Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

NNetipa - Profil | St 17.2.2010 18:31:03

Pár hlasů sice přibylo, avšak plichta stále trvá

    NNetipa - Profil | St 17.2.2010 14:48:08

    Je potřeba ještě pár hlasů, aby se rozhodlo, kdo z pánů Nikla a Kučery má nejvoňavější koule a je na světě nejkrásnější. Takhle to je zatím plichta

      Ntwin69 - Profil | Po 15.2.2010 20:03:48

      záleží jak kdy,dneska třeba prázdné

        Ngrasel - Profil | Po 15.2.2010 19:56:11

        tak je vysyp :-))

          NPinďa2 - Profil | Po 15.2.2010 19:15:41

          bohužel stále plné:-))))))))))

            NSAHIB - Profil | Po 15.2.2010 19:08:52

            nazdárek,
            Tandem Baits - sladkej pomeranč...odzkoušený, dostatučující, spolehlivé a = vlastní švestka + pepř..-))

              Nbambus - Profil | Po 15.2.2010 18:59:32

              vydrák >> ze ho to bavi rejpat do lidi. asi nema co delat.. zase nejakej loooser

                Nvydrák - Profil | Po 15.2.2010 18:48:03

                Bambus... T.maniak >> bambus >> Netuším,jak je možné si stále měnit přezdívku.Nejdřív se jmenoval Troníček,pak Next Apache,pak Drozďák 31,42 no a mám obavy,zda se nejmenuje vydrak.(Martine,prověř to prosím)

                  Nbambus - Profil | Po 15.2.2010 18:43:33

                  vydrák >> to je dement. takovy pitomce miluju.

                    NGůťa - Profil | Po 15.2.2010 18:13:59

                    To se neříká :-)

                      Ndavid.kalbac@seznam.cz - Profil | Po 15.2.2010 18:04:33

                      Ja jsem si nakoupil 10kg:Tandem Baits Boilies Impact 5Kg broskev/ananas z jara pouziju velikost 16mm

                        Nvydrák - Profil | Po 15.2.2010 17:59:24

                        Bambus... T.maniak >> bambus >> Teprve jsem si přečetl Tvou reakci.Ten (drozďák) je místní provokatér,který si často mění přezdívky.Ve skutečnosti se jmenuje Troníček.Narazil jsem na nový jméno na MRKu-vydrak.Tak nevím,jestli to není zase on.Já jsem vydrák a je tu ještě vydrak.Zase nějaká provokace.

                          Nvydrák - Profil | Po 15.2.2010 17:55:34

                          Já si vystačím celej život s jedněma koulema.A manželka říkala,že NEJLEPŠÍ KOULE MÁ---------
                          no přeci já.Petrův zdar

                            NKončan - Profil | Po 15.2.2010 9:19:54

                            Ahojte já si upravuju koule sám moja je pak spokojeněší.

                              Nmároš - Profil | Po 15.2.2010 8:31:17

                              To já si vystačím s jedním druhem celej rok-konkrétně seafood od LK+tuning nutrikem

                                Nrams - Profil | Po 15.2.2010 8:26:58

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Tak k věci, pokud koule=boilies:
                                Jaro - Redfish & Robin red HNV - černý pepř & pomeranč - 16mm (Nikl)
                                - 3XL - 18mm + těsto + dip (Nikl)
                                - Krvavé peklo - švestka - máta 18 mm (na zkoušku) (Nikl)
                                - Burůvka (Václavík)

                                Léto - 3XL - 18mm + těsto + dip
                                - RRR Pepper - kolínský losos - 18mm + dip
                                - Fanatica + slaná ančovička 20 mm + těsto (Kučera)
                                - Citrus 20 mm (Carp Inferno)

                                Podzim viz. jaro

                                K tomu: na krmení EKO Monstr krab(Sportcarp) + Method Mix Red Spice (Nikl) + CSL pelety 5mm (Nikl)

                                  NRambo006 - Profil | Po 15.2.2010 7:25:48

                                  Já budu zkoušet letost nikla...asi.
                                  Ale hodně mě láká to krvavý peklo je to i levný o proti ostatním...

                                    NNetipa - Profil | Po 15.2.2010 2:49:42

                                    Bambus... T.maniak >> bambus >> No prostě to není drozďák, MM

                                      Nbambus - Profil | Ne 14.2.2010 20:32:28

                                      vydrák >> co je to za exota ten drozďák 31,42 [toto neni drozďák, MM] :D

                                        Nchujar - Profil | Ne 14.2.2010 13:49:27

                                        soutokář >> hle a ty jsi z blízkosti soutoku lužnice a vltavy?