Kapr 70cm - kolik váží?

Jsou tabulky vah odpovídající délkám ryb uváděné v BP, RŘ správné?
Konkrétně v kategorii kapr 70cm.
Autor diskuse: kakr - Profil , 10.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NStanley 87 - Profil | St 10.2.2010 19:34:28

73 cm +- 10 kg

    Nkoci66 - Profil | St 10.2.2010 19:33:03

    kakr>> Zalezi kdo ho foti. Muze vypadat jak mrenka nebo jako obr z Cassien. Na tabulky se vyser- proc te tak irituji ???

      Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 19:27:33

      kosvi >> To jsi přetrumfl i tabulky,řekl bych,že jsi předstihl i největší rybářské barony Prášily.

        NPvl - Profil | St 10.2.2010 19:27:19

        kakr >> To jsi nemusel ! Radost mi děláš stále :O§)

          Nkakr - Profil | St 10.2.2010 19:25:01

          Pvl >>
          chtěl jsem Ti udělat radost:-))

            NPvl - Profil | St 10.2.2010 19:24:04

            kakr >> Chválil jsi členy, tak jsem se jen zeptal :o§))))))) EDIT :Musím se pochlubit, jak máme vyspělou členskou základnu.....

              Nkakr - Profil | St 10.2.2010 19:23:02

              Pvl >>
              Otázka není o správném zapisování úlovků, ale o váze kapra 70cm.
              Tak prosím k tématu.....

                Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 19:22:34

                b.gun >> Já s Tebou souhlasím.Jezdím na soukromák rybářství Třeboň.Je to tam moc krásné a 70cm kapr váží 5kg.Ale skutečně váží,protože ho dám na váhu a neodhaduji jeho váhu podle naměřené délky.Je to ale úžasný bojovník a to se mi líbí.Ale snadno má na svazovce 70cm kapr 8kg,když ho rybář neváží,ale přeměří metrem a napíše váhu podle tabulek,které jsou v papírech.To je ten omyl,který ve většině z nás zasel domněnku,že K-70 má 7- 8Kg.Podívej se kolik z rybařících má metr.Každý.A kolik jich nosí k vodě váhu.Velmi málo.To jsou jen ti zapálenci,co rybaří chyť a pusť.Takže v úlovkových listech se dočteš že bylo chyceno tolik a tolik kaprů,kteří měli takovou a takovou délku,která odpovídá podle tabulek takové a takové váze.Ale pravda o váze tam není ani náhodou.Přestali jsme myslet a začali jsme považovat K-70 za 8 Kg.To je ale jen zřídka kdy.Ve většině případů je takový kapr mnohem lehčí.

                  NPvl - Profil | St 10.2.2010 19:14:37

                  kakr >> Na to Ti prdím .. Na ulovkáči máš 2 kolonky kg dkg
                  3,5 ---- je to správně napsáno ?? :o§))

                    NSAHIB - Profil | St 10.2.2010 19:14:11

                    kakr >>
                    u nás děláme to samé... nejen u kapra,ale i u amura,lína..

                      NBravo - Profil | St 10.2.2010 19:13:28

                      pepa-č >> :)))))))))))))))

                        Npepa-č - Profil | St 10.2.2010 19:12:12

                        Kapr nikdy nemá 70, ale vždy 69, aby mohl domů a má přesně 6,9kg, aby se mohl chytit ještě jeden.

                          Nkakr - Profil | St 10.2.2010 19:08:49

                          Pvl >>
                          Ne máme tak vyspělé kapraře, že kapra uloví, zváží, zapíší a vrátí do vody. Dělají něco špatně?
                          V sumáři úlovků uvedeni nejsou:-))

                            Nkosvi - Profil | St 10.2.2010 19:00:39

                            anakonda ale chakt byl tak těžkej já vim asi to neni podle tabulek

                              NRedfish_Brno - Profil | St 10.2.2010 18:57:39

                              Kapr 70cm = 4 až 11kg

                                NPvl - Profil | St 10.2.2010 18:56:47

                                kakr >> Jako , že není spráně zapsána váha ryby ?? :o§)

                                  Ngrasel - Profil | St 10.2.2010 18:56:07

                                  kosvi >> To ti asi neprojde...

                                    Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 18:54:34

                                    kosvi >> Ten z toho prvého obrázku odpovídá.Z druhého ne.

                                      Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 18:52:29

                                      kosvi >> Zapomeň i na míru i na váhu.Ani náhodou.

                                        Npatlal - Profil | St 10.2.2010 18:49:07

                                        anakonda >> Netvrdil jsem že to je normální věc i když jsou vody kde 70 tka s 10kg není až tak převratný objev .-)