Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:58:51

Zindys >> no uvidíme.

    NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:57:49

    Mates77 >> ale tak snad chvilka bude....ja vzdycky prijedu z ryb, sednu k pocitacu, projedu co je noveho, dam podekovani za fotky a pak si pujdu taky lehnout a dospat to:-))

      Npajinek - Profil | Út 26.1.2010 22:56:44

      Zindys >> gratuluji, mas to tu pekne rozjete......At ti diskuze klape co nej, nej,nej a nej

        NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:56:43

        Bady >> taky zdarec!

          NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:55:02

          Zindys >> no nic jdu chrnet tak se mej a zitra prihodím par fotek pokud nejake vystracham tak se zatím mej tak cau.

            NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:55:00

            Zindys >> V létě tu nikdo nebude.Práca,nebo ryby a pak nějake povinosti doma,na net nezbide asi moc času.

              NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:52:01

              Bady >> jj ja sem napred si rikal ze nebude mit cenu tem fotkam to podekovani davat, no ale po te jedne pekne :-))sem si rikal ze to zmenim, takze v lete to bude jen zlute...

                NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:50:25

                Zindys >> dík za podekovaní tolik najednou sem jich nikdy neobdrzel.

                  NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:48:53

                  Mates77 >> taky sen soulal ze zbytku smesi, ale jinak budu kupovat letos hotovky...no dnes sem uklizel skrin z vecma....jinak procitam MRK

                    NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:48:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vase zprava

                      NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:47:53

                      A jak se chystáte na sezonu hošani.Ja jsem včera šoulal kuličky a zjistil jsem že musím koupit mražák,už to nemám kam dávat.

                        NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:43:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vase zprava

                          NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:41:56

                          Tak hoši původně sem si říkal že tady za fotky poděkováni dávat nebudu no ale asi si to rozmyslím....

                            NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:41:16

                            Bady >> jo že :-)), taky to tak děláme....

                              NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:40:35

                              Bady >> To je konecne pekná fotečka

                                NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:40:27

                                Zindys >> vzdy se to musi na nekoho svest

                                  NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:39:50

                                  Bady >> jo mi to same,

                                    NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:39:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Vase zprava

                                      NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:39:06

                                      Bady >> jj bez srandy to není rybařina...ale nesmí se to přehánět!!!

                                        NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:38:16

                                        Bady >> nesvadej to na chudaka psa:-DDDje nam vsem jasny v kom to skoncilo :-DDD