Kapr 70cm - kolik váží?

Jsou tabulky vah odpovídající délkám ryb uváděné v BP, RŘ správné?
Konkrétně v kategorii kapr 70cm.
Autor diskuse: kakr - Profil , 10.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Florish - Profil | St 10.2.2010 18:47:16

kakr >> ahoj, ty píšeš do úlovků i ryby které pustíš???

    kakr - Profil | St 10.2.2010 18:42:17

    Musím se pochlubit, jak máme vyspělou členskou základnu.....

      foxxx - Profil | St 10.2.2010 18:32:55

      grizzly72 >> Jo,to je možné....nemohu posoudit,jaký je pak úbytek váhy,nikdy jsem rybu nesakoval

        grizzly72 - Profil | St 10.2.2010 18:30:25

        foxxx >> netvrdím, že všichni zhubnou o 2 kila, ale třeba na fotce viz - Malda512 - ® St 10.2.2010 18:03:38 , tak ten by zhubnul zaručeně

          b.gun - Profil | St 10.2.2010 18:29:54

          anakonda >> Kaprů kolem 70 máme s kolegou nachytáno nepočítaně. A víš, co je paradox? Že ty 70 ze svazovek mají zhruba těch 7 kilo (když nepočítám nějaké extrémní výkyvy, ale i ty jsou spíše směrem nahoru). Zatímco v průměru nejhubenější 70, co jsem viděl, jsou z rybníku obhospodařovaném tebou tak vychvalovaným rybářstvím Třeboň. Řeknu ti, že stavba těch ryb teda nic moc ...

            foxxx - Profil | St 10.2.2010 18:26:56

            grizzly72 >> No někteří by toho moc nevys..li,když člověk přikrmý deset kuliček k montážím a široko daleko ani rybář...natož snad,aby někdo do těch opuštěných úseků mimo všeho chodil krmit:-)

              Rambo006 - Profil | St 10.2.2010 18:25:38

              řeka 70cm 5-8kg
              stoják 70cm 7-10kg muže i víc

                kosvi - Profil | St 10.2.2010 18:24:34

                73cm 10,50kg

                  Sven - Profil | St 10.2.2010 18:23:44

                  grizzly72 >> bingo :-))))))))))))))))))))))))))))))))

                    grizzly72 - Profil | St 10.2.2010 18:21:58

                    by mě zajímalo kolik by ty vypasení kapři vážili, kdyby byli jeden den zasakovaný a vysr..li by to boilí co ho mají plné břicho

                      Bravo - Profil | St 10.2.2010 18:19:32

                      CT Timata >> Děkuju.....:)))

                        kosvi - Profil | St 10.2.2010 18:15:50

                        70cm a 5,20kg

                          CT Timata - Profil | St 10.2.2010 18:15:48

                          Bravo >> pekny... :-)))

                            Bravo - Profil | St 10.2.2010 18:14:30

                            CT Timata >> Trošku a měl jsem z něj velikou radost :))))

                              CT Timata - Profil | St 10.2.2010 18:12:57

                              Bravo >> tak ten mal asi viac ako 4,6kg :-)))

                                Bravo - Profil | St 10.2.2010 18:11:28

                                CT Timata >> Tak tenhle je můj,taky si přeji chytat ty těžší....

                                  CT Timata - Profil | St 10.2.2010 18:08:26

                                  Bravo >> no to hej, lebo ja sa chystam tento rok na tych 10+, :-)

                                    Bravo - Profil | St 10.2.2010 18:07:14

                                    CT Timata >> Určitě Tě letos překoná.......

                                      CT Timata - Profil | St 10.2.2010 18:06:02

                                      Bravo >> ja mam 73 a 4kg, hehe.

                                        anakonda - Profil | St 10.2.2010 18:05:17

                                        Malda512 >> Díky,tak to nejsme my.