Podvrh od Maxcarp

nazdar pánove.zajíma mně váš názor na aférku s kaprem Pavla Převora.co si myslíte?je to stejna ryba??nebo jednovaječné dvojče??

Je to podle vás podvrh??

A) ano84%

B) ne8%

C) nejsem si jistej8%

Od 4.2.2010 hlasovalo 405 čtenářů.

Nsnoopy - Profil | Pá 5.2.2010 16:29:51

Pvl >> tak ono v 78 se na ně všeobecně chytalo asi hodně (já to teda nepamatuju, jen co jsem ta čet)

    Nkuman & JRT - Profil | Pá 5.2.2010 16:29:41

    judas.d >> jen čti a nebuď línej:))

      NMerlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:29:23

      dasty carp >> jupíííííííí dastíkus je tady :)

        NPvl - Profil | Pá 5.2.2010 16:28:57

        Merlin23 >> Na Rozkoši se po napuštění na nic jinýho nechytalo --rousnice

          Ndasty carp - Profil | Pá 5.2.2010 16:28:28

          judas.d >> Jen si to přečti,,at zde neplácáš hovadiny jako jiný zde.........

            Njudas.d - Profil | Pá 5.2.2010 16:27:09

            patlal >> hele vo co tady de?nechce jse my to celé číst:-)

              Nsnoopy - Profil | Pá 5.2.2010 16:14:24

              Merlin23 >> no i tak by se to dalo říct :-)))

              http://www.mrk.cz/images/clanky/lukas/Josef-Volf.j​pg

                NMerlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:09:51

                Nix >> sueeeeeer hod mi to do SZ pls

                  NMerlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 16:08:46

                  snoopy >> díky :-)

                  Tady je vidět, že pár žížalek stačí :-))))

                    Nsnoopy - Profil | Pá 5.2.2010 16:00:46

                    Merlin23 >> ten rekord z rozkoše - tušim že je to z roku 1978, kapr byl chycen na žížalu (myslim), uvedené míry 108cm a 29,20kg

                      Npatlal - Profil | Pá 5.2.2010 15:49:16

                      eRko >> Můžeš se mnou souhlasit stále mě to nevadí :-)

                        NNix - Profil | Pá 5.2.2010 15:36:53

                        Merlin23 >> navečer sem hodím jeho fotku , tabulku s dalšíma trojejníma rybama ..

                          NTAV - Profil | Pá 5.2.2010 15:30:22

                          eRko >> info@maxcarp.cz

                            Nkobr.d® - Profil | Pá 5.2.2010 15:28:29

                            eRko >> pár kuliček navíc? :))

                              Nandy.rybar - Profil | Pá 5.2.2010 15:27:01

                              eRko >> Třicet stříbrných!

                                NeRko - Profil | Pá 5.2.2010 15:25:05

                                Nevíte někdo mail k maxíkům? Přemýšlím o zaslání struktorovaného životopisu s žádostí o naverbování do řad loajálních testerů, musí to být hrubá vášeň, životní směr kaprařina? hadra! Netuší někdo kolik za to berou? :)))

                                  Nandy.rybar - Profil | Pá 5.2.2010 15:21:10

                                  Merlin23 >> To máš jako ve sportu někdo se jde jen tak proběhnout do lesa a někdo běhá na dráze na čas,ale nikdo si nemůže myslet že když řekne večer ve sportovních novinách že zaběhnul stovku za šest vteřin a v pozadí se oběví fotka jak hrudí protrhává cílovou pásku že to zůstane bez odezvy!

                                    NMerlin23 - Profil | Pá 5.2.2010 15:18:41

                                    eRko >> na místo posledního žíru :-))))))))

                                      Ncindy - Profil | Pá 5.2.2010 15:18:14

                                      eRko >> A koulet si je po ledě. Čím děláš důlek?

                                        Červené karty: jurasoft