Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NPellon - Profil | Út 4.5.2010 19:32:59

BuBu99 >> jj ja jsem si koupil jahodu od lk a tu tedy nechtel ani ten nasadak a ani kdyz jsem ho zmensil na malinkatou kulicku :) ale to nevadi rikam si ze je brutalne selektivni a jen to ceka na velkeho kapra :) jinak carpeater si kupuje jen takove smrady co ho vykopnou z pantofli, jinak to prej nechyta :)

    NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 19:32:55

    BuBu99 >> s tím nic nenaděláš, znám jednoho, co kvůli ceně boilí odložil rekonstrukci bytovýho jádra... :-D

      NBuBu99 - Profil | Út 4.5.2010 19:31:20

      Carpeater >> ja nekaprař jsem malem dneska omdlel když jsem si vzal 3Xlko a povida mi 460 Kc taky 18 mm:-)))

        NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 19:29:46

        BuBu99 >> jo jo, tak jsem si kilíčko 3XLka koupil. Protože ale cena připomínala drahotu a průměr 18mm neodfiltroval hladový násaďáky, zvolili jsme 24mm Krváka.

          NKraťas82 - Profil | Út 4.5.2010 19:28:48

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 19:23:29 >> To jsou, kolikrat člověk nevěří vlastním očím... A na co budeš lapat ty?? Esi to teda nejni nějak tajný...

            NBuBu99 - Profil | Út 4.5.2010 19:26:54

            Carpeater >> zajímave ale 3xlko za 460 kg:-))))

              NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 19:23:57

              mikbaits1992 >> jedině Alešovy hotovky třídy EKONOM

                NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 19:23:29

                Kraťas82 >> jo to bude ono. Dneska už jsou názvy koulý fakt šílený

                  NPellon - Profil | Út 4.5.2010 19:18:52

                  Carpeater >> jj to me taky dost dostalo, ale nakonec to dobre dopadlo a kazdej mame hybrid peletky jako odskodne :)

                    NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 19:16:41

                    Pellon >> jako péra z gauče jsme čučeli my dva, když si ten strejc řekl za dvě kila Krvavýho pekla 840Kč. Pořád mi z ní v hlavě to jeho "hoši, to já s tim nic neudělám! To sou jeho ceny (Niklovy)!" ... :-D
                    Ještě že tam měli ten pravěkej Acer a mohli jsme strejcovi vokázat, že Karel prodává Peklo fakt za 281Kč.

                      Nwalderama - Profil | Út 4.5.2010 19:14:44

                      po shlednuti advance Carp adventures in France, jsem si ze srandy koupil
                      Nash bait Classic Boilies 15mm WHITE CHOCOLATE a od te doby ho pouzivam na kazde vode,zatim na nej chytam kapry bez problemu a jinak se chystam koupit-
                      Dynamite Boilies 15mm SPICY TUNA SWEET CHILLI,uz mam i dip,jen ten boilies me chybi,mam kamose a ten na nej chytl 3kapry,zatimco ja vedle neho nic,tak si ho koupim a pak napisu co a jak

                        NBígo - Profil | Út 4.5.2010 19:14:43

                        Loni jsem používal Václavíka, letos zkusím něco vyrobit sám, použiji přísady od Mikbaits

                          NPellon - Profil | Út 4.5.2010 19:12:16

                          Carpeater >> jj tak nejak... a chtel bych videt kdyby jsme rekli ze jsme chteli krakatici a nechali jim tam ty gule na kramu :) to by asi chlapci koukali jak pera z gauce :)

                            Nmikbaits1992 - Profil | Út 4.5.2010 19:10:19

                            použivate boilies od aleša vaclavika?

                              NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 19:09:21

                              Pellon >> Karel mě trochu zklamal, protože bych čekal, že svůj tahák - Krakatici bude válet dnem i nocí, i kdyby měl nařídit celému teamu überstunden.

                                NKraťas82 - Profil | Út 4.5.2010 19:09:09

                                Carpeater >> :-))))

                                  NKraťas82 - Profil | Út 4.5.2010 19:07:59

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 18:53:26 >> Myslíš tyhle??

                                  http://www.ccmoore.com/shelf-life-baits-odyssey-xx​x-c-3_34.html

                                  U nás se dají koupit přes Mikbaits... Su na ně vcelku hooodně zvědavej...Uvidíme.. :-))

                                    NPellon - Profil | Út 4.5.2010 19:04:24

                                    Carpeater >> Karel tomu chtel :) jak rikavas :)

                                      Ndada11 - Profil | Út 4.5.2010 19:04:11

                                      Moje draha trictvrtka rikala ze je mam pekny :-)

                                        NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 19:02:06

                                        Carpeater >> Turecká šavle jistě koštovala super. Já jsem přesvědčen, že krvavé peklo ve spojitosti s koulema je opravdu to top