Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:27:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vase zprava

    NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:26:38

    Zindys >> Jestli na ty pruty nespěcháš tak ti je objednam u kamoša na prodejně a aspon usetříš na poštovném,a až pojedu do kokor tak ti je hodím,co?

      NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:24:50

      Bady >> nahazuje se ti dobre, kdyz jsi po pas ve vode??:-))

        NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:24:22

        Bady >> Taky mam beast mastery 3lb,3,6.

          NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:22:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ja mam shimana best mastery a letají solidne

            NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:22:05

            Mates77 >> také pěkný:-)

              NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:21:55

              Neumim se fotit z rybou ale neva.

                NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:21:39

                Bady >> jj souhlasim, pekny kaprik...z Troubek??

                  NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:21:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Vase zprava

                    NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:20:19

                    Bady >> Pěkný kousek!

                      NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:19:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Vase zprava

                        NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:18:39

                        Zindys >> Ja nevím,každý je zvyklí na něco jineho.Ja mam abbysi a su spokojeny.

                          NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:16:44

                          Mates77 >> díky hoši a naviják jedině s pření brzdou, že??

                            NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 22:15:04

                            Zindys >> Souhlas 3lb,aj při nahazování se do toho můžeš víc opřít.

                              NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:12:43

                              Zindys >> určite ber 3lb. Kamarad ty pruty ma a sou dobré akorad jeden si pri krmením kobrou na vetší vzdálenost přerazil. Musím uznat, že po ní lupnul pořádnou silou a nic ji nebylo, ale potom chtel nahodit a zlomila se nejak v půlce.

                                NZindys - Profil | Út 26.1.2010 22:09:55

                                Bady >> jj taky sem o nich hodne slysel (vetsinou samou chvalu) no akorat si nemuzu vybrat jestli 2,75 nebo 3 lb

                                  NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:03:50

                                  Zindys >> ty alivia doporucuji ty sou dobre

                                    NBady - Profil | Út 26.1.2010 22:03:10

                                    Mates77 >> jj doporučuju je to super.

                                      NZindys - Profil | Út 26.1.2010 21:51:01

                                      Bady >> no to bych se s tim vsim asi na babete vymlatil:-))) to kolo mi staci, takze OK
                                      Pruty chci kupovat Shimano Alivio BX-2,75 lbl, 3,6 m, dvoudíl (http://www.rybarsky-katalog.cz/alivio-bx-dl.html)
                                      Navijáky- Mitchell Avocarp 700-http://www.erybarstvi.cz/http-www-erybarstvi-cz-ka​tegorie-2-2-/avocarp-700

                                        NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:49:06

                                        Bady >> Chodim kolem toho vláčet na batův kanal.Loni tam byla kamošova znama a chytila tam taky pekne hovadka.Nevím možna to letos zkusím,mam to kousek.