Rybáři Přerov, Olomouc, Tovačov a okolí - pokec

Pokec pro všechny rybáře z Přerova, Olomouce, Tovačova, Prostějova a dalšího blízkého, ale i vzdálenějšího okolí. Samozřejmě mohou přispívat i ostatní, kteří k lovu na vodách v tomto regionu mají co říct nebo se chtějí zeptat. Uvítáme zde fotografie úlovků, přírody okolo vody, ale i fotky s jiným, zajímavým tématem. Můžete se ptát či ostatním radit nebo jen volně diskutovat o všem možném i nemožném. :) Pište v rámci slušnosti, nevhodné zápisy, provokace atd. budeme mazat! To platí i pro vkládání fotografií, zejména nevhodných fotografií mrtvých, zakrvácených ryb apod. Děkujeme.
Autor diskuse: Olmik - Profil , 26.1.2010 všeobecné - ostatní

NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:27:51

tuzemak: to je fakt.Ale jak to tam je s autem,nevím!Vím,že jezděj na Moravičany až k vodě,ale na Mohelničák je to k vodě kousek pěšky! A na starej mohelničák nevím.Dlouho jsem tam nebyl!Jezdí tam kolega z práce,tak se ho zeptám.

    NZindys - Profil | Út 26.1.2010 19:27:00

    Bady >> jj rozjíždí, myslím si ž to bude nekonečná diskuze :-)))no pěkní kapříci....snad se mi taky někdy poštěstí...

      Ntuzemak - Profil | Út 26.1.2010 19:25:16

      Pavel Polák >> mám takový dojem,že na starý bagry se dá skoro dojed autem až k vodě,na parkoviště auto určo né,snad jedině tank,to žádný parchant nezničí:o)))

        NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:22:43

        tuzemak: leda schovat u někoho nebo se nechat dovízt a večer zas zpátky!

          NBady - Profil | Út 26.1.2010 19:21:45

          Koukám, že se to tu rozjíždí

            Ntuzemak - Profil | Út 26.1.2010 19:20:49

            Pavel Polák >> máš pravdu,jednomu tam propíchali všechny gumy a urvali obě zrcátka,stačí mět olomocko značku a máš smulo.

              NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:19:57

              Bady: krása nesmírná,Miši ! Ještě,že roste dál ! Ten ti radost ještě někdy udělá,si myslím ! A ten druhej taky !

                NBady - Profil | Út 26.1.2010 19:19:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                dalsi

                  NRosta18 - Profil | Út 26.1.2010 19:19:22

                  Jezdím také na Tovačov už řadu let ještě když to nebylo soukromé.Nejraději mám troubecké jezero hlavně kvůli tomu že tam není takový tlak ze strany rybářů a neroste tam tráva.Na boilie jsem tam začal chytat teprve vloni v létě takže těch úspěchů moc nemám spíše sbírám zkušenosti

                    NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:18:42

                    pohodář: jenže ti domácí jsou schopní ti propíchat gumy!Na starým jezeře jsou kapři 80+ tuty!

                      NBady - Profil | Út 26.1.2010 19:18:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pavel Polák >> mas ju tu

                        Npohodář - Profil | Út 26.1.2010 19:17:20

                        Jak to vypadá na Mohelnici s bivakováním? O tamním rekordu jsem neslyšel, to už snad tajné není. Jsou tam kapři 80+?. Domorodci se nemusí obávat že bych jim to vychytal nabo že bych tam jezdil nějak často. Ale jeden prodloužený víkend bych to v letošním roce zkusil. Stačí na mail.

                          NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:17:02

                          Martin: mají ji snad otvírat nebo co?Tam chodí ale hafo lidí se koupat a tak!

                            NBady - Profil | Út 26.1.2010 19:15:03

                            Zindys >> koukni k nam na stranky ja to presne z hlavy nevim www.proficarp.estranky.cz

                              NMartin... - Profil | Út 26.1.2010 19:14:14

                              pánové nevíte jak to má být s Tršickou přehradou?

                                NPavel Polák - Profil | Út 26.1.2010 19:11:28

                                Nějak mrtvo!Co se děje?Už žádnej Tovačovák?Nějaký poznatky z Annína?Nebo "čtverky" ?

                                  NZajda - Profil | Út 26.1.2010 18:56:10

                                  A zase to tady řešte na plnou hubu...:-(

                                    NZindys - Profil | Út 26.1.2010 18:55:30

                                    Bady >> prosím tě, kolik mě bude stát povolenka na Tovačov, když mi bude v dubnu 15???

                                      NZindys - Profil | Út 26.1.2010 18:53:16

                                      pajinek >> ahoj...ano:-))) Krcmanskej kaprik...:-)))

                                        Npajinek - Profil | Út 26.1.2010 18:52:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Zindys >> Ahoj....vzpominas...?