Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:46:17

feeder006 >> pohledám a pak dám,ale udit studeným kouřem:-)já jsem ho udil klasicky a bylo to taky ok:-)jen ta cena:-((

    NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:45:16

    Starc55 >> je to jednoduchší:-))na řezu ti ho neukážu:-))není co:-)

      Nfeeder006 - Profil | So 26.7.2014 9:35:46

      PYTLAKS >> Zdar.Nebyl by recept na ten salám?Dík.

        NStarc55 - Profil | So 26.7.2014 9:32:09

        PYTLAKS >> Hokus pokus ti asi vyšel, jak vidím. Vypadají pěkně z venku. A co na řezu. Taky dobrý? Salám jsem nikdy nezkoušel, i když je to možná snazší a míň pracný než klobásy.

          NPYTLAKS - Profil | So 26.7.2014 9:04:49

          Chosé 2 >> s kaprem atd:-)

            Nmasicek - Profil | So 26.7.2014 7:57:50

            Vyučil jsem se na SOU v Jeseníku roku 1978,jestli je někdo z našeho ročníku rybář,tak se mi ozvi.

              NChosé 2 - Profil | So 26.7.2014 0:47:49

              PYTLAKS >> S jakými rybami ty štangle budeš udit ?

                NPYTLAKS - Profil | Pá 25.7.2014 23:54:04

                hokus,pokus:-)

                  NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 6.7.2014 18:35:33

                  Casio >> :-)) to je hrozný já pořád jen žeru :-)

                    NCasio - Profil | Ne 6.7.2014 18:17:48

                    FOUSATEJ HAT >> nech toho... sbíhaj se mi sliny :-))

                      NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 6.7.2014 18:15:14

                      Casio >> ono je to jednoduchý, koupit maso a udělat si buřta doma, já jsem dělal i vinnou klobásu, sice když jsem to usmažil, nebylo to růžový ale bylo to něco šmakézního :-)

                        NCasio - Profil | Ne 6.7.2014 18:07:11

                        FOUSATEJ HAT >> přiznám se ,že už delší dobu tyhle tovary domů nenosím:-) na druhou stranu jen podle ceny těžko vybrat kvalitního knaka :-)

                          NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 6.7.2014 18:03:32

                          Casio >> Jj má to svoje výhody, talíř stačí jen tak opláchnout ve studený vodě, je to 100% ekonomický

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:27:34

                            Casio >> někde majů dobré buřty,u nás u řezníka sů ok,ale 95kč za kg:-)což zase odpovídá přiměřeně chuti a podílu masa.-)

                              NCasio - Profil | Ne 6.7.2014 17:17:39

                              PYTLAKS >> to snad ani nejde ,něco takovýho napíchnout na prut :-))

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:15:55

                                Casio >> :-)))na ohňu se ti rozpučí jak popkorn:-))

                                  NCasio - Profil | Ne 6.7.2014 17:10:34

                                  PYTLAKS >> dobrej recept :-) a já že párky s Penny nepustí kapku něčeho mastnýho :-)) asi nechtěji aby měli lidi upatlaný huby :-)))

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 6.7.2014 17:04:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    není nad domovinu a na makra se vys,rat.-)

                                      NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 20:08:08

                                      Reznik76 >> už jsem to četl:-))

                                        NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 20:07:45

                                        nofish >> se někdo zase nudil.-)