Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:47:56

Kluci jdu si dat sprchu za moment jsu tady.

    NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:45:33

    Mates77 >> a slyšels o Mokřadu. Ono každej řekne soukromak, ale tu rybu tam obelstit tak to tam musis jezdit hodně dlouho,abys je tam prechcal ty kapry.

      NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:44:06

      Zindys >> jo to máš celkem kousek a nebo si udelej papíry na nejakou 50ccm a možes jezdit na babete nebo na nejakem skutru

        NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:44:05

        Bady >> Ne,na Mokřad nejezdím.Jezdil jsem u nas na Fryštáckou přehradu,ale je tu moc omezení,u vás je 24h a ja jezdím vzdycky na celí výkend pokud to jde.

          NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:42:33

          Zindys >> a jaké budes kupovat pruty a navyjáky

            NZindys - Profil | Út 26.1.2010 21:42:01

            Bady >> no ja se asi odstehuju do Troubek:-))ja mam zase v Citove ani ne dva kilaky Moravu ale zadny zajimavy mista :-(((no ale Troubecak neni moc daleko-5 km na kole a su tam!

              NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:41:04

              Mates77 >> tak to máš celkem daleko no. A na rybník Mokřad nejezdíš?

                NZindys - Profil | Út 26.1.2010 21:40:54

                Bady >> jo muzem se nekdy domluvit...uvidim kdy tam pojedu, ale snad co nejdriv.....jen kouppím nove pruty a navijáky a HURÁÁÁÁÁ na ně:-)))

                  NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:39:57

                  Bady >> Tak to mas supr.Já jezdím az zeZlína.

                    NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:37:36

                    Bady >> já jezera znam, ale chytam jen na troubkách vís mam to hned za domem ani ne tak 200m.

                      NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:37:03

                      Zindys >> jasne koukni na nase stranky dival ses a klidne se nekdy domluvime a reknu i klukum a pujdem cela banda.

                        NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:32:49

                        Bady >> A ty tam chodíš,nebo jen na Anín.Letos to chcu zkusit aj v té trávě ale moc se na to necítím.Tam se na odhoz asi moc nechytá,že?

                          NZindys - Profil | Út 26.1.2010 21:31:23

                          Bady >> snad se nekdy potkame na Troubkach....se nekdy domluvime a zajedem na ne

                            NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:28:06

                            Mates77 >> určitě tam budou sou to poměrně stará jezera tak tam kapri musejí byt

                              NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:18:20

                              Ale loni tam měl bratranek takovou jízdu ze se jen díval co se děje.A než jsme hopsli do lodky tak uz byl někde pod bagrem a z tama jsme ho nedostali.Myslim že tam bude pár pěkných kousků.

                                NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:15:05

                                Bady >> Jasne na boilís.

                                  NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:14:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Vase zprava

                                    NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:12:20

                                    Mates77 >> a na co chytaš na boilies?

                                      NMates77 - Profil | Út 26.1.2010 21:11:14

                                      Zdar chlapáci,já od lonského roku jezdím na čtverku a nemůžu si vynachválit.Kapříci od těch 40 do 65cm,ale parádní chytačka.

                                        NBady - Profil | Út 26.1.2010 21:10:44

                                        Pavel Polák >> je to o chytaní jak tam budes lapat dlouho tak už na to přijdes a budes více než spokojenej.