Jaké máte koule?

Přátelé. Jaro už nám za chvíli začne klepat na dveře a proto je čas na aktivní přípravu. S tím souvisí samozřejmě i příprava koulí. Někdo si ty své koule upravuje doma sám a jiný si koule nechá upravit od specialistů - profesionálů. Mě by zajímalo s jakými koulemi vyrukujete do nové sezóny. Vzhledem k tomu, že v úvodu sezóny je voda studená a většina běžných koulí ztrácí v této studené vodě své schopnosti se naskýtá otázka, zda nemáte nějaké speciální typy na vylepšení vašich koulí. Berte tuto otázku jakožto všeobecnou debatu o koulích pro rok 2010.
Autor diskuse: Netipa - Profil , 11.2.2010 kaprařina - nástrahy, návnady

Nejlepší koule má...

A) Lukáš Krása10%

B) Aleš Václavík6%

C) Karel Nikl22%

D) Rod Hutchinson (i přes to, že jsou již okoukané)4%

E) Michal Kučera26%

F) Já na koule moc nejsem32%

Od 12.2.2010 hlasovalo 612 čtenářů.

soutokář - Profil | Ne 14.2.2010 13:39:01

chujar >> dík ,

    chujar - Profil | Ne 14.2.2010 13:32:20

    soutokář >> bylo to v Táboře blízko Soukeníka jestli víš kde to je..je to blízko fotbalového hřiště za Benešovou Vilou! ale tet když padly ty mrazy tak je při březích led ale já sem stihl este když nebylo zamrznuto. chytal sem v proudnější vodě ale blízko břehu.. a ty hotovky jsou velmi dobrý ae já mám vyzkoušený hotovky od Václavíka ten je má hodně dobrý a za přijatelnou cenu...

      DanX - Profil | Ne 14.2.2010 12:58:04

      Pánové jak to tady čtu, tak bych souhlasil s .... že k dipování koulí bude asi lepší místo butiriku který je zvlášt dobrý do chladné vody raději ten Boss at už pujde o 15´+ nebo 29 + jistě jich chytnete více zvláště za předpokladu nárustu teploty a obávám se že ani ananas to již nenapravý.
      Jinak plánuji klasiku žlutý ptačí zob se scopexem a červený s ananasem

        soutokář - Profil | Ne 14.2.2010 12:55:50

        chujar >> pokud mohu ,Lužnice je už rozmrzlá ? A mohu vědět kde ? Jinak Lk ,Mik .Maxcarp atd ty mají dobré hotovky ,Akorát jsi musíš najít co zrovna chcou za boilies ,jahodu ,ananas atd

          Netipa - Profil | Ne 14.2.2010 12:54:14

          GUGU >> To už je další level :-)

            Netipa - Profil | Ne 14.2.2010 12:53:17

            vydrák >> nehádejte se mi tu

              GUGU - Profil | Ne 14.2.2010 12:26:34

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> bacha na konkurenci :-DD : Fotky vašich koulí http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=626784

                vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 12:09:26

                drozďák 31,42 >> Chovej se slušně na Mrku,zde nejsi ve své komunitě.

                  chujar - Profil | Ne 14.2.2010 11:10:26

                  jak říká K.Nikl nejprve musíš kapry lokalizovat až potom přemýšlet nad volbou boilie...kapr má velmi snížený metabolismus a proto ho musíš zaujmout něčím hodně atraktivním..už sem letos byl na kaprech a na boilie od NIKLA KRVAVÉ PEKLO-švěstka a máta 16mm mi přišli velmi zajímavé kousky na Lužnici! je to hodně dobré boilie s výraznou vůní! a přikrmoval sem Method mixem RED SPICE spolu s boosterem 3XL...

                    John1 - Profil | Ne 14.2.2010 10:15:54

                    Jak tvrdí L.Studnička " Jedny koule na celý život "

                      Bosanac - Profil | Ne 14.2.2010 9:35:44

                      drozďák 31,42 >> Tezko , tezko , je tam progrese , ne degrese .
                      Jinak k otazce , necham si je upravovat od domaciho profesionala uz 22 let . Jsem nad miru spokojeny a nechci nic menit . Porad chytam na te same .

                        Miloo - Profil | Ne 14.2.2010 8:45:35

                        Letos jsem si koupil Mainline-Fuzion mix+ aktivator, ještě musim koupit dip.Jinak jsem koupil pelety od Niíkla 3xl a Mojito+ obalovací těsta +dipy a bustery..Uz se moc teším až to vyzkouším. Mojito my na loňských výpravách krásně přechytávalo kolegy:-) i když ryby na nic nereagovali alspoň jeden záběr sem uďál..

                          vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 8:41:27

                          drozďák 31,42 >> Nyní jsem se přesvědčil,žes rom.Se zlodějem slepic nehodlám debatovat.Končím diskusi.

                            vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 8:33:37

                            drozďák 31,42 >> A kolik máš 5.Neřekli ti doma,jak se chovat ke starším lidem?

                              vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 8:29:37

                              drozďák 31,42 >> To říká každej cikán.Máš tam hrubku,ty si nechodil do školy?

                                vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 8:23:30

                                drozďák 31,42 >> A nejsi náhodou rom,Gejzo?

                                  vydrák - Profil | Ne 14.2.2010 8:20:28

                                  drozďák 31,42 >> sakríš Drozďáku.V jedné diskusi někoho usměrňuješ a v druhé provokuješ.Co si za člověka?

                                    Netipa - Profil | Ne 14.2.2010 2:43:59

                                    rices >> japakto?

                                      rices - Profil | Ne 14.2.2010 2:21:58

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> ta tvoja štatistika je o hovne

                                        Netipa - Profil | Ne 14.2.2010 2:17:07

                                        Karel Nikl pomalu dohání Michala Kučeru. Vypadá to, že tito dva pánové mají své koule opravdu skvostné