profil | So 11.12.2010 19:35:07

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Co se týče mých vlastních, když tak píšeš, tak jarní vylepšení nechystám, protože by to bylo zbytečné. Co se týče rybařiny na koule, tak to je mi z duše odporné.

                  NTWIN 69 - Profil | So 11.12.2010 19:25:31

                  bobrman >> jak kde,tady to taje!!!!jdeme radši zpátky do BOLKU,tady by jsme mohli neco prozradit

                    NTomčaaa - Profil | So 11.12.2010 19:25:03

                    hm, tak asi nic. díky

                      NTWIN 69 - Profil | So 11.12.2010 19:18:11

                      bobrman >> ještě si nakoulím ty zeleno-modré a možeme vyrazit!!!!
                      BECH-FOREVER!!!

                        NTWIN 69 - Profil | So 11.12.2010 19:08:06

                        nejlepší koule jsou Bolek-Bech baits!!!!!těch žluto-červených mám plný mrazák!!!!ZDAR

                          NTomčaaa - Profil | So 11.12.2010 18:55:36

                          chtěl bych se zeptat podle čeho sestavit boilíí na určitou vodu jestli podle dna nebo podle živočišné potravy co je ve vodě tedy patentky, perloočky, škeble atd. nebo uplně něco jiného ? jedná se mi o lov velkých kaprů
                          děkuji

                            Nstryček - Profil | So 27.11.2010 19:26:14

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> To děláš dobře

                              Nlevhan - Profil | So 27.11.2010 19:21:28

                              pred hodinou plne ted uz prazdne :-)

                                Nwaycowod - Profil | So 27.11.2010 19:20:22

                                určitě chlupaté:D

                                  NMaxxx - Profil | So 27.11.2010 19:05:43

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak to určitě v zimě bývá čistší voda.Zrovna teď si je válím..))

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 27.11.2010 19:02:12

                                    stryček >> zítra valím

                                      Nstryček - Profil | So 27.11.2010 19:01:02

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak jdi na ryby mě to pomáhá

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 27.11.2010 19:00:57

                                        Maxxx >> hlavně teď na zimu je to jistě přínosem