Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

Pavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 20:43:39

Bady: kapraři bejvaj občas mazanější !Důkazem jsou tvé fotky. -:D

    Zindys - Profil | Út 26.1.2010 20:32:04

    Bady >> no to asi poznám sám, že..:))

      Bady - Profil | Út 26.1.2010 20:25:33

      Zindys >> to teda jsou, ale kapri jsou mazaní

        Zindys - Profil | Út 26.1.2010 20:18:48

        Bady >> tak to jo....asi jo ty Troubky by mohly bejt zajimavy....

          Bady - Profil | Út 26.1.2010 20:14:26

          Zindys >> jj a na anine je blazinec zlate troubky nikde nikdo

            Zindys - Profil | Út 26.1.2010 20:14:06

            Pavel Polák >> víš že mám i naplánovany co bych si nakoupil kdyby sme vyhrali ve sportce...:-DDD

              Pavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 20:09:37

              Zindys: jj,pomaloučku,polehoučku a za pár let už to bude vypadat jinak! Nebo vyhrát ve sportce!

                Zindys - Profil | Út 26.1.2010 20:08:50

                Bady >> jj ja vím, ale Anín plnej trávy to asi nebude :-)))

                  Bady - Profil | Út 26.1.2010 20:04:38

                  Zindys >> akorad tovacovsky jezera sou tezke vody

                    Zindys - Profil | Út 26.1.2010 20:03:19

                    Pavel Polák >> však časem obnovuji, ted sem mamu premluvil ze kdyz se ji ted povede dobra prace tak me zasponzoruje a muzu si koupit ty pruty a navijaky atd....

                      Pavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 20:00:30

                      Zindys: kapra chytneš i na anténu z tanku-:D !Není to o výbavě! Na přepych víc ryb nechytneš,jen se na to líp dívá,no !

                        Zindys - Profil | Út 26.1.2010 19:55:19

                        Pavel Polák >> to jo ale nova doba...:-))ale já jsem spokojenej...kapra vytahnu takze pohoda

                          Pavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:53:14

                          Zindys: každej nějak začínal !Já s bambusákem.-:D

                            Zindys - Profil | Út 26.1.2010 19:48:37

                            Bady >> no druhej rok...takže letos planuji nakoupit i lepši vybavení....ted se ani neptej co mam...:-)))

                              Pavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:43:22

                              tuzemak: tak to by bylo supr! Jak vidím na auto,jsem v klidku!

                              pohodář: přesně tak!Jediný řešení !

                                Bady - Profil | Út 26.1.2010 19:41:07

                                Zindys >> a začínas s kaprařinou teprv ?

                                  Zindys - Profil | Út 26.1.2010 19:40:22

                                  Bady >> to ja jeste nevim...to se teprve rozhodnu:-)))

                                    Bady - Profil | Út 26.1.2010 19:37:33

                                    Zindys >> a na jake chces chodit jezero

                                      pohodář - Profil | Út 26.1.2010 19:37:10

                                      Pavel Polák >> S těma autama je problém všady. Řešíme to tak, že dáme vše do přívěsného vozíku, ten si necháme na fleku a auto odvezeme někam do vesnice nejlépe k někomu do dvorku a na skládačce se ty dva kiláky dojet dají. Raději dám někomu stovku a mám klid na chytání.

                                        tuzemak - Profil | Út 26.1.2010 19:30:53

                                        Pavel Polák >> já tam jezdil moře let,děda bydlel přímo v Mohelnici,takže když sem jel k dědovi šup k vodě,teda na starý bagry,ano na Moravičanech auto až k vodě,ale na starý jezdí kamarád a říkal,že jede skoro až k vodě autem,prý na to auto vidí,zjistím zítra více v práci.