Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

Ntuzemak - Profil | So 5.7.2014 18:12:50

Chosé 2 >> jj jak začne kouřit,nastupuje ochranka.o))

    NChosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:11:42

    tuzemak >> Taák pán je detailista :-) I klobásy mají hodně příbuzných :-o))

      NChosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:08:30

      PYTLAKS >> Schválně, hoď to sem hotové, jestli těch klobás bude tolik jo..?

        Ntuzemak - Profil | So 5.7.2014 18:04:44

        Chosé 2 >> on je na to puntičkář,on by to neodflákl.o)))

          NChosé 2 - Profil | So 5.7.2014 18:03:50

          tuzemak >> Teď už budou všichni kolem toho zcákaní po slivovici :-) Snad to předtím Pytlaks stačil dochutit a udílo se ve studeném kouři, aby se to hubám nedočkavým nespállilo:-)

            Ntuzemak - Profil | So 5.7.2014 17:58:34

            Chosé 2 >> to má už jen jako zpomínku na lepší časy.o)))

              NChosé 2 - Profil | So 5.7.2014 17:57:35

              tuzemak >> Však je to ještě syrové...:-o))

                Ntuzemak - Profil | So 5.7.2014 17:54:28

                PYTLAKS >> ty néseš řezník,ty seš žrout.o))))

                  NPYTLAKS - Profil | So 5.7.2014 17:46:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  z koloucha,pak ze srnca a vepř

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 15.6.2014 12:05:04

                    Starc55 >> šašlik mám raději než guláš,ale zase takový kotlíkový je o něčem jiné,.já vlastně ani jiný guláš jak venku na ohňu nedělám:-))

                      NChosé 2 - Profil | Ne 15.6.2014 10:02:41

                      otoš >> Tak hezký den :-)

                        NChosé 2 - Profil | Ne 15.6.2014 9:59:50

                        otoš >> Tedy...ty mi dáváš, však řezníci jsou na sladký :-o))

                          Notoš - Profil | Ne 15.6.2014 9:56:13

                          Chosé 2 >> ...:-))...

                            NStarc55 - Profil | Ne 15.6.2014 9:55:15

                            PYTLAKS >> Dobrej nápad. Díky.

                              NChosé 2 - Profil | Ne 15.6.2014 9:52:45

                              otoš >> Máš recht :-) Jsem po noční, jdu hajat. Jestli se mi připletou do snu knedlíky, taky přiberu :-o))

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 15.6.2014 9:51:44

                                Starc55 >> já mám rád jen křenovku,kopr a rajče sice taky občas dám,ale málo,z kližky udělej třeba šašlik:-))

                                  Notoš - Profil | Ne 15.6.2014 9:48:02

                                  Chosé 2 >> ...ale čím jsem starší a přibírám i ,,z vody", tak vyhledávám lehčí maso...králík a krůta je taky fajn ,,bufet"...
                                  PS.: králík na zelenině - dobrá dieta....

                                    NChosé 2 - Profil | Ne 15.6.2014 9:44:35

                                    otoš >> Ha, výměnný obchod :-o))

                                      Notoš - Profil | Ne 15.6.2014 9:43:10

                                      Chosé 2 >> ...ale papal...:-))...moje paní je ,,paní" kuchařka...a o divočinu není nouze....kamarádi myslivci vždy myslí na mě...

                                        NChosé 2 - Profil | Ne 15.6.2014 9:36:02

                                        otoš >> To jsi nejedl gulášek ze srnčího :-o))