Rokytka 1 podrevír Martinák

Pokec z nového pražského podrevíru

Jarda Š. - Profil | Ne 27.5.2012 21:49:37

valdos >> Já tam byl včera a dopadl zhruba stejně (také jsem jednoho urval a chytil několik menších kaprů a karasů).

    valdos - Profil | Ne 27.5.2012 21:46:00

    Já tam dneska jednoho urval :-( jinak pár karásků a malejch kapříků kolem 25-30

      chřenovák - Profil | Ne 27.5.2012 21:33:22

      Dneska od 17 30 do 20hod

        Gandy - Profil | Út 15.5.2012 10:26:05

        Zdar pánové, tak jak to tam jde? Byl jsem tam minulý týden a lidí jako o závodech. A ryby jen kapříci a karásci kolem 20cm.

          barunabubu - Profil | Ne 8.4.2012 16:22:51

          Zarax >> Nevíš jestli se da na martinak zajet autem? prej tam nacpali ze všech stran zakaz vjezdu a z dřívějška si pamatuju hrozně aktivního místního policajta.

            weobler - Profil | Ne 13.11.2011 7:54:38

            J to tam nádhera mam odtamtud skoro všechny druhy našich ryb

              RyBaŘ KuBa Cz - Profil | So 6.8.2011 12:57:45

              chřenovák >> Díky ..:)

                chřenovák - Profil | Ne 12.6.2011 22:46:25

                RyBaŘ KuBa Cz - nesmí

                  RyBaŘ KuBa Cz - Profil | So 11.6.2011 14:39:35

                  chci se zeptat jak to tm momentáálně vypadáá a jestli e tam smíí stanovat..??? Dííky

                    Gandy - Profil | Po 25.4.2011 13:55:32

                    Tak jsem tam byl dnes cca na hodinku. Jeden perlín a pár potažení. Co jsem viděl tak chyceno 6 kaprů. Pět odnešeno jeden puštěn (dva už měl lovící ve vezírku)

                      Tom&Tom - Profil | Po 25.4.2011 13:09:18

                      rybníček pěknej ale potřeboval by nechat třeba dva měsíce stát bez rybářu ..dát do nej nějaké klasicke ryby (cejny liny plotice atd.) a nechat ho zažit.. a kvuli mistnimu obyvatelstvu bych tam zvedl i míru kapra..

                        yzzak - Profil | Ne 24.4.2011 20:37:08

                        Rybkin >> To byl. Dneska jsem viděl posledních 5 minut

                          Rybkin - Profil | Ne 24.4.2011 20:32:08

                          yzzak >> Tak to jsem nekoukal ale včera to byl pěknej hokej s Rusama

                            Gandy - Profil | Ne 24.4.2011 20:31:50

                            Netušíte na co tam zkoušeli chytat? Chtěl jsem si od našich přivézt nějaké žížalky, ale zapoměl jsem na to :-(

                              yzzak - Profil | Ne 24.4.2011 20:28:28

                              Rybkin >> Ukrajince nedráždit, ty na čm obvzvlášť :-)) Jinak právě jsme prohráli hokej se švédama 4:2 :-((( Ale snažili se do poslední chvíle

                                Rybkin - Profil | Ne 24.4.2011 20:25:04

                                yzzak >> Chtěl jsem ho vyblejsknout ale bylo jich vic tak jsem je raději nedráždil:-)

                                  yzzak - Profil | Ne 24.4.2011 20:09:27

                                  Rybkin >> TO musel být pohled. Tak teplo bylo tak proč ne? :-)

                                    Rybkin - Profil | Ne 24.4.2011 19:58:00

                                    yzzak >> Zase je tam celkem zábava dneska se tam nějakej pěkně unavenej ukrajinec koupal:-)))

                                      yzzak - Profil | Ne 24.4.2011 19:55:37

                                      Gandy >> V tom je výhoda u TV tam po tobě může něco chtít maximálně rodina, ale tam tě každej pes očuchá, něco ochutná a když taháš rybu tak se za tebou začnou scházet lidi jako na banány

                                        Rybkin - Profil | Ne 24.4.2011 19:55:32

                                        Gandy >> Tak pak podej info jak si dopadl