Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

judas.d - Profil | Pá 5.2.2010 17:48:21

patlal >> Ty vole víš co je jse domluvit u frantíku v bordelu to je problematické!Tak to schrn do 3 vět ať to pochopím.

    snoopy - Profil | Pá 5.2.2010 17:29:27

    Nix >> jo jo, dnes by ta tabulka už vypadala jinak.....

    anebo ne? kdo ví......

      Nix - Profil | Pá 5.2.2010 17:19:04

      tady tabulka nej kaprů , podotýkám že je to z roku 2004

        Nix - Profil | Pá 5.2.2010 17:17:57

        tady je ten Rozkošák

          padre - Profil | Pá 5.2.2010 16:47:33

          Merlin23 >> říkal že na takové té váze co se váží obilí...myslím že decimálka se jí říká. A to co by s ní dělali Maxáci....zbytečně přeháníš.

            Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:44:21

            judas.d >> jsi na cassu ? :) tak drzime palce !!!! je tam hodne lidí ? a jdou ryby ? co stav vody ?

              patlal - Profil | Pá 5.2.2010 16:43:47

              judas.d >> Je to dost složité :-)

                Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:43:33

                padre >> takto je husty no ale v ty dobe bychom ho asi sezrali vsichni :-)

                TEDA krom MAXCARPů ty by z něj udělali 40ku chycenou na pár kuliček :(

                A jak ho teda vážili ? Mrtvého na ty zelinářský váze tipuji ne ?

                  judas.d - Profil | Pá 5.2.2010 16:40:44

                  kuman & JRT >> kousek vod mostu kvuly pívu však víš,zachvíly bude jaro tady už komáři žerou.

                    padre - Profil | Pá 5.2.2010 16:39:01

                    Merlin23 >> pan Volf, co toho kapra chytil již dva roky nežije,ale jeho bratr,jinak sveřepý stařík mi vypravoval jak to bylo...zajímalo mě jak ho vážili a tak ...on však mluvil jen o tom jak byl dobrej :o)

                      Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:37:06

                      tuny >> kdo ? :) Komunisti mu ho znárodnili ?

                        kuman & JRT - Profil | Pá 5.2.2010 16:35:25

                        judas.d >> :))) jak je na Casssu? Co máš za flek?

                          tuny - Profil | Pá 5.2.2010 16:35:25

                          Merlin23 >> chytl ho pan Volf z Hlinska a co rikal tata tak mu ho ukradly

                            Pvl - Profil | Pá 5.2.2010 16:35:05

                            snoopy >> Tam obzvlášť -- zaplavený luka .Teda většina plochy

                              Kocháč - Profil | Pá 5.2.2010 16:34:43

                              Merlin23 >> :o))

                                judas.d - Profil | Pá 5.2.2010 16:34:29

                                kuman & JRT >> seru na to nemám čas musím jsi natočit s cisterni a zachvíly bude jízda.

                                  Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:34:12

                                  Kocháč >> kua :-) chytit v roce 78 30ku a aby zila do ted vid :) to by metrak mela . to by pak zavreli rainbow a jezdili k nam mezi krmitkare hehe

                                    Kocháč - Profil | Pá 5.2.2010 16:32:44

                                    Merlin23 >> škoda čeho? Myslíš, že by měl už metrák?

                                      pazez - Profil | Pá 5.2.2010 16:30:40

                                      judas.d >> Vytáhli pry na Rozkoši kapra na hlistu

                                        Merlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:30:21

                                        snoopy >> škoda jen že ho prohnali udírnou :( určo

                                          Červené karty: jurasoft