Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

nofish - Profil | So 5.7.2014 20:04:22

PYTLAKS >> Vezmi do ruky myš (tu od pc) a označ si ten odkaz. Celý. Pak ho zkopíruj... kurňa... Jak se dostat do lahváče, to určitě víš, ale jak zkopírovat odkazl, to ne? :-))))))

    PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:58:44

    tady je něco spešl:-(((

      PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:57:35

      nofish >> píše mi to že stránka byla zrušená nebo tak něco:-)

        nofish - Profil | So 5.7.2014 19:36:15

        PYTLAKS >> reklamace u maťáka :-) Mrk už kdo ví jak dlouho ku*ví odkazy. Zkopíruj si ho.

          PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:29:37

          nofish >> nejde mi to otevřít

            PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:29:24

            tuzemak >> co už.-))

              nofish - Profil | So 5.7.2014 19:13:36

              PYTLAKS >> ... http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Národní_párky ... :-)

                tuzemak - Profil | So 5.7.2014 19:13:36

                PYTLAKS >> a ty chutě bléééé.-)))

                  PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 19:10:56

                  tuzemak >> se rozpučá jak popkorn:-))

                    tuzemak - Profil | So 5.7.2014 19:00:55

                    Chosé 2 >> ty sojový ani náhodou,ty mě nesmí přes práh.o)))

                      Chosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:25:50

                      tuzemak >> Sobota-státní svátek, čadí se všade...Ovšem jsou to povětšinou Kauflandské špekáčky. Ty musíš rychle dát nad oheň a potom do pusy, jinak můžeš opékat jen suchý chléb... Tady je chudý kraj, krkovici mají jen někteří...

                        PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:22:20

                        Chosé 2 >> byla to bába tutovka:-))

                          Chosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:21:37

                          PYTLAKS >> Přiznám se, že jsem jí nevěřil, ale s Bouchardovou zametla :-o))

                            PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:19:02

                            Chosé 2 >> sledoval jsem,parádní výkon:-)

                              Chosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:18:20

                              PYTLAKS >> Zkazil jsi mi den :-o)) A to Kvitová získala salátovou mísu .-)

                                tuzemak - Profil | So 5.7.2014 18:17:32

                                Chosé 2 >> to ju,ale ta veteš okolníí se slézáá podle kouře.o)))

                                  Chosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:16:39

                                  tuzemak >> I bodyguardi rádi maso :-)

                                    PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:16:19

                                    Chosé 2 >> už je po nich:-))bylo to minule uzené:-)

                                      PYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 18:15:32

                                      tuzemak >> to jo:-))