Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

Np.lorenc - Profil | Út 23.9.2014 13:11:25

PYTLAKS >> sezona ještě nezačala-)))))))))))))))

    Nraďula - Profil | Po 25.8.2014 12:51:25

    Odpovídám na diskuzní otázku. Já!

      NPYTLAKS - Profil | Po 25.8.2014 12:20:00

      nějak to tu umřelo:-)

        NPvl - Profil | So 26.7.2014 18:10:26

        Buffalo1969 >> Z přežrání .

          NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 17:05:42

          tuzemak >> viz pvl.-)

            NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 17:05:24

            Pvl >> nebude,ale teď tu leje:-)

              NBuffalo1969 - Profil | So 26.7.2014 16:29:16

              Pvl >> a z čeho??? Gdyť tady néni nic zkaženýho....:-)))

                NBuffalo1969 - Profil | So 26.7.2014 16:28:25

                mladé přijel z tábora a má pré hlad jak sviňa. Tak je lehká svačinka.....gulášovka a lívance......smrtící kombinace....:-)))

                  NPvl - Profil | So 26.7.2014 16:22:45

                  PYTLAKS >> Kdyby vám alespoň chtělo být špatně .

                    Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 16:18:15

                    PYTLAKS >> jj už dávno,i kafe sem stihl.o)))

                      NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 16:16:37

                      tuzemak >> zatím se dělá srnec v kotlíku:-)už si hore?.-)

                        Ntuzemak - Profil | So 26.7.2014 16:15:45

                        PYTLAKS >> jen to sem per,masa nejní nikdá dost.o)))

                          NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 15:30:26

                          Pvl >> ne:-)

                            NPvl - Profil | So 26.7.2014 14:44:31

                            Nechcete toho náhodou nechat ?? provokatéři

                              NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 14:22:03

                              Buffalo1969 >> :-)

                                NBuffalo1969 - Profil | So 26.7.2014 14:10:55

                                PYTLAKS >> no seš hlópé?!?!?!?! vůbec to sem nedávé!!!! Ještě tím nakazíš celé MRK!!!! :-DDD

                                  NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 13:57:25

                                  Starc55 >> řez.-)

                                    NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 13:55:13

                                    Starc55 - 26.7.2014 9:47:39 >>

                                      NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:57:22

                                      Starc55 >> jo,ale mám pověšenů půlku tyčky,tak pak hodím foto:-)

                                        NStarc55 - Profil | So 26.7.2014 9:47:39

                                        PYTLAKS >> To se po tom tak rychle zaprášilo? To je ta nejlepší odměna pro zhotovitele. Taky mám dobrej pocit, když chutná i ostatním hostům.