Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

NKocháč - Profil | Pá 5.2.2010 19:37:13

http://www.youtube.com/watch?v=hQfqJNvdemQ

Tak tahle je přesná a trefná....

    Ntuny - Profil | Pá 5.2.2010 19:25:43

    mely zavolat tv novu aby ho natocila :-)

      Nmatějrybar - Profil | Pá 5.2.2010 19:02:13

      Založil bych jak ČEZ utvar netechnických ztrat MRK a najal bych je našetření těchto věcí řešení situací velikost ryb, váha ryb, nekalá reklama atd. UNZ-MRK. a najal bych ho z čzu ten je nejlepší.

        Npol - Profil | Pá 5.2.2010 18:31:05

        Fullnek -byla jedna))))

          Nbodie - Profil | Pá 5.2.2010 18:30:12

          Ok, jakožto i na jiné firmy :o)))

            Nbodie - Profil | Pá 5.2.2010 18:28:55

            A tak mě to jedno jestli se chytla nebo nééé, občas na Maxe chytám a ok...

              Nsoutokář - Profil | Pá 5.2.2010 18:28:17

              Kocháč >> taky jsem ji psal a nic .Nejsi sám komu neodpověděli .

                Nbodie - Profil | Pá 5.2.2010 18:27:00

                No tuším že loni, nějak hned po ulovení bylo řečeno že bude nějaká reportáž snad i s videem...

                  NKocháč - Profil | Pá 5.2.2010 18:26:38

                  bodie >> Zeptej se jich na jejich stránkách, sem odpovídat nechtějí :o)) Troufám si říct, že podobných dotazů co jsem tam poslal já asi dostali v posledních hodinách vícero :o))) Ale serou na to a nereagují

                    NFullnek - Profil | Pá 5.2.2010 18:24:48

                    bodie >> žádná ryba nebyla,tak nemuže být video

                      Npol - Profil | Pá 5.2.2010 18:24:35

                      bodie - určitě existuje jenomže si ho Maxici nechávaj pro sebe(((((()))))))))))

                        Nbodie - Profil | Pá 5.2.2010 18:22:20

                        Pánové a neexistuje nějaké video při ulovení té ryby??? Nechce se mi věřit že oři takové rybě by se udělalo jen pár fotek...

                          Nsnoopy - Profil | Pá 5.2.2010 18:10:56

                          Luděk Černý(Lc1) >> no já bych řek, že se k tomu nijak nepostaví a nic se nestane. zavře se nad tím voda a bude.

                            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Pá 5.2.2010 18:09:34

                            No tak se ponadávalo, pohrozilo, pohádalo a za chvíli bude klid. Nic jiného jsem nečekal. Teď už asi opravdu záleží na jedincích jak se ke všemu postaví.

                              NFullnek - Profil | Pá 5.2.2010 18:03:22

                              pol >> o výhře jsem nic nepsal,ale jestli něco chceš tak se stav

                                Npol - Profil | Pá 5.2.2010 18:02:01

                                dzeny -strach a peníze sem nikdy neměl ))))) nebojse toho ))))

                                  Ndzeny - Profil | Pá 5.2.2010 18:00:14

                                  Od te doby co mi tady jeden z kolegu neveril vahu meho ulovku uz mam strach komentovat nektere fotky a zpochybnovat je.....

                                    Npol - Profil | Pá 5.2.2010 17:56:32

                                    Fullnek >> 29,20 nemá ani náhodou ))))) co sem vyhrál???))))

                                      NFullnek - Profil | Pá 5.2.2010 17:50:17

                                      tak to su teda zvědavej,kdo první napíše že 29,20nemá ani náhodou,hahahahahahahahahahah

                                        Červené karty: jurasoft