Kapr 70cm - kolik váží?

Jsou tabulky vah odpovídající délkám ryb uváděné v BP, RŘ správné?
Konkrétně v kategorii kapr 70cm.
Autor diskuse: kakr - Profil , 10.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NKose - Profil | St 10.2.2010 17:22:11

anakonda >> kolik? tak 11 až 13kg ne? :)

    Nrices - Profil | St 10.2.2010 17:21:49

    anakonda >> 12,5kg normalne ,takže si sa sekol o 10kg

      Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 17:20:53

      Malda512 >> Toho jsme chytili s Docem ve Francii.Měl 86cm a vážil 21kg.

        Nfoxxx - Profil | St 10.2.2010 17:20:31

        Taky přidám jednoho,kterého kolega letos ulovil (délka myslím 72cm,hmotnost 12.5kg).

          Nrices - Profil | St 10.2.2010 17:20:21

          Malda512 >> tento 20 nemal ale maú hlavu toby sedelo

            Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 17:19:59

            rices >> Mohu si typnout kolik vážil? 21-23Kg.Prosím napiš mi kolik,jestli jsem se trefil.Jde o toho tlustého lysce ze 17:13:20

              NMalda512 - Profil | St 10.2.2010 17:19:40

              rices >> Třeba mu nraostou zuby do třetice

                NMalda512 - Profil | St 10.2.2010 17:18:47

                Někde v časopisu rybářství byl vyfocený kapr. 88cm a 20kg a nějaké drobné. Malá zakrslá hlava s velkým tělem.

                  NAzbest - Profil | St 10.2.2010 17:18:31

                  anakonda >> Ahoj.
                  Chytil jsem na Skalce kapra 70cm/7kg a vypadal celkem normálně i když teda říčák to nebyl.Vysokej šupi.

                    Nrices - Profil | St 10.2.2010 17:18:20

                    Malda512 >> no už som ho raz pustil ,do tretice bude mať smolu

                      NMalda512 - Profil | St 10.2.2010 17:16:15

                      rices >> samá koža a kosť- to je vidět. Takové pohublé potvory hážem bez focení zpátky. Škoda fotky. CHIch

                        NKubánec - Profil | St 10.2.2010 17:15:29

                        81cm 6,5kg a ten na to teda vypadá... :-)

                          Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 17:14:23

                          patlal >> To mi věř že je.Chytl jsem 70tek už možná 300.Jezdím na soukromák. Ty ryby nejsou podvyživené.Vše okolo 5kg..Některý měl o málo víc některý o málo méně.10kg na 70cm v Čechách je už extrém.

                            NAzbest - Profil | St 10.2.2010 17:13:36

                            klasická zimní otázka i ničem.
                            Každej ví,že 70cm kapr bude mít zhruba od 0,5 do 50kg.

                              Nrices - Profil | St 10.2.2010 17:13:20

                              slovenská zväzovka ,vychudnutý až hrôza samá kosť a koža

                                NKubánec - Profil | St 10.2.2010 17:13:12

                                74cm 10,5kg ač to tak nemusí vypadat... :-)

                                  NMalda512 - Profil | St 10.2.2010 17:12:45

                                  Na jihu jsem ulovil asi před 5 rokama kapra. 76cm a 15.80kg. Za hlavou brutální hrb a břicho propadené . Vzhledově byl ten kapr fakt hnusnej.

                                    NMoravia - Profil | St 10.2.2010 17:12:34

                                    Jak psal Toncek a Šmudla tabulka je orientační tak by si to mohl kakr přečíst a vy se nemusíte dohadovat.

                                      Nstandas - Profil | St 10.2.2010 17:12:22

                                      a to byla jikrnačka před výtěrem,kolik by asi mněla po?

                                        Nanakonda - Profil | St 10.2.2010 17:10:35

                                        standas >> Správně Stanďasi,
                                        15kg kapry jsme chytali v Itálii a měřili rovný 1m.