Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 27.11.2010 18:59:53

stryček >> halucinogení látky jsou pro mne únikem z tohoto nepřejícího světa :-)

    stryček - Profil | So 27.11.2010 18:57:28

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Už to nehul

      GBN - Profil | So 27.11.2010 18:57:21

      Přiměřené velikosti pije...hlasoval jsem pro Fko.

        Maxxx - Profil | So 27.11.2010 18:54:11

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já osobně je mám ořasené aby nebyli nápadné)))

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 27.11.2010 18:50:13

          dnes jsem se dozvěděl, že existují jakési maskovací řasy. Tedy máte své koule ořasené a nebo je máte hladké a lysé?

            Pellon - Profil | Út 4.5.2010 22:46:50

            Trevor >> nevim jestli to p.o.s.r.a.l ale i tak to prodava a asi ne zrovna malo :) reklama udela svoje

              Trevor - Profil | Út 4.5.2010 22:27:08

              jako NIKL to trosku posral s tou cenou za 3XLko, 1kg za 500,- to uz je moc...

                Trevor - Profil | Út 4.5.2010 22:21:09

                tak to je hnus...fůůůůůůůůůůjjjjjjjjjj
                ja beru ted na prvni jarni vypravu na 3 dny 3XL od Nikla.

                  Topoľčanec - Profil | Út 4.5.2010 21:54:24

                  A čo teba do mojich gulí ???

                    Carpeater - Profil | Út 4.5.2010 21:47:14

                    Baťour >> Batour - 4.5.2010 21:34:03 >> vypadá to, že ten tvůj kámoš chytá s nivovým dipem, co?

                      TWIN 69 - Profil | Út 4.5.2010 21:43:34

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Zdar,když jseš tak zvědavej,tak TI ve vší slušnosti odpovím.používám koule od firmy CDB.měj se fajn a hodně krásných záběrů!!!

                        šťovíček - Profil | Út 4.5.2010 21:42:08

                        já mám svoje nwm jak vy :-)

                          retrívr - Profil | Út 4.5.2010 20:19:43

                          Omlouvám se , že tak pozdě. Já si svý koule připravuji výhradně sám, nikdy je nepropůjčím studené vodě.Nikdy je nevařím.Zatím ani v pokročilém věku nemám s koulemi problém.Ale starost to je.

                            T.Karel - Profil | Út 4.5.2010 20:05:28

                            pro mne ty které si uvařím a komerčních Hinders

                              Netipa - Profil | Út 4.5.2010 19:57:16

                              Kraťas82 >> taky taky

                                Walleye - Profil | Út 4.5.2010 19:51:50

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - >> Bohužel ,, koule" uvedených pánů jsem nevidél a tak nemůžu v anketě ani hlasovat. :-))

                                  Kraťas82 - Profil | Út 4.5.2010 19:42:53

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 19:36:34 >> tak možná sem se k tomu eště nedostal, preci jen diskuse nejni nejkratší... To zní taky dobře. Tak ju tak se zatím měj a ať nám oboum dobře žerou... :-))) Petrův zdar!!!

                                    Pellon - Profil | Út 4.5.2010 19:36:34

                                    BuBu99 >> jj presne tak :) jinak nejvetsi smrad co jsem zazil byl dip krakatice od Max Carpu :) to byl hnus ze jsem sel do mdlob :)

                                      Netipa - Profil | Út 4.5.2010 19:36:34

                                      Kraťas82 >> Já už jsem to sem nejspíš psal. Boilies od Václavíka. Třída Ekonom. Mám rád kaviár, mušli nebo rybu. Na sladký vůbec nechytám

                                        BuBu99 - Profil | Út 4.5.2010 19:33:52

                                        Pellon >> jo jako odkopana selka atd co:-))))