Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

fotojakes - Profil | Út 6.11.2012 12:40:43

Gandy >> kudy se tam jede?

    Gandy - Profil | Út 6.11.2012 12:15:55

    valdos >> Já se tam asi dostanu nejdříve příští víkend a to už to bude vymasené,l tak takový tlak nebude...snad

      valdos - Profil | Út 6.11.2012 10:31:00

      Gandy >> jestli si vůbec někam sedneš! Se tam nahrně zase lidí jako do tesca

        Gandy - Profil | Út 6.11.2012 8:51:10

        chřenovák >> Díky za info, to bude asi dost maso. Ale asi neodolám a o víkendu zajdu zkusit chytit jednoho vánočního kapříka. Budu masař na entou, už jsem letos jednoho kapra domů donesl :-D

          chřenovák - Profil | Po 5.11.2012 17:23:33

          Gandy - V sobotu už tam jeden chytal a tahal

            Gandy - Profil | Po 5.11.2012 11:10:01

            chřenovák >> Dle webu se stále nedá.

              chřenovák - Profil | Ne 4.11.2012 14:41:07

              Da se už chytat na rybníku

                valdos - Profil | Ne 14.10.2012 21:47:13

                Gandy >> díky, myslel jsem si to...

                  Gandy - Profil | So 13.10.2012 15:17:24

                  Rybkin >> Věřím tomu, že ano. Ale rusky už skoro nic neumím , tak bych se tam bál. Zaprvé lovících a za druhé, pokud chytnou je, dostanou jen tytyty, ale našinec to schytá...

                    Rybkin - Profil | So 13.10.2012 13:44:57

                    Gandy >> Třeba to tam bere:-)

                      Gandy - Profil | So 13.10.2012 10:26:12

                      Rybkin >> Já vím, ale u pařezáku jsem se byl letos podívat 3x a 2x jsem tam viděl někoho s prutem :-(

                        Rybkin - Profil | Pá 12.10.2012 21:16:38

                        Gandy >> Muže jit za Pařezák na Rokytku,taky jsem tam chodil

                          Gandy - Profil | Pá 12.10.2012 21:13:37

                          Jeden kolega, co asi netušil, jaký se stav tohoto revíru...nebo je to obyvatel místní kolonie co míří k Pařezáku :-(

                            Gandy - Profil | Pá 12.10.2012 21:11:39

                            Rybkin >> A někteří tam asi hlídkují, až se začne napouštět :-O

                              Gandy - Profil | Pá 12.10.2012 21:08:17

                              valdos >> Nechtěl jsem ukazovat veřejně, ale ve finále není co tajit :-). Je to prostě lavor. Myslel jsem, že u porostů vyčnívajících z vody je terení nerovnost a ono nic.
                              Zkusil jsem i panoramatické fotky, snad je to na nich vidět, že u dna nelze čekat žádné překvapení jako prohlubně, zlomy a tak.

                                valdos - Profil | St 10.10.2012 20:04:17

                                Rybkin >> taky to tady podle toho vypadá :-(

                                  RyBaŘ KuBa Cz - Profil | St 10.10.2012 19:47:26

                                  Řeknu vám je to strašný :((

                                    Rybkin - Profil | St 10.10.2012 19:43:22

                                    LosPafkos >> To víš,když máš prachy jde všecko

                                      LosPafkos - Profil | St 10.10.2012 19:36:35

                                      Rybkin >> to je specifikum této země-neumim cesky,ale řidíčák,živnosťák,RL není problém,hold si sereme do vlastního hnízda.