Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

NRybkin - Profil | St 10.10.2012 19:36:12

Tom&Tom >> To je dobrý vědět:-)

    NTom&Tom - Profil | St 10.10.2012 19:35:17

    Rybkin >> Už sem k nám do čr žádní nepřijedou ... neboť už jsou tu všichni! :/ :(

      NRybkin - Profil | St 10.10.2012 19:34:23

      LosPafkos >> S tima ukačkama máš pravdu,poslední dobou je jich mrak a Vietnamcu taktež ale papíry maj většinou v poho

        NLosPafkos - Profil | St 10.10.2012 19:32:04

        Rybkin >> zlatej pařezák :-)) Ahoj

          NRybkin - Profil | St 10.10.2012 19:29:52

          RyBaŘ KuBa Cz >> Já tam chytal jen jednou a to bydlim v sidlišti nad rybnikem.Chodim tam celkem často s dítkem na procházku a když vidim co tam dělaj tak bych tam už na ryby ani nešel

            NRyBaŘ KuBa Cz - Profil | St 10.10.2012 19:27:30

            Rybkin >> To nechápu .. Pk to tam takhle vypadá :( Košíky sedačky atd.. Je to dost hnusný od nich .!! Nechal sem tam za tuhle sezonu dohromady i s tatkou cca 16 krmítek :( Straašný..Ale jinak chytačka dobrá .!

              NRybkin - Profil | St 10.10.2012 19:22:42

              RyBaŘ KuBa Cz >> Oni vedle rybnika v takovem stavení žijí nepřizpusobivý hnědočeši.Ty tam hazej co jim pod ruku přijde

                NLosPafkos - Profil | St 10.10.2012 19:19:55

                RyBaŘ KuBa Cz >> tak je třeba aby věc řešila RS,MP,PČR. Ale většinou mají noty v pořádku a to je problém MO,že dá papíry kdejakému kryplu :-((

                  NRyBaŘ KuBa Cz - Profil | St 10.10.2012 19:17:30

                  LosPafkos >> Jezdí tam hodně Úkáček co jsme tam
                  byli .:((

                    NLosPafkos - Profil | St 10.10.2012 19:11:40

                    RyBaŘ KuBa Cz >> ten revír je zhruba 2 roky po čištění (bagrování) to si tam jen lid zase naházel,lidi jsou prasata,nepouštěl bych je na dosah k vodě.

                      NRyBaŘ KuBa Cz - Profil | St 10.10.2012 19:07:07

                      Gandy >> To je v pr*eli .. Co ty lidi dokážou naházet do vody.:( A pak se o to trhají krmítka a vše.:( Fakt smutný at to vyčistí a bude to fajn .:) Petrův zdar

                        Nvaldos - Profil | St 10.10.2012 10:40:05

                        Gandy >> škoda těch mrtvejch ryb :-( Nemáš někde fotku z větší dálky jaký je dno rybníka?

                          NGandy - Profil | St 10.10.2012 8:50:13

                          Vypuštěno a nikde se nic neděje. Doufám, že se před napuštěním vyčistí...

                            Nvaldos - Profil | Po 23.7.2012 9:42:46

                            Gandy >> jsem už koukal na tvůj report v jiném fóru, ty UK-čka jsou fakt děsný :-(

                              NGandy - Profil | Po 23.7.2012 9:31:20

                              valdos >> Byl jsem tam včera. Lidí jako o závodech. nejvetší kapřík měl 42cm. Nechtělo se ani těm malejm a to jsem zkoušel vše možné i nemožné. Ani okolo jsem moc záběrů neviděl.

                                Nvaldos - Profil | Ne 22.7.2012 23:25:49

                                Byl někdo poslední dobou na marťiňáku? Jak to tam vypadá s rybama?

                                  Nvaldos - Profil | Po 2.7.2012 22:31:21

                                  Jarda Š. >> díky za info

                                    NJarda Š. - Profil | Po 2.7.2012 15:30:30

                                    valdos >> Kámoš tam včera byl, prý kapři brali, ale v tom vedru by se mi tam sedět nechtělo.

                                      Nvaldos - Profil | Po 2.7.2012 15:10:02

                                      Jak tam berou, byl jste tam někdo v těch vedrech? Já v pátek a nic...

                                        Nvaldos - Profil | Ne 27.5.2012 21:53:16

                                        Jarda Š. >> já tam krom kapra urval ještě asi 3 krmítka :)