Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NKapr555 - Profil | Pá 7.6.2013 8:33:49

Přemet:-) >> Na jednu výpravu ? to bych měl na rok :DDD

    NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 8:29:46

    Miras >> to mam samozrejme pripraveno mimo zaber :-))

      NMiras - Profil | Pá 7.6.2013 8:25:29

      Přemet:-) >> A na čím budeš krmit druhý den?:-)

        NPřemet:-) - Profil | Pá 7.6.2013 7:52:29

        Machino >> bohuzel ne zasoba, ale varka na jednu vypravu... :-)

          NMachino - Profil | Pá 7.6.2013 7:46:23

          Přemet:-) >> pěkná zásoba:)

            NHalen - Profil | Pá 7.6.2013 1:12:56

            Nejhorší koule jsou máselné, po týdnu rybolovu v třicetistupňovém horku na nádrži plné sinic. xD

              NŠámik - Profil | Pá 7.6.2013 0:04:58

              A 16.jsou nejlepší a nepraskají.

                NSlavnýLovecPampalini - Profil | Čt 6.6.2013 23:21:36

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> no teďka vyšla nová kolekce http://www.berem.cz/Erotika/ANALNI-KULICKY-SASSY-LO​VE-MOMENT.html ale myslím že je oželím a zůstanu u klasických jelcařských kuliček

                  NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 23:07:00

                  kritik >> to si pis, kam se na me Mozart hrabe :-))

                    NMorák - Profil | Čt 6.6.2013 23:06:23

                    Já mám malé a zmrzlé

                      Nkritik - Profil | Čt 6.6.2013 23:04:13

                      Přemet:-) >> Přemetovo koule, to zní líp než Mozartovo ! :-))

                        Narnošt - Profil | Čt 6.6.2013 23:01:44

                        Doufám,že v pořádku,všechny obě... ;-)

                          NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:49:04

                          Tomajo >> tak tedy tady mas ty moje koule :-))

                            NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 22:45:52

                            Tomajo >> to by se ti libilo, co? Jeste bys mi je zavidel :-))

                              NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:45:53

                              Přemet:-) >> radši taky ukaž svoje koule :-)

                                NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:44:08

                                Tomajo >> sorry, jsem poplet tu predponu :-))

                                  NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:43:19

                                  Přemet:-) >> tak možná napařený :-)

                                    NPřemet:-) - Profil | Čt 6.6.2013 21:41:26

                                    Tomajo >> mne ty tvoje koule prijdou nejaky zapareny :-))

                                      NTavris29 - Profil | Čt 6.6.2013 21:30:09

                                      Tomajo >> Máš je ňáký ořezaný :o)

                                        NTomajo - Profil | Čt 6.6.2013 21:14:37

                                        mám krásný koule :-)