Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:12:56

Vítek >> tak si kurva kup někde mimo město kus pozemku, stačí ti 2x1m a můžeš nocovat do alelůja.

    SAHIB - Profil | Ne 7.2.2010 23:12:50

    (2) Každý má právo na volný průchod přes pozemky ve vlastnictví či nájmu státu, obce nebo jiné právnické osoby, pokud tím nezpůsobí škodu na majetku či zdraví jiné osoby a nezasahuje-li do práv na ochranu osobnosti 28) či sousedských práv. 29) Je přitom povinen respektovat jiné oprávněné zájmy vlastníka či nájemce pozemku a obecně závazné právní předpisy. 30)

      Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:12:41

      malamut >> Mozek voe :o))))

        Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:12:20

        Vítek >> hele klid spousta pozemků je státních :o) O čisté nebe nepřijdeš, jen ho bude trochu míň :o)) Jak všude ve světě. Někde prostě nemáš šanci, někde musíš zaplatit víc a někde míň :o) Klid....

          malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:11:34

          Kocháč >> no u tebe je těžký stanovit nejširší část :-)))

            anakonda - Profil | Ne 7.2.2010 23:10:18

            Tak hoši dobrou.Bylo to zajímavé.

              Vítek - Profil | Ne 7.2.2010 23:09:10

              malamut >> no to mi teda hvězdný nebe bere, když mě zákonodárce chce zbavit možnosti pod ním nocovat

                anakonda - Profil | Ne 7.2.2010 23:08:49

                Kocháč >> Sice to zaplatíme,ale bude tam pořádek a nebude tam takový přetlak.Všechno zlé k něčemu dobré

                  Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:08:27

                  Sven >> Vidím prd, stačí se podívat na stav společnosti :o)))

                    Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:07:57

                    malamut >> No tak to nemám šanci :o))

                      Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:07:28

                      anakonda >> jj, taky nad tím prskám, ale tržní hospodářství jsme si vybrali tak je máme a je to menší zlo :o) Takže kousnu ty soukromý mola.

                        Sven - Profil | Ne 7.2.2010 23:07:23

                        Kocháč >> mám jen takové dloubání v kříži, nebo se už pracuje na novém zákoně ? Ty vidíš o kus dál :-))) Stačí naznačit :-)))

                          malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:05:29

                          Kocháč >> tak to je dobrý, proti psům pouštím kočky a střílím na nejširší část těla nepřítele :-)))

                            Vítek - Profil | Ne 7.2.2010 23:05:11

                            Kocháč >> jo, to jsou ty boudy na pobřežním pozemku, jak je každá povodeň vyplavuje

                              anakonda - Profil | Ne 7.2.2010 23:05:01

                              Kocháč >> Přesně tak.Je to logické.Každý z majitelů si bude chránit svůj majetek jak jen bude moci a bude znepříjemňovat rybářům rybolov.A nebo to udělá tak,že tato místa pronajme za peníze movitějším rybářům a ti vytlačí ty náhodné.Tak je to na Hněvkovicích.Všude soukromé pozemky a závory a cedule soukromý pozemek,pronajato,nebo tam stojí maringotka.

                                malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:04:00

                                Vítek >> no to se ti tu snažíme vysvětlit, když máš povolení majitele nebo jeho zástupce, není problém.

                                  Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:03:31

                                  malamut >> Ani hovno, střílím pro výstrahu do vzduchu a pouštím psy :o)))

                                    Vítek - Profil | Ne 7.2.2010 23:03:28

                                    anakonda >> to se nějak dohodneme

                                      Sven - Profil | Ne 7.2.2010 23:03:26

                                      Vítek >> No vždyť o tom už dvě hodiny píšu !!!!! :-)))

                                        malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:02:28

                                        Kocháč >> jak minutu po půlnoci, mě snad necháš sbalit, ne? :-))