Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 16:36:45

Martin: nebýt toho,že jsem našel lepší vodu,tak bych tam asi chytal! Určo bych tam nějaký kaprohodiny udělal!

    NAndysek - Profil | St 27.1.2010 16:35:46

    Hosi stoji za to si brat sevceromoravskou povolenku je v te becve v prerove nejaka ryba ale nemyslim mutanta z chemicky

      NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 16:35:29

      Jardajr: dávej,dávej ! : -D

        NMartin... - Profil | St 27.1.2010 16:34:48

        Pavel Polák >> no jako nevypadá to tam špatně a na některé místa se dá házet jen z jednoho místa a ten prudkej břeh stojí za zkoušku

          NJardajr - Profil | St 27.1.2010 16:33:43

          Nazdarek všem, přidám pár fotek naší bandy, některé fotky asi znáte, ale je zima tak aspoň není nuda ...

            NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 16:26:53

            Martin: zkušenosti ne,ale znám jednoho domorodca ,co je zároveň v četě ,co vysazuje ryby a ten se dušoval,že tam velký ryby jsou,tak nevím,no.

              NMartin... - Profil | St 27.1.2010 16:05:19

              Pavel Polák >> co vím tak je tam pořád jen ten jeden vchod což je na pitchu ale co se dá dělat..nemáš zkušenosti s tím vedlejším rybníkem?

                NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 15:59:54

                Martin: jezdil jsem tam s kolegou,každej s jinou taktikou a byli jsme na tom úplně stejně!Na záběry super,ale samá šepleť.Nevíš,furt je tam jen ten jeden vlez nebo ten plot už někdo rozcupoval?

                  NMartin... - Profil | St 27.1.2010 15:50:26

                  Pavel Polák >> já myslím že tam určitě bude nějaký schovaný a určitě bude jezdit a brát si jen po kouskách a udicím se bude vyhýbat...chce to na něj jinou taktiku

                    NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 15:49:20

                    Na Krčmani jsem strávil půl sezony a nachytal moře kryplů!Tam nebyl problém mít 5-6 záběrů,ale všechno mělo do 50 cm:Ptal jsem se tam jednou porybnýho a ten mi říkal,že velcí kapři tam nejsou,že by byli vidět!Já tam viděl největšího kolem 62 cm.Všechno bojlís bez většího krmení.

                      NMartin... - Profil | St 27.1.2010 15:46:07

                      pajinek >> na Krčmaň by jsme se mohli domluvit a zajet tam i na trošku déle pokud budu u Kačky

                        NMartin... - Profil | St 27.1.2010 15:44:03

                        Pavel Polák >> pěkná Krčmaň pokud mě můj zrak nešálí

                          NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 15:36:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Nebo tuto fotku určitě,ne?Otázka pro Pájínka nebo Zindyse.

                            NPavel Polák - Profil | St 27.1.2010 15:35:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Zdrar,borci!Hezky jste to tady včera rozjeli!To je najednou rybářů,co chytá na Tovačově - lokalitě II. !
                            Zindys: nechci ti brát iluze,ale na Krčmaní se dostat na kapra nad 60 cm je kumšt!Je tam hafo kryplů!Bojlí berou jak nic!To bych spíš věřil tomu vedlejšímu Majetiňáku!Tam se něco většího skrývat bude!Poznáváte někdo,kde to je?

                              NZindys - Profil | Út 26.1.2010 23:11:08

                              No nic hoši, du na ucho tak zdarec zítra!!!

                                Npajinek - Profil | Út 26.1.2010 23:04:54

                                Zindys >> jasny pozdej se domluvime....

                                  NZindys - Profil | Út 26.1.2010 23:02:38

                                  pajinek >> jj se pak ozvu zase treba do SZ

                                    Npajinek - Profil | Út 26.1.2010 23:02:14

                                    Zindys >> vsak uvidis.....

                                      NZindys - Profil | Út 26.1.2010 23:01:51

                                      Mates77 >> jj ja tu budu taky jen minimalne, porad budu sedet jen uvody:-)

                                        NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:59:36

                                        pajinek >> díky....sem si říkal že by to nebylo špatné, tuto diskuzi udělat....na tu Krčmaň nevím jestli ještě pojedu....letos si budu kupovat povolenku na jezera (měla by mě stát 500) jestli mě ale nakonec bude stát 1500, tak se na Krčmani určitě neobjevim...ale jestli jen těch 500 tak si asi koupím i svazovku, aby sme se mohli potkat