- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dodatek rybářského řádu
Zdravíčko, rád bych se Vás, co už máte doma novou povolenku optal, zda-li je něco pravda na tom, že se pro letošní rok v dodatku RŘ objevil i "Zákaz používání rybářských přístřešků"?
Autor diskuse: milio - Profil , 7.2.2010 kaprařina - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:12:25
kakr >> To netuším, ale sobecky bych chtěl vyjímku jen pro sebe :o))) A na pořádnou garáž kam se vejde všechno i se stolkem a křeslem a televizí. No a možná nějakej menší vedle na bagáže a bojlíz :o)))
Ntuzemak - Profil | Ne 7.2.2010 13:11:37
Kocháč >> máš pravdu,někdy si připadám jako u stanovýho městečka:o)))
NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:05:53
U vody je tolik nesmyslných garáží, že bych to zakázal. Pěkně deštník a hotovo, byl by větší klid pro rybáře na úkor táborníků :o))))
NKocháč - Profil | Ne 7.2.2010 13:03:53
Klasická debata na MRKu, někdo vyhodí nějakou nepodloženou kravinu a už je z toho pravda a už za to mohou důchodci co se nudí... Otřes. Co kdyby jste zapojili trochu mozky? Není potřeba to dávat do BP, snad jen v případě, že by hrozilo odejmutí revíru v nějaké chráněné oblasti. Je někde výslovně povoleno u vody bivakovat? Uvědomte si, že se to jen toleruje, ale kdyby se šlo do důsledku, tak vás Policie s biwakem bez souhlasu majitele pozemku vyflastruje všude. Nemáme u vody co dělat a RS nemá pravomoc biwaky postihovat, když to teda není přímo jmenováno v BP a i tam to má své opodstatnění. Když to přeženu, budu rád, když se na spoustě vod biwaky zakáží, kdyby to šlo, byl bych pro. A možná že si můžeme stejně jako zpřísnění míry ryby zpřísnit i podmínky lovu. Do půlnoci jsem rybář, kterej chytá, tak zakázat přístřešky a jestli si ho chceš na ty 4 hodiny postavit než začneš zase chytat, tak si ho postav :o)))
Nmároš - Profil | Ne 7.2.2010 13:00:13
teoreticky svaz tuhle kompetenci mít nemůže.....záleží vždy na majiteli pozemku.
NSAHIB - Profil | Ne 7.2.2010 13:00:10
milio >>
jedinýho co tam može bejt hochu je to, že přístřešek možeš používat po dobu lovu,poté složit,a rozložit opět po dobu lovu..To by tam mohlo někde bejt napsaný,u vyjmenovaných revírů,kdy si to tam MO napsala....Nic jiného v globálu ne..
Jasný je chráněný území,rezervace a pod,..jinak každý způsob přípravy stravy,ležení-celta + spacák, a pod...je bráno jako nocování a to nesmíš..Pouze na vyhrazených táboříštích.
Pokavad jsi něco našel, napiš kde,a co je tam pls..Koukám,že si ze Šumperka, tak nenašel jsi něco na vodách vašich MO,Moravsko-Slezkýho kraja?..-)
jedinýho co tam može bejt hochu je to, že přístřešek možeš používat po dobu lovu,poté složit,a rozložit opět po dobu lovu..To by tam mohlo někde bejt napsaný,u vyjmenovaných revírů,kdy si to tam MO napsala....Nic jiného v globálu ne..
Jasný je chráněný území,rezervace a pod,..jinak každý způsob přípravy stravy,ležení-celta + spacák, a pod...je bráno jako nocování a to nesmíš..Pouze na vyhrazených táboříštích.
Pokavad jsi něco našel, napiš kde,a co je tam pls..Koukám,že si ze Šumperka, tak nenašel jsi něco na vodách vašich MO,Moravsko-Slezkýho kraja?..-)
Nfoxxx - Profil | Ne 7.2.2010 12:57:31
milio >> Nic nevím,na stránkách v dodatcích naší MO jsem nic nenašel....tak je to asi jen někde!?
Tahle blbost snad ani nemůže být pravda....pokud to snad někde platí,tak upřímně lituji!:-(
Tahle blbost snad ani nemůže být pravda....pokud to snad někde platí,tak upřímně lituji!:-(
NLádin - Profil | Ne 7.2.2010 12:55:40
Já jsem si ničeho takového nevšiml, ale přístřešky nepoužívám, takže je mi to fuk. :-)
Nhenry7 - Profil | Ne 7.2.2010 12:51:36
a divite se kdyz je to tam samej duchodce co se nudi a vymejsli takovi pič.....!!!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ČtNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5337
ČtNKrátkodobá kaprařina x 9967
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












