Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:38:02

Mates77 >> jo vzdy neco vyvadime, ale vzdy s mírou

    NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:37:29

    Zindys >> no u nas na troubkach pisek neni jen pevnej sterk a obcas nejake bahno jinak voda uplně průzračná.

      NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:37:13

      Bady >>Vidim že se dokažete aj pobavit u vody,tak to ma bejt.

        NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:37:09

        Mates77 >> 100 metru hodis v pohode i s Aliviem a to ho sezenes pod 1000!!!a kapra kolem 20 kg na nej taky vytahnes....keci ze kdo nema prut nad 5000 nebo 10000 neni pravej kaprar jsou jen blby žvásty těch co se tím chlubí!!!

          NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:36:14

          Mates77 >> presne tak o prutech to urcite není

            NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:35:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Taky kamoš.

              NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:35:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              a to je nas pes ten ma vzdy žízen jak čert

                NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:35:02

                Bady >> vy me lakate...ja uz se vidim na Troubkach jak uz tu 70 tahnu z vody:-DDD

                  NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:33:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  tady kamarad

                    NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:32:46

                    Bady >> no ja vim ze na severu na plazi ve vode je takovej jemnej pisecek a jak sem byl treba jen po kolena ve vode, tak jak jsem se zapřel, tak sem byl asi 30 cm zabořenej v pisku:-)), byl sem rad ze sem to nejak ustal

                      NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:32:21

                      Bady >> Mas naprostou pravdu!!!!Ja tady furt čtu že nejlepší pruty sou nad 5000 ne li nad 10.000.Není to jen o prutech.

                        NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:32:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Vase zprava

                          NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:30:59

                          Zindys >> jo vpohode jak svihnu to leti jak drak

                            NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:30:38

                            Mates77 >> jj však asi v tehle diskuzi zustanes...tak ja bych ti dal potom vědět....díky

                              NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:30:20

                              Mates77 >> paradni klacky že ja su nejvice spokojen

                                NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:29:49

                                Taky bych pridal nejake foto, ale bohužel ze severu se mi vsechny fotky nejak zahadne ztratily...

                                  NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:29:49

                                  Zindys >> Jasně,jenom promysli jestli 3lb nebo 2,75.A budou schovane na prodejne nez je budeš chtít.

                                    NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:28:29

                                    Bady >> no ted je zima a fotkama se to tu jen hemží...až bude léto tak tu krom fotek nic nebude :-)))

                                      NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:28:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Vase zprava

                                        NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:27:46

                                        Mates77 >> nespecham ale taky nevim kdy uz na ne budu mit...:-((ale dal bych ti vedet ze by jsi mi je vzal...je jedno kdy ne???