Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

NLosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 22:11:00

kerberos >> zkušeností netřeba,největší úspěchy jsem měl jako jelito s prvníma krůčkama s vláčákem,on to byl teda teleskop nejspíš na kapře :-))

    Nkerberos - Profil | Pá 16.11.2012 22:10:26

    Chodite nekdo na Cukrovarskej rybnik ...?

      NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 22:09:41

      FRANK71 >> tam chytas ty pekny kapry jo? to chodis nejaky misto kam asi ostatni nechodi ne?

        Nkerberos - Profil | Pá 16.11.2012 22:08:00

        LosPafkos >> Sel bych taky nekam na dravou ale nemam s tim zadnou zkusenost ... Jedinyho candata jsem chytil v den kdy se oteviralo ...

          NFRANK71 - Profil | Pá 16.11.2012 22:07:18

          Tom&Tom >> Na pětku.

            NLosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 22:06:14

            kerberos >> zítra jdu na dravou na žumpu.

              NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 22:05:47

              FRANK71 >> tk to jo a na kolikatku chodis ? :-)

                NLosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 22:05:40

                FRANK71 >> mě je to jasný,jen tě zkouším :-))

                  Nkerberos - Profil | Pá 16.11.2012 22:04:55

                  Martinak ale na Hostik bych to sel taky vyzkouset ... Jdete nekam zitra ?

                    NFRANK71 - Profil | Pá 16.11.2012 22:04:30

                    LosPafkos -Tom 16.11.2012 22:03:03 >> Ne, na Vltavě.

                      NLosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 22:03:03

                      FRANK71 >> na Hostíku :-)))

                        NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 22:01:46

                        FRANK71 >> na martinaku?

                          NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 22:01:28

                          kerberos >> koukni do konverzace na zapisy nez jsem zacal psat ;--)

                            NFRANK71 - Profil | Pá 16.11.2012 22:01:06

                            piskothonza >> Dneska čistý zero.

                              Nkerberos - Profil | Pá 16.11.2012 22:00:33

                              Ahoj , chceme nekam s kamaradem vyrazit ... Naposledy kdyz jsme tady byl tak ani zaber... Jak to tam je dnes ...? Vite nekdo ...? Diky

                                NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:56:11

                                Co připlave taky odplave ;-)) asi bych je hodně nasral kdybych je prosil jestli me vyfotej jak postim rybu co? :))))))))))))))))

                                  NLosPafkos - Profil | Pá 16.11.2012 21:42:46

                                  Tom&Tom >> nebuď hloupej,vedle v hospodě Apač od tebe 2kusy vezme za pár škopků :-))

                                    Npiskothonza - Profil | Pá 16.11.2012 21:37:45

                                    Tom&Tom >> no budou tam mít z tebe radost,nezapomen při pouštění na polibek...)))) dostaneš hned francouzskou holí přes záda...)))))

                                      NTom&Tom - Profil | Pá 16.11.2012 21:35:34

                                      piskothonza >> to jo :-))) pro mě je ryba soupeř, kterého mě baví zdolávat :-)

                                        Npiskothonza - Profil | Pá 16.11.2012 21:34:01

                                        Tom&Tom >> maximálně tě masařky stlučou jak psa,to víš boj o filet...)))))