Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 18:58:56

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 18:52:34 >> poté, co jsem v českobudějovické Besedě viděl jídlo, které se jmenovalo Turecká šavle, mě nepřekvapí nic.
Krvavé peklo mi přijde celkem fpoho, Krvavý huňáček mi přišel jako daleko větší úlet, ten název zněl, ehm, menstruačně.

    Npepa-č - Profil | Út 4.5.2010 18:58:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 18:58:15 >> křišťálová koule funguje jedna báseň.

      NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 18:58:15

      pepa-č >> Křišťálovou kouli máš patrně porouchanou, jelikož poděkování nebude (samozřejmě ze schválnosti a z nepřejícnosti)

        Npepa-č - Profil | Út 4.5.2010 18:55:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Já používám hlavně křišťálovou kouli a proto vím, že za tento zápis dostanu jubilejní 200. poděkování.

          NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 18:53:26

          Kraťas82 >> V životě jsem takový název neslyšel, ale jistě to budou poctivé koule

            NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 18:52:34

            Carpeater >> Ovšem pojmenovat své koule krvavé peklo, to už zavání nějakým nelibým problémem

              NCarpeater - Profil | Út 4.5.2010 18:11:27

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa - 4.5.2010 17:46:51 >> svěřil jsem svůj osud Karlovým koulím, už jenom 3XL a Krvavé peklo jsou rajcovní názvy, kterým se prostě odolat nedá.

                Njambo - Profil | Út 4.5.2010 18:11:11

                bez koulí ani na krok !

                  NKraťas82 - Profil | Út 4.5.2010 18:08:09

                  Já jsem nakoupil CC Moore Odyssey XXX a Patentku od Mikbaits.. Oboje 18mm... Koncem května týdenní lov na Vranovský tak uvidíme jak ro na ně půjde...

                    Nwašek - Profil | Út 4.5.2010 17:53:20

                    Už při čtení úvodu diskuze mi bylo jasný, že autorem je netipa :D

                      NNetipa - Profil | Út 4.5.2010 17:46:51

                      Nuže jaro je v plném proudu. Jaké máte úspěchy na vaše koule?

                        NNetipa - Profil | Po 1.3.2010 17:30:02

                        Teď mě ještě napadla otázka. Namáčíte své koule v nějakém dipu, či oleji a nebo je necháváte takové jaké jsou?

                          Npatlal - Profil | Čt 18.2.2010 9:12:35

                          Mám takové střední ani malé ani velké...

                            Nkam!kaze - Profil | Čt 18.2.2010 1:47:03

                            Tohle je ideální:))

                              NHermis_s - Profil | St 17.2.2010 23:26:23

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> nebo mu jen chybi samicka

                                NNetipa - Profil | St 17.2.2010 23:19:58

                                Uvalak >> Není to zvířátko nemocné?

                                  NSlavík - Profil | St 17.2.2010 23:18:20

                                  Uvalak >> Hezký koule ale s ocasem se to nedá srovnat :))

                                    NUvalak - Profil | St 17.2.2010 23:11:12

                                    .

                                      NSmetana - Profil | St 17.2.2010 23:01:15

                                      pustil tady není,tak dám hlas niklovi :-)

                                        Njambo - Profil | St 17.2.2010 22:59:17

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> zaplať pánbu pořád ty svoje a mněnit rozhodně nehodlám :-)) Co se boilies týká tak ty různé :-)) A co do hlavní se koulí týká ,tak ty super rychlé !