Dodatek rybářského řádu

Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy

malamut - Profil | Po 8.2.2010 16:32:15

Vítek >> však se občane klidně pohybuj, ale po svým, tam kde si to majitel nepřeje se prostě pohybovat nemůžeš. Vlastníš nějaké pozemky? Přijel bych se ti po nich svobodně pohybovat :-)

    Vítek - Profil | Po 8.2.2010 16:27:24

    zjevně jde o zákon již nefunkční, z dob totality, kterým byl omezován pohyb občanů tak , aby usnadňoval policejní persekuci.

      Wright - Profil | Po 8.2.2010 16:12:48

      Čekám na to potvrzení té ceny :-))))

        hraji - Profil | Po 8.2.2010 15:46:27

        jurasoft >> Jirka Šachl >> ale byťák zase není zájmová organizace. Prostě je to na tobě. Ty chceš chytat ryby a zákon ti přikazuje dodržovat stanovená pravidla, a to i ta, která si stanovil uživatel revíru. A zákon nestanoví uživateli revíru povinnost něco někam nosit či dodávat.

          Vítek - Profil | Po 8.2.2010 6:07:43

          Sven >> díky, skvělý tip :-D

            Sven - Profil | Ne 7.2.2010 23:18:20

            Kocháč >> dobrou. :-)

              Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:17:26

              Hele nehádáte se tady a je to tady jak v Modrý ústřici :o)) Nuda, jdu na kutě, dobrou.

                malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:16:42

                Vítek >> Dobrou, i bez těch hvězd :-)

                  malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:15:57

                  Kocháč >> juhůůůůůů, to by znamenalo že jsem ve formě :-))) Tak dobrou.

                    Brix - Profil | Ne 7.2.2010 23:15:56

                    Dobrou :-)

                      Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:15:51

                      Vítek >> a nebo, každý dle svého uvážení a rozumu.

                        Vítek - Profil | Ne 7.2.2010 23:15:28

                        malamut >> dobrý nápad.oplotím si to a budete za mnou jezdit bivakovat! :-D brou noc, ať se vám zdá o šupináčích!

                          Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:15:12

                          malamut >> tak to bylo hodně wostrý, asi si tě dám do ignorovaných :o)))

                            Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:14:22

                            Sven >> vždyť nemáš zač...

                              Vítek - Profil | Ne 7.2.2010 23:13:56

                              Kocháč >> prostě bude třeba splynout s přírodním pozadím aby nás nevyhmátli :-D

                                malamut - Profil | Ne 7.2.2010 23:13:33

                                Kocháč >> nejsem až tak dobrý střelec :-)))

                                  Kocháč - Profil | Ne 7.2.2010 23:13:21

                                  anakonda >> Dobrou, taky se půjdu brzo natáhnout, ráno musím už v devět vstávat, asi si raději natáhnu budík ...

                                    Sven - Profil | Ne 7.2.2010 23:13:18

                                    anakonda >> dobrou :-)

                                      Sven - Profil | Ne 7.2.2010 23:13:01

                                      Kocháč >> í tak díky :-)